• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na wynajem Zachodniopomorskie Szczecin Pomorzany

Znalezionych ofert: 40

15882959 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27673397 15882959 Na wynajem słoneczna kawalerka w cichej i spokojnej dzielnicy Pomorzany. Lokal położony na piątym piętrze w wieżowcu z lat osiemdziesiątych. Powierzchnia to 29,45m2 w tym salon z aneksem kuchennym, łazienka, korytarz. Mieszkanie w standardzie podstaw...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 500 PLN (51 zł/m2)

1
1
29.45 m2
1980
15883044 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27673582 15883044 Na wynajem lokal mieszczący się na III piętrze w biurowcu znajdującym się przy pętli Pomorzany.Biuro o powierzchni 96,79 m2, składające się z 5 klimatyzowanych pokoi. Biura są po remoncie - gotowe do wynajęcia, na podłogach ułożono panele a ściany zo...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 871 PLN (40 zł/m2)

1
-
96.79 m2
1964
15882995 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27673180 15882995 Na wynajem mieszkanie dwupokojowe na Pomorzanach przy ulicy 9 maja. Nieruchomość zlokalizowana na V piętrze w budynku z dwoma cichobieżnymi windami windami. Na powierzchnię 37,94 m2 składa się: salon z jadalnią i wyjściem na balkonotwarta i widna k...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 PLN (66 zł/m2)

2
1
37.94 m2
1980
15882923 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27673322 15882923 Na wynajem komfortowe, bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45,05 m², położone na 1 piętrze niskiego budynku przy ul. Mieszka I w Szczecinie. Lokal wyróżnia się przemyślanym układem oraz ponadprzeciętnie dużą kuchnią, co w tej klasie mieszkań...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 200 PLN (49 zł/m2)

2
1
45.05 m2
1937
15861914 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27217637 15861914 Na wynajem komfortowe, bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45,05 m², położone na 1 piętrze niskiego budynku przy ul. Mieszka I w Szczecinie. Lokal wyróżnia się przemyślanym układem oraz ponadprzeciętnie dużą kuchnią, co w tej klasie mieszkań...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 200 PLN (49 zł/m2)

2
1
45.05 m2
1937
15590343 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 21976612 15590343 Do wynajęcia hala mogąca być wykorzystana jako magazynowa, produkcyjna lub warsztatowa o powierzchni 440 m2 zlokalizowana w dobrej lokalizacji na Pomorzanach. Hala nie jest ogrzewana. Hala murowana o wysokości – ok. 5 m. Bardzo dobre doświetlenie świ...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

13 200 PLN (30 zł/m2)

11
-
440 m2
1970
15590309 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 21976024 15590309 Do wynajęcia obiekt o powierzchni 500 m2 składający się z:- hali (380 m2),- biura (ok. 30 m2), - szatni dla pracowników (12 m2), - pomieszczenia socjalnego (36 m2),- toalet (13 m2). Hala zlokalizowana jest w dobrej lokalizacji na Pomorzanach, wśró...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

15 000 PLN (30 zł/m2)

11
-
500 m2
1970
15877232 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27563267 15877232 Do wynajęcia hala magazynowo–produkcyjna – 200 m² , Szczecin – dobra lokalizacja logistyczna. Na wynajem hala 200m2 w funkcjonalnym obiekcie magazynowo–produkcyjnym, zlokalizowana na ogrodzonym i utwardzonym terenie. Nieruchomość zapewnia wygodne wa...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

5 000 PLN (25 zł/m2)

11
-
200 m2
1960
15835344 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 26721742 15835344 Do wynajęcia hala magazynowo - produkcyjna –700m² z zapleczem biurowo-socjalnym, Szczecin – lokalizacja logistyczna. Na wynajem oferujemy funkcjonalny obiekt magazynowo - produkcyjny o łącznej powierzchni ok. 700 m², położony na ogrodzonym i utwardzo...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

17 500 PLN (25 zł/m2)

11
-
700 m2
1960
15883567 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27675258 15883567 Lokal z przeznaczeniem na dowolną działalność biurową zlokalizowany w budynku handlowo biurowym na Pomorzanach.Składa się z pomieszczenia biurowego, toaleta wspólna na piętrze.Czynsz najmu 1.250 ,-zł netto ( do ceny należy doliczyć 23% podatku VAT)N...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 250 PLN (50 zł/m2)

11
-
25 m2
1980
15885237 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27721013 15885237 Do wynajęcia 2 pokojowe, umeblowane i wyposażone mieszkanie z oddzielną, widną kuchnią i łazienką. OPIS MIESZKANIA: Pokoje o powierzchni 16 m2 i 9 m2, w każdej kanapa rozkładana dwuosobowa, w jednym szafa dwudrzwiowa w drugim komoda, stolik. W kuchni...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 200 PLN (57 zł/m2)

2
1
38.3 m2
1974
14757371 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 180535 14757371 Do wynajęcia lokal użytkowy (w ciągu lokali handlowo - usługowych) położony przy ruchliwej i dobrze skomunikowanej ulicy na Pomorzanach. Lokal nadaje się na działalność handlową , prowadzenie gastronomi czy gabinety medyczne. Oferowana powierzchnia n...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

5 180 PLN (76 zł/m2)

3
-
68 m2
1985