• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na wynajem Zachodniopomorskie Kołobrzeg

Znalezionych ofert: 35

15455397 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 -pok. w centrum Kołobrzegu 18966382 15455397 Prezentujemy Państwu ekskluzywne mieszkanie 3 pokojowe, do wynajęcia na Osiedlu Platany, przy ulicy ppor. E. Łopuskiego. Mieszkanie opowierzchni 65,41 m2, położone jest na 8 piętrze w budynku z windą.Projekt Osiedla Platany jest niepowtarzalny, cieka...

Kołobrzeg (Centrum), ul. ppor. Edmunda Łopuskiego

3 300 PLN (50 zł/m2)

3
1
65.41 m2
2018
15834494 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27214261 15834494 Do wynajęcia stylowe, przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 87,3 m² – Kołobrzeg, ul. Zygmuntowska 33. To propozycja dla osób, które cenią klimat, jakość i wygodę codziennego życia: zabytkowe meble, pełne umeblowanie i bardzo duże pokoje, kt...

Kołobrzeg (Zamoście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

3 800 PLN (44 zł/m2)

3
1
87 m2
1930
15554622 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 21083766 15554622 Kołobrzeg ul. Ratuszowa do wynajęcia umeblowane mieszkanie 2 pokojowe o pow. 64,10 m2 usytuowane na I piętrze z balkonem ( loggia).Mieszkanie położone jest w centralnej części kołobrzeskiej starówki przy urzędzie miasta.Odległość do morza ok.1,5 kmMi...

Kołobrzeg (Starówka) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

2 500 PLN (39 zł/m2)

2
-
64 m2
1990
15870064 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27418625 15870064 Gotowe do wprowadzenia, umeblowane i wyposażone mieszkanie w świetnej lokalizacji! Na wynajem przytulne mieszkanie o nowoczesnym standardzie wykończenia i wyposażenia w bardzo dobrym stanie technicznym w pełni umeblowane i wyposażane. Do mieszkania p...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

2 500 PLN (61 zł/m2)

2
-
41 m2
2017
15311549 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 15477333 15311549 Kołobrzeg centrum na wynajem lokal użytkowy o pow. 21,5 m2 położony na parterze budynku mieszkalnego przy ul. Zwycięzców.Lokal II kondygnacyjnyLokal użytkowy składa się z:- pomieszczenia sprzedaży - na piętrze przestrzeń biurowa oraz pomieszczenie wc...

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

2 250 PLN (107 zł/m2)

1
-
21 m2
1968
15620869 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 22613753 15620869 Apartament w kompleksie hotelowym Polonia, 600 metrów od plaży, 100 metrów od przystani jachtowej. Lokal do wynajmu długoterminowego, minimum 12 miesięcy. Apartamentowiec Polonia, zbudowany w nowoczesnym kształcie statku pasaż...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

2 500 PLN (53 zł/m2)

2
-
47 m2
2000
15818742 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26643090 15818742 Do wynajęcia jasne, słoneczne mieszkanie 3-pokojowe położone w ścisłym centrum Kołobrzegu, przy ul. Budowlanej. Lokal znajduje się na 4. piętrze i oferuje widok na katedrę – zaledwie 200 metrów od serca miasta.Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie, ...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

2 300 PLN (37 zł/m2)

3
-
63 m2
1970
15756880 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25287286 15756880 Lokal 108 m² z ogródkiem – West Park – zachodnia część miastaCena: 10 000 zł netto + 23% VATSzukasz przestrzeni, która nie ogranicza, ale daje możliwości?Prezentujemy wyjątkowy lokal użytkowy o powierzchni 108 m², usytuowany na parterze nowej inwesty...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

10 000 PLN (93 zł/m2)

11
1
108 m2
2025
15646473 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23222488 15646473 Kołobrzeg centrum ul. Łopuskiego do wynajęcia lokal użytkowy o pow. 17 m2 położony poniżej poziomu chodnikaLokal nadaje się na biuro, ubezpieczenia, mały sklep i składa się z :- 1 pomieszczenia - toaletaLokal z wejściem z chodnika ( kilka schodków po...

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 600 PLN (94 zł/m2)

1
-
17 m2
-
15780612 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25806870 15780612 Kołobrzeg ścisła starówka - na wynajem lokal użytkowy o pow. 58,59 m2 z wejściem po kilku stopniach, który usytuowany jest przy ruchliwym deptaku.W pobliżu lokalu znajdują się inne sklepy, lokale gastronomiczne, kawiarnie, Ratusz i Urząd Miejski, Kat...

Kołobrzeg (Starówka) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

4 000 PLN (69 zł/m2)

11
-
58 m2
-
15437538 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 18541315 15437538 Kołobrzeg osiedle Bajkowe ul. Mazowiecka do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o pow. 52 m2Mieszkanie znajduje się na II piętrze w IV piętrowym budynku z windą.Do mieszkania przynależą 2 miejsca postojowe na zewnątrz budynku pod tzw. chmurką.Projekt Osi...

Kołobrzeg (Bajkowe) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

3 300 PLN (63 zł/m2)

2
-
52 m2
2012
15401026 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 17710312 15401026 Lokal o pow. 6 m2 , położony na parterze budynku (wieżowca ) w dzielnicy mieszkaniowej Ogrody przy ul. Wschodniej 5Lokal wykończony ( remont w 2016 roku ), bez umeblowania i wyposażenia. W lokalu: okno- PCV, drzwi wejściowe wzmocnione-metalowe, na po...

Kołobrzeg (Ogrody) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

500 PLN (83 zł/m2)

1
-
6 m2
1980