• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na wynajem Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 769

15355534 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 16681609 15355534 Powierzchnia biurowa w nowym budynku. Brak strefy płatnego parkowania, przed budynkiem ogólnodostępne miejsca parkingowe. Bardzo dobry dojazd. Obecnie powierzchnia typu open space, natomiast właściciel może przygotować pod klienta (obniży sufit, oraz...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

6 000 PLN (50 zł/m2)

3
-
120 m2
2022
15731883 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24796912 15731883 Powierzchnia biurowa w nowym budynku. Brak strefy płatnego parkowania, przed budynkiem ogólnodostępne miejsca parkingowe. Bardzo dobry dojazd. Obecnie powierzchnia typu open space, natomiast właściciel może przygotować pod klienta (obniży sufit, oraz...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

6 000 PLN (50 zł/m2)

3
-
120 m2
2022
15882804 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27673395 15882804 Pogodno, dwa pokoje, 39 m2, drugie piętro w domu jednorodzinnym. Lokal wyposażony w meble, łóżka szafa, krzesła. Umeblowanie widoczne na zdjęciach.Łazienka z kabiną natryskową, WC, umywalką, pralką. Na podłodze terakota, ściany w glazurze. Pokoje roz...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 200 PLN (56 zł/m2)

2
1
39 m2
1970
15885260 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27721452 15885260 Na wynajem mieszkanie 3 pokojowe ( pierwotnie 2 pokojowe) położone na II piętrze w kamienicy przy ul. Słowackiego. Idealne dla dwóch osób lub rodziny. Na powierzchnię mieszkania 60,74m2 składa się duży salon częściowo otwarty na kuchnię, przejściowy ...

Szczecin (Łękno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 200 PLN (36 zł/m2)

3
1
60.74 m2
1910
15883035 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27673564 15883035 Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 28,8m2, położoną na 9 piętrze w budynku z windą. Pokój z aneksem kuchennym z wyjątkowym widokiem na Stocznie. Łazienka w glazurze i terakocie, z wanną. Aneks kuchenny we wnęce wyposażony i umeblowany. W przedpokoj...

Szczecin (Drzetowo-grabowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 690 PLN (59 zł/m2)

1
1
28.8 m2
1985
15883103 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27673702 15883103 Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni około 50m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze budynku z 2013 roku przy ulicy Kazimierskiej w Szczecinie.Budynek wyposażony windę. Na metraż około 50m2 mieszkania składa się:- pokój z aneksem kuchennym, ...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 PLN (50 zł/m2)

2
-
50 m2
2012
15883490 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27675151 15883490 Ofertą Najmu jest nieruchomość składająca się z :-hala 288 m 2,wysokość 5,4 m 2 ,- biuro z kominkiem,- pomieszczenie gospodarcze, -szatnia wyposażona ,-kuchnia wyposażona ,sprzęt AGD,- łazienka z kabiną prysznicową,-toalety. Postawiona w 2015 roku n...

Przecław (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)

14 000 PLN (49 zł/m2)

11
-
288 m2
2015
15883539 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27675228 15883539 Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie na strzeżonym osiedlu Bursztynowe w Warzymicach.Mieszkanie o powierzchni ok. 49 m2 składające się z przestronnego, jasnego salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon,sypialni z szafą, łazienki oraz przedpokoju...

Warzymice (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)

2 200 PLN (45 zł/m2)

2
1
48.6 m2
2001
15883305 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27674854 15883305 Na wynajem mieszkanie zlokalizowane na III piętrze w kamienicy w centrum Szczecina przy ul. Drzymały.W skład nieruchomości wchodzi:- salon,- wydzielone z salonu miejsce do wypoczynkupracy,- kuchnia wyposażona w sprzęt agd,- łazienka z umywalką, WC...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 900 PLN (44 zł/m2)

2
1
43.32 m2
1930
15882959 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27673397 15882959 Na wynajem słoneczna kawalerka w cichej i spokojnej dzielnicy Pomorzany. Lokal położony na piątym piętrze w wieżowcu z lat osiemdziesiątych. Powierzchnia to 29,45m2 w tym salon z aneksem kuchennym, łazienka, korytarz. Mieszkanie w standardzie podstaw...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 500 PLN (51 zł/m2)

1
1
29.45 m2
1980
15882981 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27673442 15882981 Na wynajem dwa pokoje w okolicach Parku Żeromskiego o powierzchni 54m², drugie piętro. Ogrzewanie i bieżąca ciepła woda z pieca gazowego. - salon z wejściem do kuchni wyposażonej w meble i sprzęt AGD- sypialnia, duże łóżko, szafa, komoda- łazienka ...

2 500 PLN (46 zł/m2)

2
1
54 m2
1930
15803323 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26291509 15803323 Do wynajęcia komfortowe, jasne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 58,14 m², położone w prestiżowej i doskonale skomunikowanej części Szczecina – Pogodno przy ul. Mickiewicza, tuż obok Ryneczku. Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym budynku z halą garażową...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 920 PLN (50 zł/m2)

2
1
58.14 m2
2007