• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na wynajem Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 768

15883044 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27673582 15883044 Na wynajem lokal mieszczący się na III piętrze w biurowcu znajdującym się przy pętli Pomorzany.Biuro o powierzchni 96,79 m2, składające się z 5 klimatyzowanych pokoi. Biura są po remoncie - gotowe do wynajęcia, na podłogach ułożono panele a ściany zo...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 871 PLN (40 zł/m2)

1
-
96.79 m2
1964
15882905 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 27673278 15882905 Do wynajęcia przestronny i funkcjonalny dom o powierzchni 160 m², położony w doskonałej lokalizacji na Pogodnie w Szczecinie.Nieruchomość doskonale sprawdzi się zarówno jako komfortowe miejsce do zamieszkania dla rodziny, jak i na cele działalności...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

5 500 PLN (34 zł/m2)

5
2
160 m2
1980
15882725 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27673203 15882725 Na wynajem nowe, nigdy niezamieszkane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni użytkowej 32,51 m² (powierzchnia całkowita ok. 38 m²). Osiedle Dolne – spokojna okolica, jednocześnie tylko 6 km od Rondo Hakena, 10 km do centrum oraz 6 km do granicy Kołbask...

Siadło Dolne (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)

2 500 PLN (77 zł/m2)

2
1
32.51 m2
2026
15883469 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27675104 15883469 Do wynajęcia wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie, usytuowane w jednej z najbardziej pożądanych, spokojnych i zielonych dzielnic Szczecina, na Warszewie przy ul. Maciejkowej.Na powietrznię 64 m2 składa się:salon z aneksem kuchennym, z wyjściem na taras i...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

4 000 PLN (63 zł/m2)

3
1
64 m2
2013
15882995 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27673180 15882995 Na wynajem mieszkanie dwupokojowe na Pomorzanach przy ulicy 9 maja. Nieruchomość zlokalizowana na V piętrze w budynku z dwoma cichobieżnymi windami windami. Na powierzchnię 37,94 m2 składa się: salon z jadalnią i wyjściem na balkonotwarta i widna k...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 PLN (66 zł/m2)

2
1
37.94 m2
1980
15820238 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26598361 15820238 Na wynajem dwupokojowe mieszkanie na nowym osiedlu Harmonia Gumieńce.Nieruchomość mieści się na III piętrze w IV piętrowym budynku z windą. Na powierzchnię 42m2 składa się:- Salon z wyjściem na balkon,- Kuchnia w formie aneksu, wyposażona w w...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 900 PLN (69 zł/m2)

2
-
41.8 m2
2023
15883523 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27675210 15883523 Na wynajem obiekt magazynowo-produkcyjny o powierzchni 107 m2.Obiekt zlokalizowany na Świerczewie przy ul. Derdowskiego, w sąsiedztwie innych lokali usługowo-produkcyjnych. Przy obiekcie plac manewrowy dla dostaw, możliwość podjazdu do obiektu...

Szczecin (Świerczewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 354 PLN (22 zł/m2)

1
-
107 m2
1950
15882758 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27673302 15882758 Na wynajem przestronny lokal użytkowy o powierzchni 202 m², położony w jednej z najbardziej atrakcyjnych części Szczecina – przy ul. Świętego Ducha, w bezpośrednim sąsiedztwie bulwarów nad Odrą. To miejsce, które łączy prestiż lokalizacji z ogrom...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

6 000 PLN (30 zł/m2)

11
-
202 m2
2005
15882883 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 27673216 15882883 Do wynajęcia nowoczesne lokale użytkowe o powierzchni od 90 m² do 180m², zlokalizowany w Siadle Dolnym, w dynamicznie rozwijającej się okolicy - nowe domy i mieszkania. Brak konkurencji w najbliższym otoczeniu. Nowy lokal oddany do użytku w 2026 - ...

Siadło Dolne (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)

5 000 PLN (56 zł/m2)

11
-
90 m2
2026
15883480 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27675131 15883480 Na wynajem nowe, nigdy niezamieszkane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni użytkowej 28,36 m² (powierzchnia całkowita ok. 33 m²). Osiedle Dolne – spokojna okolica, jednocześnie tylko 6 km od Rondo Hakena, 10 km do centrum oraz 6 km do granicy Kołbask...

Siadło Dolne (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)

2 500 PLN (88 zł/m2)

2
1
28.36 m2
2026
15802691 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26273378 15802691 Na wynajem słoneczne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 44 m2 położone na parterze domu.Budynek nowy, wielorodzinny (8 mieszkań). Nieruchomość ogrodzona z miejscami parkingowymi. Mieszkanie składa się z dwóch, dużych pokoi (z wyjściem na zielo...

Wolin (Zachodniopomorskie, gm. Wolin)

2 350 PLN (53 zł/m2)

2
1
44 m2
2021
15883298 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27674848 15883298 Atrakcyjna i duża kawalerka z balkonem i parkingiem zamykanym na pilota. Mieszkanie zlokalizowane w cichym, zielonym centrum miasta.W pobliżu wszystko co potrzebne do wygodnego życia: sklepy, uczelnie, restauracje, park, siedziby firm, komunikacja mi...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 500 PLN (46 zł/m2)

1
-
32.9 m2
1992