• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości Zachodniopomorskie Szczecin

Znalezionych ofert: 1 911

15848839 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26949053 15848839 Na wynajem lokal biurowy zlokalizowany w centrum miasta, tuż przy przystankach komunikacji miejskiej (tramwaj, autobus) świetnie skomunikowany z całym miastem. Klatka schodowa czysta, zadbana, sukcesywnie odświeżana przez Właściciela. Lokal znajduj...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 350 PLN (69 zł/m2)

11
-
19.5 m2
1990
15845124 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26851698 15845124 Na sprzedaż nowoczesny bliźniak w stanie deweloperskim, położony na kameralnym i spokojnym osiedlu, w otoczeniu ciszy i zieleni.Dom o funkcjonalnym układzie 4 pokoi, zapewnia wygodę codziennego życia.Na parterze znajduje się przedsionek (3,77m2), pom...

Szczecin (Osów) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

960 000 PLN (10 266 zł/m2)

4
1
93.51 m2
2027
15883220 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673688 15883220 2-pokojowe mieszkanie powstałe w wyniku adaptacji poddasza - w samym sercu miasta.Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze 4-piętrowej, zabytkowej kamienicy. Na wyciągnięcie ręki cała niezbędna infrastruktura, restauracje, sklepy, szkoły i komunikacja ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

385 000 PLN (11 994 zł/m2)

2
1
32.1 m2
1870
15870231 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27423848 15870231 2-pokojowe mieszkanie powstałe w wyniku adaptacji poddasza - w samym sercu miasta.Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze 4-piętrowej, zabytkowej kamienicy. Na wyciągnięcie ręki cała niezbędna infrastruktura, restauracje, sklepy, szkoły i komunikacja ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

385 000 PLN (11 994 zł/m2)

2
1
32.1 m2
1870
15845123 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26851695 15845123 Na sprzedaż nowoczesny bliźniak w stanie deweloperskim, położony na kameralnym i spokojnym osiedlu, w otoczeniu ciszy i zieleni.Dom o funkcjonalnym układzie 4 pokoi, zapewnia wygodę codziennego życia.Na parterze znajduje się przedsionek (3,04m2), pom...

Szczecin (Osów) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

840 000 PLN (10 359 zł/m2)

4
1
81.09 m2
2027
15857147 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27115053 15857147 Stylowe mieszkanie w kamienicy - po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia.Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni odnowione mieszkanie 3-pokojowe o funkcjonalnym układzie pomieszczeń.Lokal został wykończony z dbałością o detale, przy użyciu materiałów w...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

549 000 PLN (11 676 zł/m2)

3
1
47.02 m2
1930
15883105 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673706 15883105 Stylowe mieszkanie w kamienicy - po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia.Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni odnowione mieszkanie 2-pokojowe o funcjonalnym, rozkładowym układzie pomieszczeń.Lokal został wykończony z dbałością o detale, przy użyciu ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

699 000 PLN (9 949 zł/m2)

2
1
70.26 m2
1930
15882983 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673446 15882983 Stylowe mieszkanie w kamienicy - po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia.Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni odnowione mieszkanie 3-pokojowe o funkcjonalnym układzie pomieszczeń.Lokal został wykończony z dbałością o detale, przy użyciu materiałów w...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

549 000 PLN (11 676 zł/m2)

3
1
47.02 m2
1930
15848862 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26949940 15848862 Na wynajem lokal biurowy zlokalizowany w centrum miasta, tuż przy przystankach komunikacji miejskiej (tramwaj, autobus) świetnie skomunikowany z całym miastem. Klatka schodowa czysta, zadbana, sukcesywnie odświeżana przez Właściciela. Lokal znajduj...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

804 PLN (69 zł/m2)

11
-
11.6 m2
1990
15883557 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27675248 15883557 Na sprzedaż nowoczesny bliźniak w stanie deweloperskim, położony na kameralnym i spokojnym osiedlu, w otoczeniu ciszy i zieleni.Dom o funkcjonalnym układzie 4 pokoi, zapewnia wygodę codziennego życia.Na parterze znajduje się przedsionek (3,77m2), pom...

Szczecin (Osów) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

960 000 PLN (10 266 zł/m2)

4
1
93.51 m2
2027
15883107 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27673710 15883107 Na wynajem lokal biurowy zlokalizowany w centrum miasta, tuż przy przystankach komunikacji miejskiej (tramwaj, autobus) świetnie skomunikowany z całym miastem. Klatka schodowa czysta, zadbana, sukcesywnie odświeżana przez Właściciela. Lokal znajduj...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 450 PLN (69 zł/m2)

11
-
21 m2
1990
15848853 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26949783 15848853 Na wynajem lokal biurowy zlokalizowany w centrum miasta, tuż przy przystankach komunikacji miejskiej (tramwaj, autobus) świetnie skomunikowany z całym miastem. Klatka schodowa czysta, zadbana, sukcesywnie odświeżana przez Właściciela. Lokal znajduj...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 450 PLN (69 zł/m2)

11
-
21 m2
1990