• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości na wynajem Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 767

15882525 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27666722 15882525 Oferujemy do wynajęcia komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m², zlokalizowane na zamkniętym i spokojnym osiedlu Różanym w Warzymicach. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i gotowe do zamieszkania. W skład nieruchomości wchodzi: przestr...

Warzymice (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)

2 700 PLN (49 zł/m2)

3
1
55 m2
2005
15709566 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Działka budowlana 24357315 15709566 Do wynajęcia działka 998 m² z mediami – Mierzyn, gmina Dobra – usługi nieuciążliwe, baza, magazyn, rekreacja.Na wynajem działka o powierzchni 998 m², położona w miejscowości Mierzyn (obręb Mierzyn 2), w gminie Dobra, powiat policki. Atrakcyjna lokali...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

4 990 PLN

-
-
998 m2
-
15787278 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25923966 15787278 Na wynajem wyjątkowy, nowoczesny apartament o powierzchni 48 m², położony w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Szczecina – przy ul. Zielonego Mostu, tuż nad Odrą. To przestrzeń stworzona dla osób, które cenią komfort, estetykę i unikalne p...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 950 PLN (70 zł/m2)

2
1
56.45 m2
2025
15759951 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25347060 15759951 Gabinet do wynajęcia – prestiżowa lokalizacja, w pobliżu Jasnych Błoni, Szczecin Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 11 m², położony w pobliżu Jasnych Błoni – jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Szczecina, w sąsiedztwie Urzędu Mias...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 600 PLN (145 zł/m2)

11
-
11 m2
1976
15883567 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27675258 15883567 Lokal z przeznaczeniem na dowolną działalność biurową zlokalizowany w budynku handlowo biurowym na Pomorzanach.Składa się z pomieszczenia biurowego, toaleta wspólna na piętrze.Czynsz najmu 1.250 ,-zł netto ( do ceny należy doliczyć 23% podatku VAT)N...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 250 PLN (50 zł/m2)

11
-
25 m2
1980
15835519 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
OBIEKT HANDLOWO-USŁUGOWY DO DZIERŻAWY 26705815 15835519 Dogodne warunki najmu. Możliwa umowa nawet na 10 latOBIEKT HANDLOWO-USŁUGOWY DO DZIERŻAWYZIELENIEWO - UL. SZCZECIŃSKA GŁÓWNA TRASA WJAZDOWA DO KOŁOBRZEGUDo dzierżawy wolnostojący obiekt handlowo-usługowy zlokalizowany w Zieleniewie przy ul. Szczeciń...

Zieleniewo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

6 300 PLN (63 zł/m2)

11
-
100 m2
-
15886379 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27755991 15886379 Polecam do wynajęcia mieszkanie w nowym budownictwie z windą (oddany w 2020r.) na osiedlu Słonecznym przy ul. Łubinowej 23-24. Na powierzchnię około 40mkw. składa się: - przestronny salon z aneksem kuchennym wyposażonym w płytę, piekarnik, zmywarkę,...

Szczecin (Słoneczne) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 600 PLN (66 zł/m2)

2
1
39.66 m2
2020
15885922 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27743835 15885922 Oferuję do wynajęcia 3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze niskiego budynku z cegły, zlokalizowanego na Pogodnie.Na pow. 50 m2 składa się :salon, 2 sypialnie( lub sypialnia i gabinet) kuchnia otwarta na salon, łazienka razem z wc....

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 200 PLN (44 zł/m2)

3
1
50.39 m2
1950
15883023 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27673265 15883023 Na wynajem kawalerka przy ul. Ofiar Oświęcimia z widokiem na Hanza Tower. Mieszkanie o powierzchni 29,54 M2 położone na 6 piętrze w wieżowcu. Na powierzchnie mieszkania składa się pokój, kuchnia otwarta na pokój, łazienka razem z WC oraz przedpokój. ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 750 PLN (59 zł/m2)

1
1
29.54 m2
1980
15886065 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27747105 15886065 Mieszkanie 2 pokojowe położone w centrum miasta przy ulicy Struga. Lokal znajduje się na parterze, składa się z sypialni, pokoju dziennego, przedpokoju, oddzielnej kuchni oraz łazienki i wc. Powierzchnia użytkowa mieszkania to 51 m kw. Lokal posiada ...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

1 650 PLN (32 zł/m2)

2
1
51 m2
1984
14927633 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 4893908 14927633 Prezentujemy państwu nowe mieszkanie położone na 7 piętrze. Na całkowity metraż nieruchomości (50 m2) składają się:---> Salon z wyjściem na balkon.---> Aneks kuchenny.---> Sypialnia.---> Łazienka.Jeżeli cenisz sobie komfor...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 000 PLN (60 zł/m2)

2
1
50 m2
2022
15789379 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 25939396 15789379 Mieszkanie 3 pokojowe 67 m2 na pierwszym piętrze niskiego bloku z 2000 roku.Mieszkanie w pełni rozkładowe, oddzielna kuchnia w zabudowie wyposażona.okna pcv na dwie strony, balkon od strony południowej.Na podłogach panele i terakota.Łazienka z w...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 000 PLN (45 zł/m2)

3
1
67 m2
2000