• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Mieszkania na wynajem Zachodniopomorskie Szczecin Gumieńce

Znalezionych ofert: 22

14927633 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 4893908 14927633 Prezentujemy państwu nowe mieszkanie położone na 7 piętrze. Na całkowity metraż nieruchomości (50 m2) składają się:---> Salon z wyjściem na balkon.---> Aneks kuchenny.---> Sypialnia.---> Łazienka.Jeżeli cenisz sobie komfor...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 000 PLN (60 zł/m2)

2
1
50 m2
2022
15805561 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26309900 15805561 Do wynajęcia ładne, zadbane, ciche mieszkanie jednopokojowe znajdujące się w kameralnym niskim budynku czterorodzinnym. Na powierzchnię 35m2 składają się: - pokój, - kuchnia , - łazienka z kabiną prysznicową, wanną i WC. Pokój jest umeblowany (kanapa...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 000 PLN (57 zł/m2)

1
1
35 m2
2000
15883283 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27674833 15883283 Oferta wynajmu jasnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 34,18 m2, usytuowanego na II piętrze bloku z windą, w pięknej dzielnicy Gumieńce ul. Gen Maczka Budynek oddany do użytku w 2016 roku.Na powierzchnię składają się:- ustawny salon z aneksem ...

Szczecin (Gumieńce), gen. Stanisława Maczka

2 450 PLN (72 zł/m2)

2
1
34.18 m2
2016
15883210 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27673669 15883210 Do wynajęcia nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, zlokalizowane przy ul. Bronowickiej w Szczecinie. Lokal wykończony w jasnym, minimalistycznym stylu, gotowy do zamieszkania. Układ i wyposażenie: salon: wygodna, rozkładana so...

Szczecin (Gumieńce), Bronowicka

3 000 PLN (71 zł/m2)

2
1
42 m2
2025
15882874 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27673189 15882874 Na wynajem komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 68 m², zlokalizowane w spokojnej części Szczecina – Gumieńce.Lokal położony jest przy ślepej uliczce, co zapewnia ciszę, brak ruchu samochodowego oraz dużą dostępność miejsc parkingowych (brak...

Szczecin (Gumieńce), Zachodnia

3 200 PLN (47 zł/m2)

2
1
68 m2
1997
15882772 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27673332 15882772 Jeśli szukasz komfortowego, nowoczesnego mieszkania w spokojnej okolicy Szczecina, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Mieszkanie o powierzchni 50,21 m², zlokalizowane na spokojnym osiedlu Kapitanów przy ul. Gen. Stanisława Maczka, łączy komfort ży...

Szczecin (Gumieńce), gen. Stanisława Maczka

3 000 PLN (60 zł/m2)

2
1
50.21 m2
2014
15725289 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24674473 15725289 W ofercie nowe, słoneczne 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się w cichej i spokojnej części dzielnicy Gumieńce. Nieruchomość mieści się na pierwszym piętrze 4-kondygnacyjnego budynku z windą z 2017 roku. Łączna powierzchnia mieszkania to 31m2, w tym s...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 700 PLN (87 zł/m2)

2
1
31 m2
2017
15847203 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26904433 15847203 Na wynajem komfortowe, dwupokojowe mieszkanie położone na nowoczesnym osiedlu Harmonia Gumieńce. Lokal znajduje się na trzecim piętrze czteropiętrowego budynku z windą, co zapewnia wygodę codziennego użytkowania. Mieszkanie o powierzchni 42 m² został...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 700 PLN (65 zł/m2)

2
1
41.8 m2
2023
15792552 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26021735 15792552 Bronowicka Nowe osiedle Komfortowe 2 pokoje z dużym tarasem 18 m²Do wynajęcia przestronne i nowocześnie wykończone mieszkanie o powierzchni 40 m², położone w nowym osiedlu przy ulicy Bronowickiej. To idealna propozycja dla singla lub pary, którzy c...

Szczecin (Gumieńce), Bronowicka

3 690 PLN (92 zł/m2)

2
1
40 m2
2021
15364083 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 16874144 15364083 Kawalerka w pełnej zabudowie mebli z balkonem.Siłownia i basen mieszczą się w budynku.Akceptowane małe zwierzętaOferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 400 PLN (89 zł/m2)

1
-
27 m2
-