• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na wynajem Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 769

15554622 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 21083766 15554622 Kołobrzeg ul. Ratuszowa do wynajęcia umeblowane mieszkanie 2 pokojowe o pow. 64,10 m2 usytuowane na I piętrze z balkonem ( loggia).Mieszkanie położone jest w centralnej części kołobrzeskiej starówki przy urzędzie miasta.Odległość do morza ok.1,5 kmMi...

Kołobrzeg (Starówka) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

2 500 PLN (39 zł/m2)

2
-
64 m2
1990
15437538 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 18541315 15437538 Kołobrzeg osiedle Bajkowe ul. Mazowiecka do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o pow. 52 m2Mieszkanie znajduje się na II piętrze w IV piętrowym budynku z windą.Do mieszkania przynależą 2 miejsca postojowe na zewnątrz budynku pod tzw. chmurką.Projekt Osi...

Kołobrzeg (Bajkowe) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

3 300 PLN (63 zł/m2)

2
-
52 m2
2012
14786290 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 32590 14786290 Budynek mieszkalny, wolno stojący , 1- kondygnacyjny ( parterowy) , w pełni umeblowany i wyposażony . Lokalizacja - Grzybowo 6 km od Kołobrzegu na osiedlu domków jednorodzinnych mieszkalnych oraz mieszkalno - pensjonatowych, ok. 1500 m od morza.Budyn...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

3 000 PLN (54 zł/m2)

3
-
56 m2
-
15633781 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 22902234 15633781 Do wynajęcia jednopokojowy apartament (32,3 m2) z 2012 roku w prestiżowej inwestycji dewelopera Calbud - Kamienica Nova. Usytuowanie budynku w ścisłym centrum przy ulicy Langiewicza zapewnia bliskość wszelkich możliwości jakie daje miasto. Mieszkanie...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 PLN (77 zł/m2)

1
1
32.3 m2
2012
15885251 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27721243 15885251 Komfortowe mieszkanie z ogródkiem 50 m² Szczecin ŚródmieścieNa wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 50 m², położone na parterze w atrakcyjnej lokalizacji – Śródmieście Szczecin.Lokal składa się z 2 pokoi oraz salonu z aneksem kuchennym, co t...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 000 PLN (60 zł/m2)

2
1
50 m2
2024
15882806 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27673400 15882806 Poszukujesz przestronnego lokalu do wynajęcia w świetnej lokalizacji? Mamy coś dla Ciebie!Lokal idealnie nadaje się na biuro lub kancelarię położony jest na II piętrze budynku z 2007 roku z recepcją i windą. Doskonała lokalizacja pod względem komunik...

Szczecin (Stare miasto) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

4 000 PLN (37 zł/m2)

11
-
108 m2
2007
15505821 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 20063672 15505821 W ofercie przestronna kawalerka z ogródkiem na Stary Mieście. Nieruchomość mieści się na parterze 7-kondygnacyjnego budynku z 2020 roku. Powierzchnia to 39m2, w tym:- salon z aneksem kuchennym oraz wyjściem na niewielki ogródek, - wydzielone drzwiami...

Szczecin (Stare miasto) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 PLN (64 zł/m2)

1
-
39 m2
2020
15890471 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27877467 15890471 Oferuje na WYNAJEM  2- pokojowe mieszkanie w Kołobrzegu przy ulicy Łopuskiego.Główne atuty nieruchomości:- ŚWIETNA LOKALIZACJA, CENTRUM MIASTA- DOSTĘPNE OD ZARAZ- Z WIDOKIEM NA PANORAME MIASTA- NISKIE KOSZTA UTRZYMANIANieruchomość złożona z:- przedpo...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 800 PLN (33 zł/m2)

2
1
54 m2
1970
15807038 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26360913 15807038 Wynajem pomieszczeń biurowych z możliwością magazynowania lub prowadzenia działalności usługowej o łącznej powierzchni ok. 210 m2. Oferujemy do wynajęcia funkcjonalne pomieszczenia biurowe z zapleczem magazynowym, które doskonale sprawdzą się również...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

6 900 PLN (33 zł/m2)

11
-
210 m2
1970
15889677 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27858455 15889677 Z przyjemnością prezentuję Państwu atrakcyjną ofertę wynajmu lokalu o powierzchni 50,58 m2, składającego się z czterech pomieszczeń , dwóch toalet i pomieszczenia gospodarczego.Lokal znajduje się w dogodnej lokalizacji, zapewniającej łatwy dostęp do ...

Szczecin (Kijewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 500 PLN (69 zł/m2)

11
-
50.58 m2
2014
15355534 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 16681609 15355534 Powierzchnia biurowa w nowym budynku. Brak strefy płatnego parkowania, przed budynkiem ogólnodostępne miejsca parkingowe. Bardzo dobry dojazd. Obecnie powierzchnia typu open space, natomiast właściciel może przygotować pod klienta (obniży sufit, oraz...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

6 000 PLN (50 zł/m2)

3
-
120 m2
2022
15731883 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24796912 15731883 Powierzchnia biurowa w nowym budynku. Brak strefy płatnego parkowania, przed budynkiem ogólnodostępne miejsca parkingowe. Bardzo dobry dojazd. Obecnie powierzchnia typu open space, natomiast właściciel może przygotować pod klienta (obniży sufit, oraz...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

6 000 PLN (50 zł/m2)

3
-
120 m2
2022