• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na wynajem Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 770

15883158 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27673563 15883158 Prezentujemy wyjątkowy apartament położony w kameralnej, prestiżowej inwestycji ul. Zielonego Mostu – miejscu, w którym nowoczesna architektura harmonijnie współgra z ponadczasową elegancją oraz bliskością wody.Do wynajęcia elegancki apartament o po...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 000 PLN (74 zł/m2)

2
1
40.66 m2
2025
15822561 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26616292 15822561 Oferuję do wynajęcia funkcjonalny lokal użytkowy, idealny pod działalność biurową, kosmetyczną, manikiurzystkę lub inne usługi nieuciążliwe. Lokal położony jest na parterze, z bezpośrednim wejściem i witryną, co zapewnia doskonałą ekspozycję i widocz...

Szczecin (Arkońskie-niemierzyn) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 PLN (73 zł/m2)

3
-
34.23 m2
1935
15883697 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27675416 15883697 Wynajmę obiekt biurowo-magazynowo-produkcyjny. Na powierzchni ok 185m2 znajdują się: ok 67m2 otwartej przestrzeni która może być wykorzystywana jako magazyn, biuro, produkcja - wysokość tej części wynosi 270cm, są okna dające dostęp światła dziennego...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

8 500 PLN (46 zł/m2)

5
-
185 m2
2013
15580939 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 21780464 15580939 Do wynajęcia narożny lokal o powierzchni 136m2 na skrzyżowaniu ulic Krzywoustego i Królowej Jadwigi z wejściem z samego narożnika.Dwa przejścia dla pieszych wchodzą na wejście do lokalu .Lokal posiada duże przeszklenia i jest widny. Jest uchwała wsp...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

5 000 PLN (37 zł/m2)

4
-
136 m2
1920
15793542 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26040729 15793542 OFERTA – Nowoczesne powierzchnie biurowe, ul. Gryfińska Hangarowa, Szczecin (Dąbie) Lokalizacja – biuro w silnym otoczeniu biznesowym i handlowym Nieruchomość znajduje się w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się części Szczecina – w str...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

29 601 PLN (39 zł/m2)

11
-
759 m2
2025
15887781 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27793370 15887781 Na wynajem apartament w nowym budynku, z windą, przy ul. Janickiego, w dzielnicy Pogodno. Mieszkanie świetnie zlokalizowane (idealnie nadające się np. dla osoby pracującej w szpitalu przy ul. Unii Lubelskiej), bardzo dobrze skomunikowane (autobus), ...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 PLN (47 zł/m2)

3
1
53.46 m2
2018
15893627 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27915143 15893627 Na wynajem mieszkanie 3 pokojowe dla firm i pracowników, przygotowane dla 8 osób. Zlokalizowane na ul Pomarańczowej, mieszkanie 65 m2 trzy pokoje usytuowane na parterze z małym ogródkiem. Blisko szkoły apteki sklepy,, przystanek autobusowy. Cena naj...

Szczecin (Bukowe-klęskowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

6 500 PLN (100 zł/m2)

3
-
65 m2
1980
15893626 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27915132 15893626 Na wynajem mieszkanie 3 pokojowe dla firm i pracowników, przygotowane dla 8 osób. Zlokalizowane na ul Pomarańczowej, mieszkanie 65 m2 trzy pokoje usytuowane na parterze z małym ogródkiem. Blisko szkoły apteki sklepy,, przystanek autobusowy. Cena najm...

6 500 PLN (100 zł/m2)

3
-
65 m2
1980
15624375 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22701964 15624375 Do wynajęcia lokal użytkowy (w ciągu lokali handlowo - usługowych) położony przy ruchliwej i dobrze skomunikowanej ulicy na Pomorzanach. Oferowana powierzchnia najmu to 83 m2.Lokal obecnie jest przystosowany jest do prowadzenia działalności gastronom...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

7 000 PLN (84 zł/m2)

5
-
83 m2
1985
14757371 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 180535 14757371 Do wynajęcia lokal użytkowy (w ciągu lokali handlowo - usługowych) położony przy ruchliwej i dobrze skomunikowanej ulicy na Pomorzanach. Lokal nadaje się na działalność handlową , prowadzenie gastronomi czy gabinety medyczne. Oferowana powierzchnia n...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

5 180 PLN (76 zł/m2)

3
-
68 m2
1985
14757375 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 180547 14757375 Do wynajęcia lokal użytkowy (w ciągu lokali handlowo - usługowych) położony przy ruchliwej i dobrze skomunikowanej ulicy na Pomorzanach. Lokal nadaje się na działalność handlową , prowadzenie gastronomi czy gabinety medyczne. Oferowana powierzchnia n...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

5 180 PLN (76 zł/m2)

3
-
67.8 m2
1985
15883608 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27675327 15883608 Apartament położony w bliskiej okolicy Centrum 5min na pieszo do Bramy Portowej na pograniczu Centrum, a Pomorzan. Bezpieczne zamknięte osiedle z całodobową ochroną. Po drugiej stronie ulicy osiedla pętla tramwajowa (kilka linii)... Bardzo dobre poł...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 300 PLN (74 zł/m2)

1
1
31.15 m2
2018