• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na wynajem Zachodniopomorskie Kołobrzeg

Znalezionych ofert: 35

14977569 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 5967487 14977569 Mieszkanie w budynku wielorodzinnym - Nowa Starówka przy ul. Gierczak w Kołobrzegu.Lokal umeblowany i wyposażony we wszystko co potrzebne.Wynajem tylko długoterminowy - minimum rok.Umowa najmu okazjonalnego podpisanie u Notariusza.Oprócż kwoty najmu...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

3 000 PLN (46 zł/m2)

3
-
65 m2
-
13349611 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 1640826 13349611 Mamy do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe w centrum miasta - ul. Budowlana.Lokal składa się z :- salonu z balkonem typu loggia- sypialni- pokojusypialni- widnej kuchni- łazienki z wanną- WC- przedpokoju.Preferowany wynajem mieszkania na min. 1 rok lub ...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

2 500 PLN (40 zł/m2)

3
-
62 m2
-
15883844 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27680209 15883844 REZERWACJAOFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆNa wynajem komfortowy, dwupokojowy apartament o powierzchni 37,82 m, położony w nowoczesnym budynku z 2023 roku przy ul. Bałtyckiej w Kołobrzegu.Mieszkanie znajduje się w bardzo dobrym stanie i zostało funkcjonalnie zapr...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

2 500 PLN (68 zł/m2)

2
1
37 m2
2023
15580433 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 21770872 15580433 Nowe, luksusowo wykończone i wyposażone mieszkanie z garażem .Do wynajmu na sezon letni - Czerwiec, Lipiec, Sierpień.Podana cena jest za jeden miesiąc najmu.Po sezonie możliwy najem długoterminowy - cena najmu 3000,-zł miesiąc-Duża sypialnia -Salon ...

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

6 000 PLN (136 zł/m2)

2
1
44 m2
2023
15634526 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 22920580 15634526 Do wynajęcia na sezon letni ( Czerwiec, Lipiec, Sierpień ) - podana cena jest za miesiąc najmu w sezonie letnim. - Apartament w dzielnicy zachodniej - Osiedle Nawigator - UL. Rybacka .Mieszkanie kompletnie wyposażone i umeblowane.- Powierzchnia - 38 ...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

6 000 PLN (158 zł/m2)

2
1
38 m2
2023
15557869 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 21209750 15557869 Lokal znajduje się w samym centrum Kołobrzegu , usytuowany na pierwszym piętrze.Lokal bardzo widny i przestronny, - przestrzeń podzielona dużymi taflami szkła - drzwi szklane przesuwne, - 4 strefy, każde pomieszczenie ma własne wyjście na balkon.Odle...

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

4 900 PLN (64 zł/m2)

5
-
76 m2
1999
14937888 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 5127317 14937888 REZERWACJADo wynajęcia lokal użytkowy w Kołobrzegu o pow. 20,10 m2 przy ul. Wojska Polskiego vis a vis sklepu Biedronka. Wejście do lokalu znajduje się bezpośrednio przy chodniku stanowiącym uczęszczany ciąg pieszy prowadzący z centrum miasta w kieru...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

2 300 PLN (115 zł/m2)

2
-
20 m2
-
15872903 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27504412 15872903 Na długoterminowy wynajem zadbane 2-pokojowe mieszkanie o pow. 45 m2 na III piętrze w budynku znajdującym się w samym centrum Kołobrzegu ze słonecznym balkonem.Nieruchomość składa się z:- pokoju z aneksem kuchennym- sypialni z wyjściem na balkon- łaz...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

2 400 PLN (53 zł/m2)

2
1
45 m2
2002
15877452 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27569891 15877452 3 pokojowe mieszkanie z 2 balkonami położone na I pietrze w bloku przy ulicy Narutowicza. Kołobrzeska starówka, tuż przy ratuszu, wszędzie blisko! Mieszkanie do wynajęcia na minimum rok, najem okazjonalny (wymagane złożenie odpowiednich oś...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

2 200 PLN (37 zł/m2)

3
-
60 m2
1990
15873011 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27509893 15873011 Na długoterminowy wynajem zadbane 1-pokojowe mieszkanie o pow. 35 m2 na III piętrze w budynku znajdującym się w samym centrum Kołobrzegu.Nieruchomość składa się z:- pokoju z aneksem kuchennym- łazienki z prysznicem i WC- przedpokojuTyp ogrzewania: ga...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

2 200 PLN (63 zł/m2)

1
1
35 m2
2002
15882020 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27654667 15882020 Ładne nowocześnie umeblowane mieszkanie 3 pokojowe przy ulicy ppor. E. Łopuskiego. Mieszkanie znajduje się w ścisłym w centrum miasta na spokojnym, ogrodzonym osiedlu Platany. Os. Platany to nowoczesny kompleks mieszkalny o wysokim standardzie wykońc...

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

3 300 PLN (51 zł/m2)

3
-
65 m2
2018
15436483 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 -pok. w centrum Kołobrzegu 18509963 15436483 Prezentujemy Państwu ekskluzywne mieszkanie 2 pokojowe, do wynajęcia na Osiedlu Bajkowym. Mieszkanie o powierzchni 52 m2, położone jest na 2 piętrze w budynku z windą Do mieszkania przynależne są 2 miejsca postojowe. Projekt Osiedla Bajkowego jest n...

Kołobrzeg (Centrum), ul. Mazowiecka Osiedle Bajowe

3 300 PLN (63 zł/m2)

2
1
52 m2
-