• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 6 860

15705518 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24281008 15705518 Oferujemy do sprzedaży nowe domy jednorodzinne dwulokalowe zlokalizowane w Wielgowie, w prawobrzeżnej części Szczecina. Bliskość lasów gwarantuje możliwość aktywnego wypoczywania na spacerach czy bieganiu po leśnych ścieżkach. Szybki dojazd do centru...

Szczecin (Wielgowo-sławociesze) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 050 000 PLN (5 964 zł/m2)

5
2
176.05 m2
2025
15658592 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23438853 15658592 Ostatnia szansa na luksusowy dom nad jeziorem w Kołczewie – teraz w promocyjnej cenie obniżonej aż o 350 000 zł! Przestronny, elegancki dom w standardzie premium, z dużymi przeszkleniami, sauną, kominkiem i prywatnym tarasem z widokiem na wodę. To id...

Kołczewo (Zachodniopomorskie, gm. Wolin)

2 500 000 PLN (14 045 zł/m2)

4
2
178 m2
2022
15208914 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 12680008 15208914 Oferujemy do sprzedaży kompleks 7 działek rekreacyjnych zlokalizowanych nad Jeziorem Sitno we wsi Załęże, gmina Kozielice, powiat pyrzycki. Działki zlokalizowane w drugiej linii zabudowy od jeziora na terenie, gdzie istnieją domki zabudowy letniskowe...

Załęże (Zachodniopomorskie, gm. Kozielice)

73 080 PLN

-
-
812 m2
-
15883685 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27675405 15883685 Przedstawiamy ofertę lokalu biurowego do wynajęcia, znajdującego się w centrum Szczecina tuż przy Deptaku Bogusława, Placu Zamenhoffa - bardzo rozpoznawalne i lubiane przez mieszkańców i firmy miejsce. W sąsiedztwie znajdują się różne kancelarie, biu...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

6 210 PLN (45 zł/m2)

11
-
138 m2
2008
15794438 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26073114 15794438 Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy zlokalizowany w spokojnej lokalizacji na granicy Śródmieścia i Pomorzan. Lokal nadaje się na działalność biurową, usługową i inne.Zarówno przed budynkiem jak i z tyłu dostępne miejsca parkingowe - właściciel lokalu...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 652 PLN (39 zł/m2)

11
-
68 m2
1980
15705525 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom dom letniskowy 24281018 15705525 Przedstawiamy do sprzedaży rekreacyjny murowany domek w stanie surowym zamkniętym, zlokalizowany na przystani wędkarskiej w dzielnicy Pomorzany. Teren położony bezpośrednio przy kanale wodnym - idealne miejsce dla zapalonych wędkarzy czy amatorów pły...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

160 000 PLN (2 462 zł/m2)

2
-
65 m2
2022
15496388 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19855421 15496388 Oferujemy do sprzedaży gotowe do obioru mieszkanie deweloperskie zlokalizowane w dzielnicy Stołczyn. Nowe osiedle składające się z kilku budynków wielorodzinnych z widokami na rozlewisko Odry i jezioro Dąbie. Dobry dojazd do centrum Szczecina - 15min...

Szczecin (Stołczyn) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

333 000 PLN (8 040 zł/m2)

2
1
41.42 m2
2024
15208918 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 12680006 15208918 Oferujemy do sprzedaży kompleks 7 działek rekreacyjnych zlokalizowanych nad Jeziorem Sitno we wsi Załęże, gmina Kozielice, powiat pyrzycki. Działki zlokalizowane w drugiej linii zabudowy od jeziora na terenie, gdzie istnieją domki zabudowy letniskowe...

Załęże (Zachodniopomorskie, gm. Kozielice)

80 000 PLN

-
-
800 m2
-
15822895 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26614647 15822895 Przestronne i ciche trzypokojowe mieszkanie na sprzedaż!Nieruchomość o powierzchni użytkowej 57,7 m2, która dzięki niewielkim skosom zapewnia w praktyce prawie 70 m2 powierzchni całkowitej.Mieszkanie składa się z :- salonu z otwartą kuchnią- sypialni...

Szczecin (Żelechowa) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

549 000 PLN (9 515 zł/m2)

3
1
57.7 m2
1992
15765959 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25494639 15765959 Przestronne mieszkanie o powierzchni 78,7 m2, położone w dzielnicy Zdroje. Idealne dla rodziny.Możliwość zakupu przez osoby spoza UE.CENA DO NEGOCJACJILokal składa się z:- 4 pokoi, o powierzchni: ok. 8m2, 11m2, 12m2 oraz 20m2- widnej kuchni o powierz...

Szczecin (Zdroje) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

679 000 PLN (8 628 zł/m2)

4
2
78.7 m2
1993
15830916 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26682732 15830916 Na sprzedaż szeregowiec, o pow. użytkowej 276, 74m2 usytuowany w cichej uliczce samego serca Pogodna. To nieruchomość dla osób z wizją i wyobraźnią, które są w stanie dać temu miejscu drugie życie!Nieruchomość składa się z:Parter:Salon z kominkiem (o...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 350 000 PLN (4 091 zł/m2)

7
1
330 m2
1980
15882793 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673373 15882793 Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 51,08 m², położone na drugim piętrze kameralnego budynku z cegły (lata 50.) przy ul. Willowej w Szczecinie. To propozycja dla osób, które cenią ciszę, prywatność oraz klasyczny, wygodny uk...

Szczecin (Drzetowo-grabowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

449 000 PLN (8 790 zł/m2)

2
1
51.08 m2
1958