• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Działki na sprzedaż Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 2 058

15535694 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 20735581 15535694 Na sprzedaż działka pod zabudowę zagrodową o powierzchni 3.575 m2 w Zieleniewie, położona jedynie 3,5 km od morza na przedmieściach Kołobrzegu.Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 66,1 x 54,1 m2, położona jest w cichej i spokojnej okolicy na gr...

Zieleniewo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

350 000 PLN (98 zł/m2)

-
-
3575 m2
-
15490479 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19741538 15490479 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1709 m2 w Ząbrowie jedynie 14 km od morza na przedmieściach Kołobrzegu, z którym dzieli ją zaledwie 10 km.Działka z warunkami zabudowy pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne w kształcie prostokąta o wym...

Ząbrowo (Zachodniopomorskie, gm. Gościno)

177 000 PLN (104 zł/m2)

-
-
1709 m2
-
15610162 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22399594 15610162 Na sprzedaż działka o powierzchni 1.551 m2 w Siemyślu położona jedynie 17 km od Kołobrzegu i 20 km od pięknej, piaszczystej plaży przy kołobrzeskim molo.Działka znajduje się w wyjątkowo malowniczej, cichej i spokojnej okolicy pod Kołobrzegiem. Jest w...

Siemyśl (Zachodniopomorskie, gm. Siemyśl)

85 000 PLN (55 zł/m2)

-
-
1551 m2
-
15549791 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 20947729 15549791 Na sprzedaż działka pod zabudowę zagrodową o powierzchni 3.545 m2 w Zieleniewie, położona jedynie 3,5 km od morza na przedmieściach Kołobrzegu.Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 71x 49,93 m2, położona jest w cichej i spokojnej okolicy na gran...

Zieleniewo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

350 000 PLN (99 zł/m2)

-
-
3545 m2
-
15490472 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19741540 15490472 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1.416 m2 w Ząbrowie jedynie 14 km od morza na przedmieściach Kołobrzegu, z którym dzieli ją zaledwie 10 km.Działka z warunkami zabudowy pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne w kształcie prostokąta o wy...

Ząbrowo (Zachodniopomorskie, gm. Gościno)

148 000 PLN (105 zł/m2)

-
-
1416 m2
-
15156860 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 11170674 15156860 Działka rolna w Rogozinie, położona jedynie 6 km od morza! Na sprzedaż działka o powierzchni 918 m2 w Rogozinie w pobliżu Pogorzelicy, położonej nad morzem.Posiada dostęp do drogi gminnej. W niedalekiej odległości od działki ok. 150 m w drodze dojazd...

Rogozina (Zachodniopomorskie, gm. Trzebiatów)

99 000 PLN (108 zł/m2)

-
-
918 m2
-
15156855 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 11170671 15156855 Działka rolna z możliwością zabudowy mieszkalnej i nieuciążliwych usług jedynie 6 km od morza! Na sprzedaż działka o powierzchni 916 m2 w Rogozinie w pobliżu Pogorzelicy, położonej nad morzem.Posiada dostęp do drogi gminnej. W niedalekiej odległości ...

Rogozina (Zachodniopomorskie, gm. Trzebiatów)

99 000 PLN (108 zł/m2)

-
-
916 m2
-
14925788 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 4850860 14925788 Działki rolne w Kędrzynie położone przy drodze publicznej w bardzo dobrej cenie! Oferuję na sprzedaż dwie duże działki rolne położone obok siebie o powierzchni łącznej 5.945 m.kw w Kędrzynie, sprzedawane razem.Ziemia na ich terenie jest klasy IIIB (...

Kędrzyno (Zachodniopomorskie, gm. Siemyśl)

119 000 PLN (20 zł/m2)

-
-
5945 m2
-
14508818 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 137050 14508818 Działka budowlana o powierzchni 3.223 m2 w Starym Borku blisko Kołobrzegu. Oferuję do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 3.223 m2 w Starym Borku na styku granicy z Grzybowem, położonym nad morzem Bałtyckim.Działka, znajduje się w cichej i spok...

Stary Borek (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

350 000 PLN (109 zł/m2)

-
-
3223 m2
-
15156857 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 11170673 15156857 Działka rolna w Rogozinie, położona jedynie 6 km od morza ! Na sprzedaż działka o powierzchni 916 m2 w Rogozinie w pobliżu Pogorzelicy, położonej nad morzem.Posiada dostęp do drogi gminnej. W niedalekiej odległości od działki ok. 120 m w drodze dojaz...

Rogozina (Zachodniopomorskie, gm. Trzebiatów)

99 000 PLN (108 zł/m2)

-
-
916 m2
-
15156858 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 11170668 15156858 Działka rolna z możliwością zabudowy mieszkalnej i usług nieuciążliwych jedynie 6 km od morza! Na sprzedaż działka o powierzchni 1.585 m2 w Rogozinie w pobliżu Pogorzelicy, położonej nad morzem.Posiada dostęp do drogi gminnej. W niedalekiej odległośc...

Rogozina (Zachodniopomorskie, gm. Trzebiatów)

219 000 PLN (138 zł/m2)

-
-
1585 m2
-
15074619 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 8952431 15074619 Działka idealna pod agroturystykę, wynajem domków i pokoi gościnnych blisko Mrzeżyna i Pogorzelicy. Duża działka rolna o pow. 5,06 ha położona w okolicy, w której w większości prowadzona jest agroturystyka oraz wynajem pokoi gościnnych i domków letni...

Włodarka (Zachodniopomorskie, gm. Trzebiatów)

658 000 PLN (13 zł/m2)

-
-
50600 m2
-