• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na wynajem Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 770

15706402 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24301528 15706402 W pełni wyposażony gabinet stomatologiczny na 3 stanowiska.Topowa lokalizacja – Pogodno, tylko 200 m od ul. Mickiewicza (tramwaje, autobusy)Powierzchnia użytkowa: 75 m² Gotowy do prowadzenia działalności Stomatologicznej z zgodami sanepidu – lokal w ...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 900 PLN (52 zł/m2)

11
-
75 m2
1920
15370834 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 17020839 15370834 Tylko u Nas!Powierzchnia 67m2 + piwnicaLokal mieście się na parterze w budynku wielorodzinnym z wejściem od ulicy oraz dodatkowym wejściem od zaplecza.W lokalu znajduję się bezpośrednie zejście do piwnicy co daje nam dodatkową przestrzeń magazynową o...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

4 990 PLN (74 zł/m2)

11
-
67 m2
2000
15792407 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26014838 15792407 Media w cenie! Do wynajmu niezależna powierzchnia biurowa w wysokim standardzie, w biurowcu zlokalizowanym w śródmieściu. Wynajem możliwy od zaraz. I piętro, budynek z windą, wiele miejsc parkingowych ogólnodostępnych dla firm (bez SPP), dodatkowo is...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

21 600 PLN (72 zł/m2)

11
-
300 m2
1970
15792199 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26007224 15792199 Media w cenie! Do wynajmu niezależna powierzchnia biurowa w wysokim standardzie, w biurowcu zlokalizowanym w śródmieściu. Wynajem możliwy od zaraz. I piętro, budynek z windą, wiele miejsc parkingowych ogólnodostępnych dla firm (bez SPP), dodatkowo is...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

21 600 PLN (72 zł/m2)

11
-
300 m2
1970
15883482 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27675135 15883482 Zapraszam do gustownie i funkcjonalnie zaprojektowanej kawalerki, która po kapitalnym remoncie czeka na swojego pierwszego najemcę.Mieszkanie, które zachwyci każdego, kto lubi ponadczasową elegancję i wygodę znajduje się na os. Zachód w Stargardzie,...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

1 600 PLN (53 zł/m2)

1
1
30.42 m2
1980
15894155 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27932653 15894155 Na wynajem stylowe 2-pokojowe mieszkanie położone na 4. piętrze odnowionej kamienicy w Centrum Szczecina tuż obok Jasnych Błoni!NIERUCHOMOŚĆ:Mieszkanie o pow. całkowitej 36,44 m2 (pow. użytkowa 31,69 m2) składa się z:- salon,- oddzielna sypialnia (cz...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 400 PLN (66 zł/m2)

2
1
36.44 m2
1943
15888193 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27806497 15888193 Na wynajem mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na VII piętrze wysokiego bloku na ul. Odzieżowej w Szczecinie.W skład mieszkania o powierzchni użytkowej 38,30 m2 wchodzi: - pokój - sypialnia z balkonem typu francuskiego - oddzielna kuchnia - łazienka z W...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 900 PLN (50 zł/m2)

2
1
38.3 m2
1970
15882950 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27673378 15882950 Wynajmę halę magazynowo-produkcyjno-handlową. Hala pobudowana z płyty warstwowej, posadowiona jest na działce o pow. ok. 6000m2. Całkowita powierzchnia zabudowy wynosi ok. 2300m2. Obiekt składa się z hali magazynowej o pow. ok. 1500m2 i pomieszczeń p...

Szczecin (Prawobrzeże) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

90 000 PLN (40 zł/m2)

11
-
2257 m2
2018
15882718 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27673181 15882718 Do wynajęcia lokal o powierzchni ok. 41m2. Składa się on z: ok 26m2 główna sala, ok. 9m2 magazyn, ok. 4m2 mały magazyn i wc. Wysokość ok. 3m. Lokal posiada dostęp światła dziennego przez dużą witrynę. Znajduje się on w centrum, przy głównej ulicy w...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

4 000 PLN (98 zł/m2)

4
-
41 m2
1980
15883273 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27674823 15883273 Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na parterze 4piętrowego, bloku. Na powierzchni ok 43m2 znajduję się: ok 16m2 salon, ok 9m2 sypialnia, 7m2 kuchnia i łazienka. Z salonu jest wyjście na ok 4 m2 balkon. Kuchnia wyposażona jest w sprzęt AGD...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 200 PLN (52 zł/m2)

2
1
42.42 m2
1980
15883029 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27673283 15883029 Wynajmę lokal handlowo-usługowego-biurowego znajdujący się na pierwszym piętrze w budynku o charakterze handlowo-usługowym. Powierzchnia użytkowa wynosi 233,69m2, na co składa się: przestronny holl, 8 pomieszczeń biurowych (11,68m2, 15,13m2, 13,02m2,...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

7 500 PLN (32 zł/m2)

10
-
233.69 m2
1930
15848839 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26949053 15848839 Na wynajem lokal biurowy zlokalizowany w centrum miasta, tuż przy przystankach komunikacji miejskiej (tramwaj, autobus) świetnie skomunikowany z całym miastem. Klatka schodowa czysta, zadbana, sukcesywnie odświeżana przez Właściciela. Lokal znajduj...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 350 PLN (69 zł/m2)

11
-
19.5 m2
1990