• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości na wynajem Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 767

15882609 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27671257 15882609 Polecam na wynajem przestronne mieszkanie, w pełni rozkładowe, położone na pięknym osiedlu. Wokół tereny zielone, blisko komunikacja miejska, sklepy, doskonały wylot na autostradę. Pokoje ustawne, z salonu wyjście na przestronny balkon. Łazienka raze...

Szczecin (Kijewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 PLN (36 zł/m2)

3
1
70.3 m2
1998
15074290 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 8945601 15074290 Lokal biurowy o łącznej powierzchni 96,9 m2 położony na pierwszym piętrze odrestaurowanej kamienicy w centralnym punkcie Alei Papieża Jana Pawła II. Nieruchomość została niedawno wyremontowana w wysokim standardzie. Lokal przeznaczony pod działalnoś...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 800 PLN (39 zł/m2)

3
-
96.9 m2
1930
15885765 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27740543 15885765 Przestronny apartament 3-pokojowy (ponad 80 m²) z sypialnią na poddaszu i dużym balkonem – Osiedle Pod Zegarem, Szczecin Na wynajem wyjątkowy apartament o powierzchni ponad 80 m², położony na prestiżowym osiedlu Pod Zegarem w spokojnej i zielonej c...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

4 500 PLN (55 zł/m2)

3
1
82 m2
2007
15883127 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27673530 15883127 Na wynajem przestronny i funkcjonalny lokal usługowo-biurowy o powierzchni 340 m², zlokalizowany na parterze, w dobrze skomunikowanej części Słonecznego Dąbia.Nieruchomość wyróżnia się dużą działką (1200 m²) oraz dostępem do prywatnego parkingu, co z...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

14 000 PLN (41 zł/m2)

11
-
340 m2
1999
15709062 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24348355 15709062 Na wynajem lokal przy jednej z głównych ulic miasta z wejściem z chodnika. Stan bardzo dobry. Powierzchnia blisko 90m2, składa się z 3 pomieszczeń biurowych, toalety, kuchni. Nieruchomość oprócz wejścia z chodnika posiada wejście z klatki schodowej. ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 900 PLN (45 zł/m2)

11
-
86 m2
1900
15829650 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 26638153 15829650 Produkcyjno-magazynowa hala. Obiekt do wynajmu w odległości 30 km od Szczecina. Dostępność od zaraz. Hala magazynowo-produkcyjna z możliwością wykonania ogrzewana (gaz), o powierzchni 1800m2. Wysokość 6m. Podłoże hali przystosowane do dużych nacisków...

Goleniów (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

31 500 PLN (18 zł/m2)

11
-
1800 m2
1970
15731889 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24796941 15731889 Na wynajem lokal przy jednej z głównych ulic miasta z wejściem z chodnika. Stan bardzo dobry. Powierzchnia blisko 90m2, składa się z 3 pomieszczeń biurowych, toalety, kuchni. Nieruchomość oprócz wejścia z chodnika posiada wejście z klatki schodowej. ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 900 PLN (45 zł/m2)

11
-
86 m2
1900
15885669 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27736658 15885669 MIESZKANIE DOSTĘPNE OD 1-GO CZERWCA!!!Do wynajęcia komfortowe mieszkanie w nowoczesnym budynku przy ul. Jana z Kolna.Mieszkanie na 3 piętrze w budynku z szybkobieżną windą. Mieszkanie o powierzchni 74 m2, które składa się:- salon połączony z aneksem ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 720 PLN (50 zł/m2)

3
1
74 m2
2004
15885237 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27721013 15885237 Do wynajęcia 2 pokojowe, umeblowane i wyposażone mieszkanie z oddzielną, widną kuchnią i łazienką. OPIS MIESZKANIA: Pokoje o powierzchni 16 m2 i 9 m2, w każdej kanapa rozkładana dwuosobowa, w jednym szafa dwudrzwiowa w drugim komoda, stolik. W kuchni...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 200 PLN (57 zł/m2)

2
1
38.3 m2
1974
15710132 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 24371607 15710132 Oferujemy do wynajmu komfortową, w pełni wyposażoną kawalerkę na zamkniętym osiedlu w okolicach ul. Modrej na BezrzeczuKrzekowie.Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze nowego, wolnostojącego budynku. Lokal składa się z pokoju z aneksem kuchennym łazien...

Szczecin (Krzekowo-bezrzecze) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 200 PLN (110 zł/m2)

1
1
20 m2
2016
15866341 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27318737 15866341 Oferujemy do wynajęcia lokal pod działalność usługową, zakład fryzjerski, kosmetyczny czy gabinety.Lokal jest wykończony wysokim standardzie, gresy, podwieszane sufity z punktowym oświetleniem.Znajduje się bezpośrednio przy głównej ulicy Szczecina w...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

4 000 PLN (37 zł/m2)

11
-
109 m2
1930
15882653 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27671301 15882653 Oferujemy do wynajęcia lokal pod działalność usługową, zakład fryzjerski, kosmetyczny czy gabinety.Lokal jest wykończony wysokim standardzie, gresy, podwieszane sufity z punktowym oświetleniem.Znajduje się bezpośrednio przy głównej ulicy Szczecina w...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

4 000 PLN (37 zł/m2)

11
-
109 m2
1930