• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 6 946

15841790 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26798148 15841790 Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie (100 m²) zlokalizowane na drugim piętrze zadbanego budynku z końca lat 90. Prestiżowy adres tuż przy deptaku Bogusława – idealne dla osób ceniących miejski styl życia i doskonałą komunikację lub prowad...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

790 000 PLN (8 301 zł/m2)

4
1
95.17 m2
1998
15781339 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25826630 15781339 NOWA NIŻSZA CENA!!!Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania położonego w Międzyzdrojach przy ul. Zwycięstwa.Mieszkanie do remontu o powierzchni 41,15 m2, składa się z salonu, pokoju, kuchnia, łazienka, przedpokoju, wc, położone n...

Międzyzdroje (Zachodniopomorskie, gm. Międzyzdroje)

399 000 PLN (7 031 zł/m2)

2
-
56.75 m2
1930
15889781 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27861262 15889781 Na sprzedaż spółdzielczo - własnościowe (możliwość nabycia przez cudzoziemców),komfortowo wykończone, urządzone i wyposażone, 3. pokojowe mieszkanie, usytuowane na 4. piętrze bloku - stan idealny!Mieszkanie świetnie zlokalizowane, mieszczące się przy...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

619 000 PLN (10 867 zł/m2)

3
1
56.96 m2
1971
15883484 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27675139 15883484 Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie (100 m²) zlokalizowane na drugim piętrze zadbanego budynku z końca lat 90. Prestiżowy adres tuż przy deptaku Bogusława – idealne dla osób ceniących miejski styl życia i doskonałą komunikację lub prowad...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

790 000 PLN (8 301 zł/m2)

4
1
95.17 m2
1998
15741103 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24965575 15741103 Działka budowlana 1000 m² – Wisełka, blisko morza i jezioraNa sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1000 m², położona w malowniczej miejscowości Wisełka. Media dostępne w sąsiednich działkach. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania pr...

Wisełka (Zachodniopomorskie, gm. Wolin)

469 900 PLN

-
-
1000 m2
-
15890130 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27871905 15890130 Na sprzedaż nowe mieszkanie 2 - pokojowe o pow. 43,03 m2, położone na parterze niskiego budynku z windą z 2025 roku na osiedlu Gumieńce Do mieszkania przynależy taras ok 11m2.Na powierzchnię mieszkania składa się:1. pokój dzienny z aneksem kuchenny...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

579 000 PLN (13 465 zł/m2)

2
1
43 m2
2025
15886056 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27746453 15886056 Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej parterowego z użytkowym poddaszem (do adaptacji) położonego w miejscowości Długie, gm. Chociwel, pow. Stargardzki.Dom wybudowany w technologii tradycyjnej usytuowa...

Długie (Zachodniopomorskie, gm. Chociwel)

380 000 PLN (5 990 zł/m2)

2
1
63.44 m2
1940
15771886 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25596629 15771886 Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedającaDoskonała inwestycja!!!Funkcjonalny obiekt na dużej działce z potencjałem rozwoju w samym centrum Malechowa przy dwóch węzłach Trasy Kaszubskiej S6 Szczecin-Trójmiasto....

Malechowo (Zachodniopomorskie, gm. Malechowo)

349 900 PLN (2 380 zł/m2)

4
-
147 m2
2010
15890417 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27876224 15890417 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,95 m², położone na parterze niskiego, kameralnego budynku z lat 60. Lokal o funkcjonalnym układzie pomieszczeń, dający szerokie możliwości własnej aranżacji i dostosowania przestrzeni do indywidualny...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

339 000 PLN (7 378 zł/m2)

2
1
45.95 m2
1964
15890172 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27873782 15890172 Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie po remoncie Os. Książąt Pomorskich, ul. Łucznicza. Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,10 m², położone na 6 piętrze zadbanego, ocieplonego budynku na spokojnym i zielonym Osiedlu Książąt Pom...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

565 000 PLN (11 996 zł/m2)

2
1
47.1 m2
1980
15889297 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27846762 15889297 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania dwupokojowego zlokalizowanego w centrum Szczecina. Nieruchomość znajduje się na wysokim parterze w zadbanej oficynie przy ulicy Kaszubskiej. Rozkład pomieszczeń i standard wykończenia Na powierzchni 3...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

299 000 PLN (7 706 zł/m2)

2
1
38.8 m2
1920
15890414 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27876173 15890414 Przedmiotem oferty jest przestronne, w pełni umeblowane mieszkanie, gotowe do wprowadzenia bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Nieruchomość znajduje się w samym centrum miasta, przy ul. Piłsudskiego, w kamienicy na 4. piętrz...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

690 000 PLN (7 500 zł/m2)

3
-
92 m2
1930