• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Działki na sprzedaż Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 2 058

15490474 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19741536 15490474 Na sprzedaż działka budowlana we Włodarce o pow. 1.013 m2 położona blisko morza w Mrzeżynie i Pogorzelicy.Dla tego terenu nie utworzono MPZP. Działka posiada dostęp do drogi gminnej, nie jest nieuzbrojona, jednakże odległość do wodociągu wynosi jedy...

Włodarka (Zachodniopomorskie, gm. Trzebiatów)

140 800 PLN (139 zł/m2)

-
-
1013 m2
-
15442459 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18661524 15442459 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 937 m2 w Ząbrowie jedynie 14 km od morza na przedmieściach Kołobrzegu, z którym dzieli ją zaledwie 10 km. Działka z warunkami zabudowy pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne w kształcie prostokąta o wym...

Ząbrowo (Zachodniopomorskie, gm. Gościno)

105 000 PLN (112 zł/m2)

-
-
937 m2
-
15878380 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27594892 15878380 Na sprzedaż duża działka o powierzchni 70.700 m2 stanowiąca łąki, znajdująca się w Laskach Koszalińskich.Działka w kształcie trapezu położona jest w cichej, spokojnej i pięknej okolicy na przedmieściach Koszalina. Stanowi duży teren położony w zachod...

Laski Koszalińskie (Zachodniopomorskie, gm. Biesiekierz)

800 000 PLN (11 zł/m2)

-
-
70700 m2
-
15535692 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20735582 15535692 Na sprzedaż działka budowlana we Włodarce  o pow. 1.016 m2 położona blisko morza w Mrzeżynie i Pogorzelicy.Dla tego terenu nie utworzono MPZP.Działka posiada dostęp do drogi gminnej, nie jest nieuzbrojona, jednakże odległość do wodociągu wynosi jedyn...

Włodarka (Zachodniopomorskie, gm. Trzebiatów)

141 000 PLN (139 zł/m2)

-
-
1016 m2
-
15490478 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19741537 15490478 Na sprzedaż działka pod zabudowę zagrodową o powierzchni 3.548 m2 w Zieleniewie, położona jedynie 3,5 km od morza na przedmieściach Kołobrzegu.Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 59,54x 59,6 m2, położona jest w cichej i spokojnej okolicy na gr...

Zieleniewo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

350 000 PLN (99 zł/m2)

-
-
3548 m2
-
15442471 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18661523 15442471 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 985 m2 w Ząbrowie jedynie 14 km od morza na przedmieściach Kołobrzegu, z którym dzieli ją zaledwie 10 km. Działka z warunkami zabudowy pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne w kształcie prostokąta o wym...

Ząbrowo (Zachodniopomorskie, gm. Gościno)

105 000 PLN (114 zł/m2)

-
-
919 m2
-
15442462 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18661522 15442462 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 985 m2 w Ząbrowie jedynie 14 km od morza na przedmieściach Kołobrzegu, z którym dzieli ją zaledwie 10 km. Działka z warunkami zabudowy pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne w kształcie prostokąta o wym...

Ząbrowo (Zachodniopomorskie, gm. Gościno)

105 000 PLN (107 zł/m2)

-
-
985 m2
-
15737986 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24900618 15737986 Na sprzedaż działka pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną o powierzchni 3.599 m2 w Starym Borku, położona jedynie 4 km od morza w Grzybowie, z widokiem na jezioro!!!Działka w kształcie prostokąta położona jest w cichej i spokojnej okolicy blisko Ko...

Stary Borek (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

575 000 PLN (160 zł/m2)

-
-
3599 m2
-
15490480 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19741539 15490480 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1442 m2 w Ząbrowie jedynie 14 km od morza na przedmieściach Kołobrzegu, z którym dzieli ją zaledwie 10 km.Działka z warunkami zabudowy pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne w kształcie prostokąta o wym...

Ząbrowo (Zachodniopomorskie, gm. Gościno)

148 000 PLN (103 zł/m2)

-
-
1442 m2
-
15871468 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27470161 15871468 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1000 m2 znajdująca się w Gąskowie w pobliżu Dygowa, oddalonego od Kołobrzegu od 11 km.Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 27,56 m x 36,28 m, położona jest w cichej, spokojnej i pięknej okolicy na prz...

Gąskowo (Zachodniopomorskie, gm. Dygowo)

89 000 PLN (89 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
15870744 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27438445 15870744 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1000 m2 znajdująca się w Gąskowie w pobliżu Dygowa, oddalonego od Kołobrzegu od 11 km.Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 27,57 m x 36,27 m, położona jest w cichej, spokojnej i pięknej okolicy na prz...

Gąskowo (Zachodniopomorskie, gm. Dygowo)

59 000 PLN (59 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
15590548 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21979897 15590548 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1.226 m2 w Grzybowie jedynie 1,5 km od pięknej, piaszczystej plaży na przedmieściach Kołobrzegu, z którym dzieli ją zaledwie 3,8 km.Działka w kształcie trójkąta o wymiarach 67 x 56 x 40, z rozpoczętą budową...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

550 000 PLN (449 zł/m2)

-
-
1226 m2
-