• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Działki na sprzedaż Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 2 056

15442459 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18661524 15442459 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 937 m2 w Ząbrowie jedynie 14 km od morza na przedmieściach Kołobrzegu, z którym dzieli ją zaledwie 10 km. Działka z warunkami zabudowy pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne w kształcie prostokąta o wym...

Ząbrowo (Zachodniopomorskie, gm. Gościno)

105 000 PLN (112 zł/m2)

-
-
937 m2
-
15442471 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18661523 15442471 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 985 m2 w Ząbrowie jedynie 14 km od morza na przedmieściach Kołobrzegu, z którym dzieli ją zaledwie 10 km. Działka z warunkami zabudowy pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne w kształcie prostokąta o wym...

Ząbrowo (Zachodniopomorskie, gm. Gościno)

105 000 PLN (114 zł/m2)

-
-
919 m2
-
15442462 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18661522 15442462 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 985 m2 w Ząbrowie jedynie 14 km od morza na przedmieściach Kołobrzegu, z którym dzieli ją zaledwie 10 km. Działka z warunkami zabudowy pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne w kształcie prostokąta o wym...

Ząbrowo (Zachodniopomorskie, gm. Gościno)

105 000 PLN (107 zł/m2)

-
-
985 m2
-
15772662 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25615724 15772662 Na sprzedaż wyjątkowa, pięknie zagospodarowana działka budowlana o powierzchni 1004 m², położona w miejscowości Spore, zaledwie 500 metrów od czystego jeziora o tej samej nazwie. Działka jest ogrodzona siatką i urządzona z dbałością o szczegóły znaj...

Spore (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

245 000 PLN (244 zł/m2)

-
-
1004 m2
-
15490480 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19741539 15490480 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1442 m2 w Ząbrowie jedynie 14 km od morza na przedmieściach Kołobrzegu, z którym dzieli ją zaledwie 10 km.Działka z warunkami zabudowy pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne w kształcie prostokąta o wym...

Ząbrowo (Zachodniopomorskie, gm. Gościno)

148 000 PLN (103 zł/m2)

-
-
1442 m2
-
15490479 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19741538 15490479 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1709 m2 w Ząbrowie jedynie 14 km od morza na przedmieściach Kołobrzegu, z którym dzieli ją zaledwie 10 km.Działka z warunkami zabudowy pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne w kształcie prostokąta o wym...

Ząbrowo (Zachodniopomorskie, gm. Gościno)

177 000 PLN (104 zł/m2)

-
-
1709 m2
-
15490472 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19741540 15490472 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1.416 m2 w Ząbrowie jedynie 14 km od morza na przedmieściach Kołobrzegu, z którym dzieli ją zaledwie 10 km.Działka z warunkami zabudowy pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne w kształcie prostokąta o wy...

Ząbrowo (Zachodniopomorskie, gm. Gościno)

148 000 PLN (105 zł/m2)

-
-
1416 m2
-
15876087 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27529746 15876087 Sulino, gmina Marianowo, nieruchomość gruntowa z budynkiem gospodarczym, inwestycja, sprzedaż. Przedstawiamy klimatyczną nieruchomość gruntową zabudowaną budynkiem posiadającym pozwolenie na przebudowę i rozbudowę budynku gospodarczego na cele mi...

Sulino (Zachodniopomorskie, gm. Marianowo)

90 000 PLN

-
-
1284 m2
-
15551115 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20977386 15551115 NOWA NIŻSZA CENA !!! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki budowlanej na sprzedaż z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego !Działka gruntu o pow. 1042 m2 zlokalizowana jest na rozwijającym się osiedlu domków jednorodzinnych w Golen...

Goleniów (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

192 000 PLN

-
-
1042 m2
-
15781500 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25829838 15781500 Marzysz o własnym miejscu blisko natury, z widokiem na jezioro, a jednocześnie w dogodnej odległości od miasta? Ta działka w malowniczej Lubczynie to idealne połączenie spokoju, przyrody i wygody codziennego dojazdu do Szczecina czy Goleniowa.Lokaliz...

Lubczyna (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

99 000 PLN

-
-
876 m2
-
14716883 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 170247 14716883 Własność. Działka budowlana położona w Stargardzie przy ulicy Grottgera. Nieruchomość o powierzchni 1738 m kw, o regularnym kształcie, położona na wzniesieniu. Działka ma wymiary ok. 45m x 35 m. Działka objęta jest planem zagospodarowania, przewidują...