• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości na wynajem Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 767

15883676 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27675396 15883676 Okazja. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania.Jasna kawalerka przy Puszczy Bukowej – przestrzeń i spokój. Przedmiotem oferty jest wyjątkowo przestronna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni niespełna 34 m², położona w nowoczesnym ...

Szczecin (Bukowe-Klęskowo), Seledynowa

1 500 PLN (44 zł/m2)

1
1
34 m2
2002
15883684 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27675404 15883684 Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu 2 pokojowego mieszkania położonego w centrum Szczecina. Mieszkanie położone na 10 piętrze10 piętrowego budynku skąd rozpościera się widok na panoramę miasta. Balkon w całości zabudowany przez co stanowi dodatkową p...

Szczecin (Arkońskie-Niemierzyn) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 PLN (49 zł/m2)

2
1
51.4 m2
1980
15883620 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27675338 15883620 Polecam na wynajem mieszkanie w Skarbimierzycach. Nowe kameralne osiedle niskich bloków. Szybki dojazd do centrum Szczecina i do Niemiec. W okolicy sklepy wielkopowierzchniowe, przedszkole, szkoła. Mieszkanie nowe, w bardzo dobrym standardzie,...

Skarbimierzyce (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

2 900 PLN (49 zł/m2)

3
1
59.67 m2
2024
15883654 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27675374 15883654 Nad Odrą to prestiżowy kompleks budynków które powstały w jednym z najciekawszych i najmodniejszych miejsc Szczecina – na Łasztowni; nad brzegiem rzeki. Miejsce tętniące życiem, nowy punkt na kulturalno- turystycznej mapie Szczecina. Przyszła wizytów...

Szczecin (Śródmieście), Zielonego Mostu

3 200 PLN (83 zł/m2)

2
1
38.55 m2
2025
15883642 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Działka inwestycyjna 27675362 15883642 ATRAKCYJNA DZIAŁKA PRZEMYSŁOWA MAGAZYNOWA PARKINGOWA W SZCZECINIE-DĄBIUPonad 1 ha gotowego terenu pod działalność! Lokalizacja: Szczecin, Dąbie Adres: Narzędziowa 11 Doskonała lokalizacja na Prawobrzeżu – szybki dojazd do centrum, autostrady A6, o...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

26 629 PLN (3 zł/m2)

-
-
10242 m2
-
15883668 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27675388 15883668 Lokal na wynajem w Centrum Handlowym KupiecOfertę wynajmu stanowi lokal użytkowy o powierzchni 40 m2 w ciagu handlowym Centrum Handlowego Kupiec. Lokal znajduję się na parterze budynku i składa z cz. handlowej oraz zaplecza ( wc i umywalka), witryna ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 952 PLN (74 zł/m2)

1
-
40 m2
2006
15883617 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27675335 15883617 Prezentujemy Państwu na wynajem lokal usługowy o pow. ok. 101 m2 usytuowany na parterze budynku w mocno uczęszczanej części Gumieniec.Cena 6000 zł NettoLokal jest ustawny, przestronny i posiada 2 niezależne wejścia. Można z powodzeniem podzielić go n...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

6 000 PLN (60 zł/m2)

1
-
100.78 m2
1980
15883659 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27675379 15883659 Ofertą wynajmu jest 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,25 m2, położone na I piętrze niskiej kamienicy w ścisłym centrum Stargardu przy ul. Czarneckiego.Bliżej centrum już się nie da, bez ruszania auta - wszędzie blisko!Nieruchomość składa się z:...

Stargard, Hetmana Stefana Czarnieckiego

1 600 PLN (41 zł/m2)

2
1
39.25 m2
-
15883665 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27675385 15883665 STRATEGICZNA LOKALIZACJA DLA BRANŻY MEDYCZNEJ I EDUKACYJNEJOferujemy do wynajęcia wyjątkową powierzchnię biurową o metrażu 178,94 m² (z możliwością elastycznego dopasowania mniejszej powierzchni), zlokalizowaną przy ul. Powstańców Wielkopolskich w Sz...

Szczecin (Pomorzany), Aleja Powstańców Wielkopolskich

8 947 PLN (50 zł/m2)

1
-
178.94 m2
1970
15799752 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26196764 15799752 Na wynajem prestiżowy apartament z pięknym widokiem na Odrę i Bulwary na Starym Mieście. Mieszkanie 2 - poziomowe. Na 1. poziomie salon z aneksem kuchennym. Kuchnia wyposażona w lodówkę (podblatową), piekarnik, zmywarkę, płytę elektryczną, pralkę w z...

Szczecin (Stare Miasto), Wielka Odrzańska

4 000 PLN (76 zł/m2)

2
1
52.52 m2
2021
15883633 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27675353 15883633 3 pokoje gotowe do najmu przy ul. Spółdzielców czeka na Najemce. Umeblowane i wyposażone mieszkanie znajduje się na 1 piętrze bez windyduży słoneczny balkon Czynsz najmu 2.800zł. plus opłaty ( gaz i prąd wg zużycia oraz czynsz do spółdzielni około 5...

Mierzyn, Spółdzielców

2 800 PLN (48 zł/m2)

3
1
58 m2
2000
15707972 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24330646 15707972 Do wynajęcia nowe i wyposażone mieszkanie w budynku z 2018 roku z windą.Na powierzchnię nieruchomości składają się:- przestronny salon z kanapą, TV i komodami, - strefa jadalna dopasowana do potrzeb 2-4 osób,- aneks kuchenny z meblami w zabudowie, lo...

Szczecin (Warszewo), Panoramiczna

2 500 PLN (59 zł/m2)

2
1
42.65 m2
2018