• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na sprzedaż Zachodniopomorskie Darłowo

Znalezionych ofert: 37

15884779 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokojowe mieszkanie w Darłowie 5km od morza 27711457 15884779 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 52,47 m², położonego w Darłowie przy ul. Moniuszki . Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję zarówno dla rodziny, jak i dla osób poszukujących mies...

Darłowo (Zachodniopomorskie, gm. Darłowo)

380 000 PLN (7 308 zł/m2)

3
1
52 m2
1980
15796748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26127807 15796748 Na sprzedaż poniemiecka willa z dużym ogrodem wraz z budynkiem gospodarczym. Budynek mieszkalny idealnie nadaje się na usługi hotelarskie.Działka własnościowa o powierzchni 1100 m2 .Na powierzchnię całkowitą domu ok. 350 m2 (172,6 m2 powierzchni użyt...

Darłowo (Zachodniopomorskie, gm. Darłowo)

1 400 000 PLN (4 000 zł/m2)

6
3
350 m2
1926
15796372 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26117705 15796372 Na sprzedaż poniemiecka willa z dużym ogrodem wraz z budynkiem gospodarczym. Budynek mieszkalny idealnie nadaje się na usługi hotelarskie.Działka własnościowa o powierzchni 1100 m2 .Na powierzchnię całkowitą domu ok. 350 m2 (172,6 m2 powierzchni użyt...

Darłowo (Zachodniopomorskie, gm. Darłowo)

1 400 000 PLN (4 000 zł/m2)

6
3
350 m2
1926
15889963 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27865551 15889963 Na sprzedaż działka budowlana nad morzem, Darłowo, ul. Wiejska, 249.000,- PLN Na sprzedaż działka budowlana o numerze ewidencyjnym 1, która powstanie w wyniku podziału geodezyjnego działki o numerze 454 obręb miejski 8 Darłowo. Działka o powierzch...

Darłowo (Zachodniopomorskie, gm. Darłowo)

249 000 PLN

-
-
1600 m2
-
15887743 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27792607 15887743 Na sprzedaż działka budowlana nad morzem, Darłowo, ul. Wiejska, 349.000,- PLN Na sprzedaż działka budowlana o numerze ewidencyjnym 2, która powstanie w wyniku podziału geodezyjnego działki o numerze 454 obręb miejski 8 Darłowo. Działka o powierzchni...

Darłowo (Zachodniopomorskie, gm. Darłowo)

349 000 PLN

-
-
1940 m2
-
15889962 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27865550 15889962 Na sprzedaż działka budowlana nad morzem, Darłowo, ul. Damiana Tynieckiego, 119.000,- PLN Na sprzedaż działka budowlana o numerze ewidencyjnym 456 o powierzchni 488 m2 obręb miejski 8 Darłowo. Działka położona przy ulicy Damiana Tynieckiego w Darłow...

Darłowo (Zachodniopomorskie, gm. Darłowo)

119 000 PLN

-
-
488 m2
-
15887756 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27792606 15887756 Na sprzedaż działka budowlana nad morzem, Darłowo, ul. Wiejska, 359.000,- PLN Na sprzedaż działka budowlana o numerze ewidencyjnym 3, która powstanie w wyniku podziału geodezyjnego działki o numerze 454 obręb miejski 8 Darłowo. Działka o powierzchni...

Darłowo (Zachodniopomorskie, gm. Darłowo)

359 000 PLN

-
-
1766 m2
-
15886433 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27757910 15886433 Na sprzedaż apartament 1-pokojowy z widokiem na morze, Darłowo ul. Wschodnia, 835.000,-PLN OKAZJA CENOWA!!! ZAINWESTUJ NAD MORZEM! Na sprzedaż apartament 1 pokojowy położony w nadmorskiej miejscowości Darłowo ( Dzielnica Darłówko Wschodn...

Darłowo (Zachodniopomorskie, gm. Darłowo)

835 000 PLN (25 303 zł/m2)

1
1
33 m2
2018
15551279 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20984888 15551279 Na sprzedaż apartament 2-pokojowy nad morzem, Darłowo ul. Słowiańska, 848.000,-PLN ZAINWESTUJ NAD MORZEM! Na sprzedaż luksusowy apartament 2 pokojowy, położony w nadmorskiej miejscowości Darłowo ( Dzielnica Darłówko Wschodnie ) przy ulicy Słowiańs...

Darłowo (Zachodniopomorskie, gm. Darłowo)

848 000 PLN (22 919 zł/m2)

2
1
37 m2
-
15802243 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26259422 15802243 Polecam !!! Ścisłe Centrum. Nieruchomość położona jest w bezpośrednim sąsiedztwie Zamku Książąt Pomorskich oraz blisko Miejskiego Rynku tuż przy dawnym młynie. Droga do budynku wiedzie przez most na tzw . kanale młyńskim. ...

Darłowo (Zachodniopomorskie, gm. Darłowo)

3 490 000 PLN (6 585 zł/m2)

12
-
530 m2
1900
15624279 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesny apartament z widokiem na morze! 22697557 15624279 Prezentujemy wyjątkowy apartament nad morzem, położony w prestiżowej inwestycji Natural Solaris Darłowo - tuż za wydmą, w otoczeniu pachnących sosen i smukłych brzóz, których korony subtelnie otulają boczny widok na Bałtyk. To miejsce, w którym natur...

Darłowo (Zachodniopomorskie, gm. Darłowo)

998 000 PLN (24 341 zł/m2)

2
1
41 m2
2024
15884925 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27714688 15884925 Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX Na Tropie ponosi wyłącznie strona sprzedającaNa sprzedaż: dochodowa nieruchomość komercyjna w top lokalizacji Darłówko, ul. Kąpielowa 8Cena: 6 900 000 złROI: 18,5% (zwrot inwestycji w ok. 6 lat)Jeśli szukasz nieru...

Darłowo (Darłówko) (Zachodniopomorskie, gm. Darłowo)

6 900 000 PLN (12 346 zł/m2)

5
-
558.9 m2
1998