- Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
Dom wolnostojący
- Pokoje10
- Łazienki5
- Powierzchnia 870m2
- Rodzaj Dom wolnostojący
- Cena 3 200 000 PLN
- MiastoDobra
- Rok budowy2001
Opis szczegółowy
Na sprzedaż unikatowa nieruchomość w miejscowości Dobra pod Szczecinem,
- powierzchnia domu 800 m2,
- działka 4327 m2,
luksusowa do mieszkania oraz komfortowa na działalność biznesową. Położona w centrum prestiżowej i spokojnej miejscowości Dobra k. Szczecina.
Adres www ukryty
Nieruchomość została wybudowana w 2000 roku i oferuje unikalną infrastrukturę rekreacyjną, która rzadko spotykana jest w domach prywatnych.
Największym autem jest basen wewnętrzny ok. 100m2 oraz sala do squash.
Na I poziomie znajduje się:
- salon/ sala klubowa 50 m2, ściana okien z wyjściem na dyskretne, przestronne patio z fontanną oraz grilem,
- wyposażona kuchnia,
- dwa pokoje oraz łazienka o powierzchni 17,5m2,
- garaż dwustanowiskowy plus warsztat
- wyodrębnione mieszkanie 2 pokojowe z kuchnią i łazienką
Na II poziomie:
- prawie 50 metrowy pokój ze ścianą na książki, aneks kuchenny, dziesięciometrowa łazienka oraz duży zadaszony taras,
- wyodrębnione mieszkanie doświetlone oknami tarasowymi i połaciowymi z kuchnią (16,5m2), salon (36,3m2) z tarasem, dwie sypialnie oraz łazienka (całe to mieszkanie ma powierzchnię 120m2)
Przyziemie i piwnica składają się z:
- dwupokojowe mieszkanie z kuchnią i łazienką o powierzchni 55m2,
- basen o powierzchni ponad 100 m2 oraz głębokości 2m,
- sala do gry w squash’a,
- 30 metrowy garaż oraz kotłownia
Ogrzewanie domu odbywa się poprzez system nadmuchiwanego powietrza atmosferycznego zasilającego dwa piece gazowe. Dzięki temu, że w początkowej fazie jest zasysane i przemieszcza się przez blok granitowy ma ono zimą temperaturę nie mniejszą niż 11 stopni, co znacznie optymalizuje zapotrzebowanie na energię. W pomieszczeniach nie ma grzejników, są kratki wentylacyjne nadmuchujące ciepło. Całą nieruchomość można podłączyć do systemu "Smart home".
Oferta jest unikatowa na rynku krajowym, daje duże możliwości wykorzystania biznesowego, pod klinikę, butikowy hotel, dom seniora, centrum rehabilitacji.
Po sąsiedzku park na działce o powierzchni 6500 m2, która również może być przedmiotem sprzedaży, lub zostać zabudowany domami jednorodzinnymi.
Otoczenie domów, blisko centrum miasta Dobra, 15 minut do Szczecina, tyle samo do przejścia granicznego Polska - Niemcy.
Zapraszam na prezentację, która niewątpliwie łatwo może stać się ciekawą przygodą.
Pokaż więcej
Szczegóły oferty
- Numer oferty w agencji: FNI23352
- Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15812467
- Liczba łazienek: 5
- Liczba pokoi: 10
- Piętro: parter / 3
Cechy oferty
- System ogrzewania: Własne
Mapa
Zachodniopomorskie, Dobra, Sasankowa ,
Dom wolnostojący na sprzedaż - Dobra, Sasankowa
nieruchomosci-zachodnio-pom-24.pl / 15812467
3 200 000 PLN
3 678 zł/m2
Główne cechy:
- Powierzchnia 870m2
- Pokoje 10
- Łazienki 5
- Rok budowy 2001
Opis - Dom Wolnostojący
- powierzchnia domu 800 m2,
- działka 4327 m2,
https://www.youtube.com/watch?v=D7pJilrFnN0
Na I poziomie znajduje się:
- wyposażona kuchnia,
- dwa pokoje oraz łazienka o powierzchni 17,5m2,
- garaż dwustanowiskowy plus warsztat
- wyodrębnione mieszkanie 2 pokojowe z kuchnią i łazienką
Na II poziomie:
Przyziemie i piwnica składają się z:
- basen o powierzchni ponad 100 m2 oraz głębokości 2m,
- sala do gry w squash’a,
- 30 metrowy garaż oraz kotłownia