• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na wynajem Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 769

15891025 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27885723 15891025 Hala produkcyjno-magazynowa o pow. 2295 m2 oraz pomieszczenia socjalno- biurowe o pow. 432m2. Opis nieruchomości:- Hala o powierzchni 2295m2; rozmiar 30 X 76m. - wysokość składowania 10 m- utwardzony plac manewrowy o powierzchni ponad 3351m2 dodatkow...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

68 175 PLN (25 zł/m2)

1
-
2727 m2
1990
15882900 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27673264 15882900 DO WYNAJĘCIA SŁONECZNE 3-POKOJOWE MIESZKANIE Z LOGGIĄ – POLICE, UL. PIŁSUDSKIEGOSzukasz mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie blisko centrum i pełnej infrastruktury?To mieszkanie jest dla Ciebie!NAJWAŻNIEJSZE ATUTY:Topowa lokalizac...

Police (Zachodniopomorskie, gm. Police)

2 500 PLN (39 zł/m2)

3
1
64.4 m2
1990
15882985 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27673450 15882985 Na wynajem lokal biurowy zlokalizowany w centrum miasta, tuż przy przystankach komunikacji miejskiej (tramwaj, autobus) świetnie skomunikowany z całym miastem. Klatka schodowa czysta, zadbana, sukcesywnie odświeżana przez Właściciela. Lokal znajduj...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

804 PLN (69 zł/m2)

11
-
11.6 m2
1990
15848862 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26949940 15848862 Na wynajem lokal biurowy zlokalizowany w centrum miasta, tuż przy przystankach komunikacji miejskiej (tramwaj, autobus) świetnie skomunikowany z całym miastem. Klatka schodowa czysta, zadbana, sukcesywnie odświeżana przez Właściciela. Lokal znajduj...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

804 PLN (69 zł/m2)

11
-
11.6 m2
1990
15883107 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27673710 15883107 Na wynajem lokal biurowy zlokalizowany w centrum miasta, tuż przy przystankach komunikacji miejskiej (tramwaj, autobus) świetnie skomunikowany z całym miastem. Klatka schodowa czysta, zadbana, sukcesywnie odświeżana przez Właściciela. Lokal znajduj...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 450 PLN (69 zł/m2)

11
-
21 m2
1990
15848853 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26949783 15848853 Na wynajem lokal biurowy zlokalizowany w centrum miasta, tuż przy przystankach komunikacji miejskiej (tramwaj, autobus) świetnie skomunikowany z całym miastem. Klatka schodowa czysta, zadbana, sukcesywnie odświeżana przez Właściciela. Lokal znajduj...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 450 PLN (69 zł/m2)

11
-
21 m2
1990
15780612 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25806870 15780612 Kołobrzeg ścisła starówka - na wynajem lokal użytkowy o pow. 58,59 m2 z wejściem po kilku stopniach, który usytuowany jest przy ruchliwym deptaku.W pobliżu lokalu znajdują się inne sklepy, lokale gastronomiczne, kawiarnie, Ratusz i Urząd Miejski, Kat...

Kołobrzeg (Starówka) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

4 000 PLN (69 zł/m2)

11
-
58 m2
-
15646473 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23222488 15646473 Kołobrzeg centrum ul. Łopuskiego do wynajęcia lokal użytkowy o pow. 17 m2 położony poniżej poziomu chodnikaLokal nadaje się na biuro, ubezpieczenia, mały sklep i składa się z :- 1 pomieszczenia - toaletaLokal z wejściem z chodnika ( kilka schodków po...

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 600 PLN (94 zł/m2)

1
-
17 m2
-
15311549 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 15477333 15311549 Kołobrzeg centrum na wynajem lokal użytkowy o pow. 21,5 m2 położony na parterze budynku mieszkalnego przy ul. Zwycięzców.Lokal II kondygnacyjnyLokal użytkowy składa się z:- pomieszczenia sprzedaży - na piętrze przestrzeń biurowa oraz pomieszczenie wc...

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

2 250 PLN (107 zł/m2)

1
-
21 m2
1968
15731418 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24793332 15731418 Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu lokalu użytkowego o pow. całkowitej ok. 140 m2 usytuowanym w parterze budynku wolnostojącego ( pensjonatu ) położonym przy głównej ulicy w nadmorskiej miejscowości Grzybowo i przy ruchliwej ulicy i chodniku prowad...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

40 000 PLN (286 zł/m2)

11
-
140 m2
2020
15726907 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 24708356 15726907 Budzistowo gm. Kołobrzeg do wynajęcia hala magazynowo - produkcyjna o pow. 216 m2Wymiary hali 12 m x 18 mWysokość hali wewnątrz ok 4 - 4,5 m Brama wjazdowa wysokość ponad 2 mHala wybudowana jest w szkielecie stalowym, ściany są ocieplone plus wewnątr...

Budzistowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

6 700 PLN (31 zł/m2)

11
-
216 m2
-
15554622 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 21083766 15554622 Kołobrzeg ul. Ratuszowa do wynajęcia umeblowane mieszkanie 2 pokojowe o pow. 64,10 m2 usytuowane na I piętrze z balkonem ( loggia).Mieszkanie położone jest w centralnej części kołobrzeskiej starówki przy urzędzie miasta.Odległość do morza ok.1,5 kmMi...

Kołobrzeg (Starówka) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

2 500 PLN (39 zł/m2)

2
-
64 m2
1990