• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości na wynajem Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 767

15792407 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26014838 15792407 Media w cenie! Do wynajmu niezależna powierzchnia biurowa w wysokim standardzie, w biurowcu zlokalizowanym w śródmieściu. Wynajem możliwy od zaraz. I piętro, budynek z windą, wiele miejsc parkingowych ogólnodostępnych dla firm (bez SPP), dodatkowo is...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

21 600 PLN (72 zł/m2)

1
-
300 m2
1970
15737702 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24889503 15737702 Komfortowe dwupoziomowe mieszkanie, w pełni umeblowana i wyposażona, znajdująca się w budynku zbudowanym z cegły w 2005 roku. Składa się z:Poziom I:- salon połączony z jadalnia (z salonu wyjście na balkon);- kuchni w zabudowie i z pełnym wyposażenie...

Szczecin (Centrum), Staromłyńska

3 400 PLN (44 zł/m2)

2
1
78 m2
2005
15763644 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25431028 15763644 Szukasz miejsca dla swojej firmy, które łączy komfort pracy, dobrą logistykę i spokojną lokalizację? Ta przestrzeń zapewni Ci wszystko, czego potrzebujesz, by działać sprawnie i bez stresu....

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 650 PLN (30 zł/m2)

1
-
55 m2
-
15489234 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 19714399 15489234 Wynajmę lokal w Szczecinie przy ul. Jagiellońskiej. Lokal znajduje się w drugiej linii zabudowy, posiada wejście bezpośrednio z podwórza (własne niezależne). Sporo miejsca na ewentualny szyld reklamę itp. Miejsce bardzo dobrze skomunikowane z Centrum...

Szczecin (Śródmieście), Jagiellońska

10 000 PLN (34 zł/m2)

9
-
290.36 m2
1994
14494121 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Działka inwestycyjna 17184 14494121 Do wynajęcia nieruchomość gruntowa niezabudowana o pow. ponad 1,4 ha. W studium działka położona jest w strefie zabudowy usługowej. Dla działki wydane były WZ. Powierzchnia zabudowy na poziomie 25%, zabudowa 1-2 kondygnacyjna, dach dwuspadowy, dopusz...

Kobylanka (Zachodniopomorskie, gm. Kobylanka)

14 300 PLN (1 zł/m2)

-
-
14300 m2
-
15803238 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26289629 15803238 Na wynajem nowa kawalerka. Lokalizacja Szczecin-Pomorzany, ulica Chmielewskiego.Bardzo ładnie i praktycznie urządzona. Zostań pierwszym Najemcą.Mieszkanie znajduje się na nowym i kameralnym osiedlu. Monitoring obejmuje klatkę schodową i korytarz. Pol...

Szczecin (Pomorzany), Zygmunta Chmielewskiego

2 290 PLN (85 zł/m2)

1
1
27 m2
2025
15815848 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27671091 15815848 Oferuję do wynajęcia przestronne i funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe, położone na kameralnym, zamkniętym osiedlu w spokojnej i zielonej okolicy. Mieszkanie zlokalizowane jest na parterze w dwukondygnacyjnym budynku z 2000r.Na powierzchnię 130m2 sk...

Szczecin (Pogodno), Henryka Rodakowskiego

7 000 PLN (54 zł/m2)

3
2
130 m2
2000
15883689 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27675409 15883689 429 m² nowoczesnej przestrzeni biurowo-usługowej z zapleczem logistycznym – Szczecin Potrzebujesz miejsca, które łączy funkcjonalne biuro z dostępem do magazynu i sprawną logistyką? Ta oferta daje Ci swobodę rozwoju i dopasowania przestrzeni dokładni...

Szczecin (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

19 305 PLN (45 zł/m2)

1
-
429 m2
2024
15883715 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27675435 15883715 Lokal znajduje się w biurowej kamienicy i zlokalizowany jest w niezwykle atrakcyjnej i reprezentacyjnej części Szczecina – Wały Chrobrego, zaledwie o krok ’’ od ścisłego Centrum miasta. W sąsiedztwie budynku znajdują się min. budynek nowej filharmon...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 700 PLN (74 zł/m2)

1
-
23 m2
1940
15883697 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27675416 15883697 Wynajmę obiekt biurowo-magazynowo-produkcyjny. Na powierzchni ok 185m2 znajdują się: ok 67m2 otwartej przestrzeni która może być wykorzystywana jako magazyn, biuro, produkcja - wysokość tej części wynosi 270cm, są okna dające dostęp światła dziennego...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

8 500 PLN (46 zł/m2)

5
-
185 m2
2013
15883705 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27675424 15883705 Komfortowy, klimatyzowany apartament z windą – Stare Miasto, SzczecinNa wynajem przestronny i w pełni umeblowany apartament położony w sercu Szczecin – na Starym Mieście, w nowoczesnej kamienicy z 2013 roku. Budynek jest czteropiętrowy, wyposażony w ...

Szczecin (Stare Miasto), Mała Odrzańska

5 500 PLN (61 zł/m2)

4
1
90 m2
2013
15883676 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27675396 15883676 Okazja. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania.Jasna kawalerka przy Puszczy Bukowej – przestrzeń i spokój. Przedmiotem oferty jest wyjątkowo przestronna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni niespełna 34 m², położona w nowoczesnym ...

Szczecin (Bukowe-Klęskowo), Seledynowa

1 500 PLN (44 zł/m2)

1
1
34 m2
2002