• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości na wynajem Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 770

15841805 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26798145 15841805 Do wynajęcia stylowa, świeżo odnowiona kawalerka o powierzchni 32 m², zlokalizowana w prestiżowym apartamentowcu Kamienica Nova przy ul. Langiewicza. Budynek o wysokim standardzie, z windą, eleganckimi klatkami schodowymi, całodobową ochroną i monito...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 100 PLN (66 zł/m2)

1
1
32 m2
2012
15632823 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 22871814 15632823 Przedmiotem wynajmu jest lokal biurowy o powierzchni 62,5m2 położony w sercu Szczecina.W skład lokalu wchodzi open space z możliwością jej podzielenia. Dodatkowa przestrzeń to pokój socjalny wyposażony w lodówkę, zlew, zmywarkę i szafki kuchenne oraz...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

4 500 PLN (72 zł/m2)

3
-
62.5 m2
2000
15882927 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27673334 15882927 Do wynajęcia lokal o powierzchni 24,2m2 z witrynami na parterze w ciągu handlowym przy ryneczku Kilińskiego.Lokal obecnie jest podzielony na 2 niezależne gabinety, poczekalnie oraz zaplecze socjalne z toaletą. Istnieje możliwość przywrócenia pierwotn...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 400 PLN (99 zł/m2)

5
-
24.2 m2
1972
15882923 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27673322 15882923 Na wynajem komfortowe, bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45,05 m², położone na 1 piętrze niskiego budynku przy ul. Mieszka I w Szczecinie. Lokal wyróżnia się przemyślanym układem oraz ponadprzeciętnie dużą kuchnią, co w tej klasie mieszkań...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 200 PLN (49 zł/m2)

2
1
45.05 m2
1937
15861914 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27217637 15861914 Na wynajem komfortowe, bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45,05 m², położone na 1 piętrze niskiego budynku przy ul. Mieszka I w Szczecinie. Lokal wyróżnia się przemyślanym układem oraz ponadprzeciętnie dużą kuchnią, co w tej klasie mieszkań...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 200 PLN (49 zł/m2)

2
1
45.05 m2
1937
15802682 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26272845 15802682 Dwupoziomowe mieszkanie na wynajem – ul. Okulickiego, Szczecin!Szukasz wyjątkowego mieszkania w świetnej lokalizacji? Oferujemy 2-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie na wynajem na ul. Okulickiego!Nietuzinkowy układ – dwa poziomy zapewniają przestrzeń i...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 600 PLN (48 zł/m2)

2
-
75 m2
1990
15818529 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 26603871 15818529 Do wynajęcia komfortowe mieszkanie 4-pokojowe z ogródkiem, garażem i miejscem parkingowym – Gumieńce, ul. Krakowska Oferujemy na wynajem przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 96 m², położone na parterze w budynku wielorodzinnym, z prywa...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

6 500 PLN (68 zł/m2)

4
1
96 m2
2022
15717393 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24532340 15717393 Do wynajęcia przytulne dwupokojowe mieszkanie w centrum Szczecina, naprzeciwko galerii Kaskada.Mieszkanie po odświeżeniu.Dwa pokoje, osobna kuchnia, jest balkon.Mieszkanie w pełni umeblowane.Wynajem na krótki okres - od 1-go miesiącaCena przy najmie ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 PLN (68 zł/m2)

2
-
36.71 m2
1970
15886984 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27772753 15886984 Najem okazjonalny!Częściowo umeblowane mieszkanie wydzielone z części domu jednorodzinnego, położonego w willowej części dzielnicy Gumieńce nieopodal osiedla Reda. Najemca nie tylko do mieszkania ma całkiem niezależne wejście, ale także na posesję...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 200 PLN (40 zł/m2)

1
1
30 m2
1988
15883226 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27673699 15883226 W ofercie do wynajęcia pomieszczenie handlowo-usługowe znajdujące się w pawilonie przy jednej z głównych ulic dzielnicy Dąbie. Pawilon wybudowany z płyty obornickiej pokrytej blachą, ściany wewnętrzne z regipsu. Do lokalu doprowadzony prąd oraz woda....

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

5 000 PLN (25 zł/m2)

1
-
200 m2
1990
15887491 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27784498 15887491 Mieszkanie 2 pokojowe ,kuchnia, łazienka, logia, I piętro, 37,5 m2 użytkowe w ścisłym centrum Szczecina do wynajęcia.Pokoje umeblowane z możliwością doposażenia.Kuchnia wyposażona jest w lodówkę , zmywarkę , kuchenkę 4. palnikową z piekarnikiem, pral...

Szczecin (Świerczewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 200 PLN (59 zł/m2)

1
-
37.49 m2
1963
15883535 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 27675223 15883535 Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu wszechstronnego lokalu komercyjnego, zlokalizowanego w samym sercu Goleniowa przy ul. Konstytucji 3 Maja. Nieruchomość, dzięki swojej doskonałej lokalizacji oraz funkcjonalnemu rozkładowi, stanowi idealną propozyc...

Goleniów (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

7 500 PLN (46 zł/m2)

11
-
162 m2
1975