• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na wynajem Zachodniopomorskie Szczecin Pomorzany

Znalezionych ofert: 40

15037866 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 7702179 15037866 Do wynajęcia lokal w zabudowie ( w ciągu lokali handlowo - usługowych) zlokalizowany przy ruchliwej i dobrze skomunikowanej ulicy na Pomorzanach. Oferowana powierzchnia najmu to 173,4 m2, w tym duża sala sprzedaży (74 m2), pomieszczenie biurowe (19 m...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

12 750 PLN (73 zł/m2)

8
-
174 m2
1990
14757375 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 180547 14757375 Do wynajęcia lokal użytkowy (w ciągu lokali handlowo - usługowych) położony przy ruchliwej i dobrze skomunikowanej ulicy na Pomorzanach. Lokal nadaje się na działalność handlową , prowadzenie gastronomi czy gabinety medyczne. Oferowana powierzchnia n...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

5 180 PLN (76 zł/m2)

3
-
67.8 m2
1985
15883121 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27706114 15883121 Oferta na wyłączność. Na wynajem jasne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 34m2, położone w spokojnej i zielonej części Pomorzan. Lokal znajduje się na 1. piętrze w niskim, 4-piętrowym budynku bez windy. Mieszkanie o funkcjonalnym układzie składa si...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 100 PLN (63 zł/m2)

2
1
33.34 m2
1978
15630006 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 22841353 15630006 DO WYNAJĘCIA NOWOCZESNE POWIERZCHNIE BIUROWE – IDEALNE DLA PRZEDSIĘBIORCÓWOferujemy do wynajęcia powierzchnie biurowe w dynamicznie rozwijającej się lewobrzeżnej części Szczecina.CHARAKTERYSTYKA BUDYNKU:Nowoczesna trzykondygnacyjna konstrukcja:Elasty...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

896 PLN (28 zł/m2)

12
-
32 m2
1970
15883502 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27675175 15883502 Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 48mkw, w niskim bloku na drugim piętrze. Budynek z zewnątrz i klatka schodowa zadbana ,z czystą , świeżą elewacją. Świetne położenie przy małej osiedlowej uliczce sprawia ,że jest cicho i spokojnie. A dzięki zn...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 100 PLN (44 zł/m2)

2
1
48 m2
1980
15818624 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27671102 15818624 Do wynajęcia hala magazynowo - produkcyjna o łącznej powierzchni 1500 m², z możliwością podziału na mniejsze moduły – od 200 m². Dostępność: od 1 maja.Cena: 28 złm² netto Charakterystyka obiektu: hala murowana, obiekt wyremontowany, wysoki stan...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

5 000 PLN (25 zł/m2)

1
-
200 m2
-
15803238 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26289629 15803238 Na wynajem nowa kawalerka. Lokalizacja Szczecin-Pomorzany, ulica Chmielewskiego.Bardzo ładnie i praktycznie urządzona. Zostań pierwszym Najemcą.Mieszkanie znajduje się na nowym i kameralnym osiedlu. Monitoring obejmuje klatkę schodową i korytarz. Pol...

Szczecin (Pomorzany), Zygmunta Chmielewskiego

2 290 PLN (85 zł/m2)

1
1
27 m2
2025
15883665 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27675385 15883665 STRATEGICZNA LOKALIZACJA DLA BRANŻY MEDYCZNEJ I EDUKACYJNEJOferujemy do wynajęcia wyjątkową powierzchnię biurową o metrażu 178,94 m² (z możliwością elastycznego dopasowania mniejszej powierzchni), zlokalizowaną przy ul. Powstańców Wielkopolskich w Sz...

Szczecin (Pomorzany), Aleja Powstańców Wielkopolskich

8 947 PLN (50 zł/m2)

1
-
178.94 m2
1970
15883563 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27675254 15883563 Polecam na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o pow. 45 m2, położone na czwartym piętrze sześciopiętrowego budynku z windą. W skład mieszkania wchodzą dwa rozkładowe pokoje, widna kuchnia, łazienka z WC. W dużym pokoju znajduje się wejście na balkon. Mies...

Szczecin (Pomorzany), Aleja Powstańców Wielkopolskich

2 200 PLN (49 zł/m2)

2
1
45.3 m2
2012
15883554 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27675246 15883554 Szukasz komfortowej przestrzeni biurowej w świetnej lokalizacji? Mamy dla Ciebie idealną ofertę!Do wynajęcia pokoje biurowe w atrakcyjnym punkcie miasta – w bezpośrednim sąsiedztwie nowo powstającej inwestycji Ornament. To dynamicznie rozwijająca się...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

400 PLN (50 zł/m2)

1
-
8 m2
1965
15883258 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27674810 15883258 Nowe, komfortowe mieszkanie 2-pokojowe z salonem i otwartą kuchnią – Pomorzany, ul. Chmielewskiego, SzczecinDo wynajęcia nowoczesne, nowe mieszkanie oddane do użytku w 2025 roku, położone przy ul. Chmielewskiego na szczecińskich Pomorzanach. Lokal id...

Szczecin (Pomorzany), Zygmunta Chmielewskiego

2 700 PLN (65 zł/m2)

2
1
41.4 m2
2025
15340601 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 16266138 15340601 Na wynajem umeblowana i wyposażona kawalerka położona na Pomorzanach przy ul. Dunikowskiego. Atutem mieszkania jest oddalenie od głównej ulicy, piękny widok na panoramę miasta.Lokal usytuowany na 9 piętrze wysokiego bloku z 2015.r. Pow. ok. 30m2 w j...

Szczecin (Pomorzany), Xawerego Dunikowskiego

2 100 PLN (70 zł/m2)

1
1
30 m2
2015