• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na wynajem Zachodniopomorskie Szczecin Śródmieście

Znalezionych ofert: 130

15787278 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25923966 15787278 Na wynajem wyjątkowy, nowoczesny apartament o powierzchni 48 m², położony w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Szczecina – przy ul. Zielonego Mostu, tuż nad Odrą. To przestrzeń stworzona dla osób, które cenią komfort, estetykę i unikalne p...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 950 PLN (70 zł/m2)

2
1
56.45 m2
2025
15759951 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25347060 15759951 Gabinet do wynajęcia – prestiżowa lokalizacja, w pobliżu Jasnych Błoni, Szczecin Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 11 m², położony w pobliżu Jasnych Błoni – jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Szczecina, w sąsiedztwie Urzędu Mias...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 600 PLN (145 zł/m2)

11
-
11 m2
1976
15748267 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25108382 15748267 Lokal użytkowy z przeznaczeniem na działalność biurowo–usługową, usytuowany na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku biurowym, w centrum Szczecina (okolice Parku Kasprowicza, Jasnych Błoni i Urzędu Miasta). Całkowita powierzchnia użytkowa lokalu wynosi ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

5 500 PLN (32 zł/m2)

11
-
170 m2
1904
15885251 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27721243 15885251 Komfortowe mieszkanie z ogródkiem 50 m² Szczecin ŚródmieścieNa wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 50 m², położone na parterze w atrakcyjnej lokalizacji – Śródmieście Szczecin.Lokal składa się z 2 pokoi oraz salonu z aneksem kuchennym, co t...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 500 PLN (70 zł/m2)

2
1
50 m2
2024
15883479 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27675129 15883479 Do wynajęcia umeblowany lokal biurowy, położony przy ulicy Narutowicza.Dobry standard, położenie lokalu (czytelna lokalizacja), bezpośrednie wejście z ulicy..., to atuty sprawiające, że prowadzenie działalności w tym miejscu ma duże szanse na sukces...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

4 200 PLN (58 zł/m2)

11
-
72.52 m2
1930
15883023 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27673265 15883023 Na wynajem kawalerka przy ul. Ofiar Oświęcimia z widokiem na Hanza Tower. Mieszkanie o powierzchni 29,54 M2 położone na 6 piętrze w wieżowcu. Na powierzchnie mieszkania składa się pokój, kuchnia otwarta na pokój, łazienka razem z WC oraz przedpokój. ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 750 PLN (59 zł/m2)

1
1
29.54 m2
1980
15882745 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27673263 15882745 Zapraszam do zapoznania się z ofertą pięknego, trzypokojowego mieszkania na wynajem położonego w doskonałej lokalizacji (ul. Kapitańska) w samym centrum Szczecina! To pięknie odnowiony w pełni wyposażony lokal o powierzchni 96 m² z uroczym balkonem...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 900 PLN (40 zł/m2)

3
1
97 m2
1906
15885669 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27736658 15885669 MIESZKANIE DOSTĘPNE OD 1-GO CZERWCA!!!Do wynajęcia komfortowe mieszkanie w nowoczesnym budynku przy ul. Jana z Kolna.Mieszkanie na 3 piętrze w budynku z szybkobieżną windą. Mieszkanie o powierzchni 74 m2, które składa się:- salon połączony z aneksem ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 720 PLN (50 zł/m2)

3
1
74 m2
2004
15830895 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26681340 15830895 Zamieszkaj jako pierwszy w nowoczesnym apartamencie w wyjątkowej lokalizacji.Oferuję do wynajęcia komfortowy apartament o powierzchni 50 m², usytuowany na 5. piętrze prestiżowej inwestycji Nowa Przystań nad Odrą przy ul. Heyki w Szczecin. Mieszkanie ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 000 PLN (60 zł/m2)

2
1
50 m2
2025
15883677 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27675397 15883677 Do wynajęcia przestronny apartament o powierzchni ok. 100 m², zajmujący całe piętro budynku w ścisłym centrum Szczecina. Mieszkanie po generalnym remoncie, w pełni wyposażone, z bezpośrednim wjazdem windą do mieszkania. Na terenie budynku znajduje si...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

5 500 PLN (55 zł/m2)

4
2
100 m2
1930
15748260 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25108326 15748260 Do wynajęcia lokal biurowy zlokalizowany na 1 piętrze kamienicy, zlokalizowanej na pograniczu Centrum i Śródmieścia Szczecina w bliskiej odległości od dworca PKP. Na powierzchnię użytkową 63 m2 składają się dwa pomieszczenia biurowe (23 i 18 m2) oraz...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 200 PLN (54 zł/m2)

4
-
41 m2
1940
15600186 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 22190622 15600186 Do wynajęcia powierzchnia biurowa zlokalizowana na czwartym piętrze budynku biurowego w Śródmieściu Szczecina. Na oferowaną powierzchnię 138 m2 składają się trzy pomieszczenia biurowe po 46 m2 (lub opcjonalnie 4 pomieszczenia: 2x46 m2 + 2x23 m2).Ścia...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

6 210 PLN (45 zł/m2)

3
-
138 m2
1976