• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości na wynajem Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 770

15882638 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27671285 15882638 Do wynajęcia pokój o powierzchni 17 m2 (ok. 3mx6m) zlokalizowany na pierwszym piętrze, w centrum w odnowionej kamienicy !!!. Atrakcyjna lokalizacja, czysta i zadbana klatka schodowa. W sąsiedztwie kancelarie, biura, usługi itp.Koszty i dodatkowe info...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 400 PLN (82 zł/m2)

11
-
17 m2
1930
15863499 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Działka rekreacyjna 27250388 15863499 Marzysz kawału ziemi dla siebie morzem ? Nie zwlekaj - taka oferta to rzadkość ! Do wydzierżawienia teren położony w dobrej lokalizacji, w nadmorskiej miejscowości KONAŃ gm. Darłowo (na pograniczu Sarbinowa z Chłopami) Dynamicznie rozwijają...

Kopań (Zachodniopomorskie, gm. Darłowo)

3 000 PLN

-
-
304 m2
-
15863462 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Działka inwestycyjna 27248859 15863462 Wyjątkowy teren inwestycyjny ! Strategiczne miejsce ! Potencjał terenu ! Idealne miejsce dla Twojego biznesu nad morzem ! Atrakcyjny teren do wydzierżawienia położony w świetnej lokalizacji, w nadmorskiej miejscowości SARBINOWO gm. Mielno: -...

Sarbinowo (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

50 000 PLN

-
-
2378 m2
-
15802373 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 26264155 15802373 Do wynajęcia mieszkanie 4pokojowe o powierzchni 102 m2 położone przy ul. Bydgoskiej w Stargardzie!!!W skład lokalu wchodzą:- umeblowany salon - 3 niezależne pokoje ( w pełni wyposażone )- łazienka z wanną oraz pralką- wyposażona kuchnia (sprzęt AGD,...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

3 000 PLN (29 zł/m2)

4
-
102 m2
1970
15882762 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27673310 15882762 Do wynajęcia przestronne mieszkanie trzypokojowe w Policach, usytuowane na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku. Lokal posiada balkon, co stanowi dodatkowy atut dla osób ceniących przestrzeń na świeżym powietrzu.Mieszkanie w standardzie dobrym (z...

Police (Zachodniopomorskie, gm. Police)

2 000 PLN (34 zł/m2)

3
1
59 m2
1980
15354913 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 16668095 15354913 Zapraszamy do wynajęcia urokliwego mieszkania w centrum Szczecina, zlokalizowanego przy ulicy Szarotki. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowego i funkcjonalnego lokum w sercu miasta.Mieszkanie składa się z dwóch przytulnych pokoi, o...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 PLN (52 zł/m2)

2
1
48 m2
1950
15382211 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 17296866 15382211 Na wynajem 3 pokojowe rozkładowe mieszkanie położone na 1 piętrze niskiego bloku z lat 80 tych.Mieszkanie 3 pok. ok. 60m2 składa się z salonu, dwóch sypialni, oddzielnej kuchni (pełne wyposażenie sztućce, szklanki ), przedpokój, łazienka.dodatkowo sł...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 600 PLN (43 zł/m2)

3
1
60 m2
1980
15885920 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27743837 15885920 Jasna kawalerka z widokiem 31 m² 78 piętro ul. 26 KwietniaSzukasz mieszkania, które łączy wygodę, dobrą lokalizację i rozsądne koszty? Ta kawalerka może być dokładnie tym, czego potrzebujesz!Do wynajęcia przytulna i funkcjonalna kawalerka o powie...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 900 PLN (61 zł/m2)

1
-
31 m2
1980
15885830 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27742945 15885830 Do wynajęcia stylowa, świeżo odnowiona kawalerka o powierzchni 32 m², zlokalizowana w prestiżowym apartamentowcu Kamienica Nova przy ul. Langiewicza. Budynek o wysokim standardzie, z windą, eleganckimi klatkami schodowymi, całodobową ochroną i monito...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 100 PLN (66 zł/m2)

1
1
32 m2
2012
15883332 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27674881 15883332 Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie w centrum Szczecina – przy Galaxy i Oxygen 57 m² po odświeżeniu Do wynajęcia atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m², położone w ścisłym centrum Szczecina – w bezpośrednim sąsiedztwie CH Galaxy oraz ko...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 900 PLN (51 zł/m2)

3
2
57 m2
1980
15878280 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27592264 15878280 Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie w centrum Szczecina – przy Galaxy i Oxygen 57 m² po odświeżeniu Do wynajęcia atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m², położone w ścisłym centrum Szczecina – w bezpośrednim sąsiedztwie CH Galaxy oraz ko...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 900 PLN (51 zł/m2)

3
2
57 m2
1980
15841805 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26798145 15841805 Do wynajęcia stylowa, świeżo odnowiona kawalerka o powierzchni 32 m², zlokalizowana w prestiżowym apartamentowcu Kamienica Nova przy ul. Langiewicza. Budynek o wysokim standardzie, z windą, eleganckimi klatkami schodowymi, całodobową ochroną i monito...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 100 PLN (66 zł/m2)

1
1
32 m2
2012