• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na wynajem Zachodniopomorskie Szczecin Śródmieście

Znalezionych ofert: 128

15803203 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26288707 15803203 Do wynajęcia powierzchnia biurowa zlokalizowana na parterze kameralnego budynku biurowego w doskonałej lokalizacji blisko Centrum.Oferowana powierzchnia 35 m2 składa się z trzech pomieszczeń biurowych (po ok 10 m2) połączonych ze sobą drzwiami wewnęt...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 150 PLN (61 zł/m2)

4
-
35 m2
1900
15802075 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26255577 15802075 Do wynajęcia powierzchnia biurowa zlokalizowana na drugim piętrze budynku biurowego znajdującego się na granicy Centrum i Śródmieścia.Oferowaną powierzchnię 170 m2 stanowi duża sala typu open space podzielona na dwie powierzchnie (większa ma ok. 100...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

5 500 PLN (32 zł/m2)

1
-
170 m2
1980
15716885 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24521300 15716885 Na powierzchnię 241 m2 składają się:- cztery pomieszczenia biurowe (jedno duże, przejściowe),- jedna duża salka konferencyjna.Możliwość wynajmu części oferowanej powierzchni.Do dyspozycji (wraz z innymi najemcami) znajduje się pomieszczenie socjalne ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

15 665 PLN (65 zł/m2)

4
-
241 m2
2004
14226345 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 106219 14226345 Do wynajęcia powierzchnia biurowa 111 m2 na 1 piętrze, w budynku biurowym w doskonałej lokalizacji - okolice ul. Gdańskiej. Oferowana powierzchnia składa się z trzech, dużych (3x37 m2) pomieszczeń biurowych.Pokoje biurowe świeżo po remoncie, wykończ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

4 662 PLN (42 zł/m2)

11
-
111 m2
1990
15782691 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25847014 15782691 Do wynajęcia lokal handlowo - usługowy o powierzchni 204 m2 położny na parterze budynku mieszkalno - usługowego. Szerokie witryny, dwa wejścia z poziomu 0 (bez schodków). Powierzchnia najmu nadaje się na każdą działalność: biurową, usługową, handlow...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

4 000 PLN (20 zł/m2)

5
-
204 m2
1985
15618844 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 22574071 15618844 Do wynajęcia lokal biurowy zlokalizowany w budynku biurowym, zlokalizowanym na styku Śródmieścia i Centrum. Oferowana powierzchnia najmu wynosi 95 m2, składa się na nią 5 pomieszczeń oraz korytarz (22,6817,6517,5013,4212,4511,56 m2).Na podłodze wys...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

4 650 PLN (49 zł/m2)

11
-
95 m2
1930
15562498 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 21378433 15562498 Do wynajęcia lokal biurowy zlokalizowany na 4 piętrze w pięciopiętrowej kamienicy. Budynek zlokalizowany jest w niezwykle atrakcyjnej i reprezentacyjna części Szczecina – Wałach Chrobrego, zaledwie o krok od ścisłego Centrum miasta. Na powierzchnię ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 300 PLN (66 zł/m2)

2
-
50 m2
1940
15156551 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 11162401 15156551 Polecam na wynajem duże czteropokojowe mieszkanie o pow. 92,80 m2. Mieszkanie jest dwupoziomowe. Pierwszy poziom składa się z dużego pokoju z wejściem na balkon, widnej kuchni, łazienki z prysznicem oraz WC. Na drugim poziomie znajdują się trzy rozkł...

Szczecin (Śródmieście), 5 Lipca

4 000 PLN (43 zł/m2)

4
1
92.8 m2
1994
15763644 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25431028 15763644 Szukasz miejsca dla swojej firmy, które łączy komfort pracy, dobrą logistykę i spokojną lokalizację? Ta przestrzeń zapewni Ci wszystko, czego potrzebujesz, by działać sprawnie i bez stresu....

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 650 PLN (30 zł/m2)

1
-
55 m2
-
15489234 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 19714399 15489234 Wynajmę lokal w Szczecinie przy ul. Jagiellońskiej. Lokal znajduje się w drugiej linii zabudowy, posiada wejście bezpośrednio z podwórza (własne niezależne). Sporo miejsca na ewentualny szyld reklamę itp. Miejsce bardzo dobrze skomunikowane z Centrum...

Szczecin (Śródmieście), Jagiellońska

10 000 PLN (34 zł/m2)

9
-
290.36 m2
1994
15883654 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27675374 15883654 Nad Odrą to prestiżowy kompleks budynków które powstały w jednym z najciekawszych i najmodniejszych miejsc Szczecina – na Łasztowni; nad brzegiem rzeki. Miejsce tętniące życiem, nowy punkt na kulturalno- turystycznej mapie Szczecina. Przyszła wizytów...

Szczecin (Śródmieście), Zielonego Mostu

3 200 PLN (83 zł/m2)

2
1
38.55 m2
2025
15883668 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27675388 15883668 Lokal na wynajem w Centrum Handlowym KupiecOfertę wynajmu stanowi lokal użytkowy o powierzchni 40 m2 w ciagu handlowym Centrum Handlowego Kupiec. Lokal znajduję się na parterze budynku i składa z cz. handlowej oraz zaplecza ( wc i umywalka), witryna ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 952 PLN (74 zł/m2)

1
-
40 m2
2006