• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na sprzedaż Zachodniopomorskie Darłowo

Znalezionych ofert: 37

15619442 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22587841 15619442 Apartament 62,72 m² z dużym tarasem - 6 minut od plaży Darłówko Wschodnie, ul. Północna Oferta skierowana do osób, które chcą zamieszkać blisko morza lub bezpiecznie ulokować kapitał w nieruch...

Darłowo (Darłówko) (Zachodniopomorskie, gm. Darłowo)

495 000 PLN (7 984 zł/m2)

3
-
62 m2
2015
15724564 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24659142 15724564 Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedającaNa sprzedaż komfortowy apartament 66,33 m² z dużym balkonem i widokiem na zieleń: zaledwie 200 metrów od morza! Nieruchomość znajduje się w nowoczesnym budynku z windą,...

Darłowo (Darłówko) (Zachodniopomorskie, gm. Darłowo)

849 000 PLN (12 800 zł/m2)

3
1
66.33 m2
2011
15609868 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 22393457 15609868 Oferta dodana za pomocą ADDOMDom w centrum Darłowa ok. 100m od rynku miejskiego w obrysie zabytkowej starówki, wybudowany w latach 20 - 30 tych XX w. Umiejscowienie w samym centrum jest atutem pozwalającym na dostępność do wszystkich udogodnień stre...

Darłowo (Darłowo) (Zachodniopomorskie, gm. Darłowo)

720 000 PLN (8 000 zł/m2)

4
-
90 m2
-
15733925 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24810394 15733925 Wyjątkowy pensjonat w Darłówku – doskonała inwestycja nad morzem!Przedstawiamy Państwu dochodowy, trzykondygnacyjny pensjonat zlokalizowany zaledwie 400 metrów od plaży w Darłówku.Ta nieruchomość to idealne miejsce na rozwijanie działalności turystyc...

Darłowo (Darłówko) (Zachodniopomorskie, gm. Darłowo)

6 800 000 PLN (8 293 zł/m2)

1
-
820 m2
2014
15733924 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24810392 15733924 !! Nowa Niższa Cena!!Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę inwestycyjną o powierzchni 2248 m², zlokalizowaną w Darłowie Zachodnim, w prężnie rozwijającym się rejonie o charakterze turystycznym. Nieruchomość położona jest w bliskim sąsiedztwie wybr...

Darłowo (Zachodniopomorskie, gm. Darłowo)

3 200 000 PLN (1 423 zł/m2)

-
-
2248 m2
-
15792346 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26013123 15792346 Na sprzedaż wymarzony dom z niezapomnianym widokiem na morze i jezioro.Nieruchomość położona jest w malowniczym Zakrzewie pod nadmorskim Darłowem.Wybudowana w 2013 roku nieruchomość składa się z:- Domu z garażem o powierzchni użytkowej 204 m2 - Domku...

Darłowo (Zachodniopomorskie, gm. Darłowo)

1 780 000 PLN (8 725 zł/m2)

5
3
204 m2
2013
15520945 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20404346 15520945 76-150 Sińczyca, gm. Darłowo, pow. sławieński, woj. zachodniopomorskie. Cena: (21 złm2). Odległości: morze Bałtyckie 9 km, Sińczyca 1 km, Darłowo 6 km, Sławno 13 km, Szczecin 169 km. Nieruchomość o kształcie nieregularnym o powierzchni 5,22 ha ...

Darłowo (Zachodniopomorskie, gm. Darłowo)

1 097 166 PLN (21 zł/m2)

-
-
52246 m2
-
15520956 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20404345 15520956 76-150 Sińczyca, gm. Darłowo, pow. sławieński, woj. zachodniopomorskie. Cena: 237.300 (21 złm2). Odległości: morze Bałtyckie 9 km, Sińczyca 1 km, Darłowo 6 km, Sławno 13 km, Szczecin 169 km. Działka budowlana o kształcie nieregularnym o pow. 1,...

Darłowo (Zachodniopomorskie, gm. Darłowo)

237 300 PLN (21 zł/m2)

-
-
11300 m2
-
15520949 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20404344 15520949 76-150 Sińczyca, gm. Darłowo, pow. sławieński, woj. zachodniopomorskie. Cena: 218.400 (21 złm2). Odległości: morze Bałtyckie 9 km, Sińczyca 1 km, Darłowo 6 km, Sławno 13 km, Szczecin 169 km. Działka budowlana w kształcie prostokąta o pow. 1,04 ...

Darłowo (Zachodniopomorskie, gm. Darłowo)

218 400 PLN (21 zł/m2)

-
-
10400 m2
-
15520947 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20404347 15520947 76-150 Sińczyca, gm. Darłowo, pow. sławieński, woj. zachodniopomorskie. Cena: 21 zł m2  Odległości: morze Bałtyckie 9 km, Sińczyca 1 km, Darłowo 6 km, Sławno 13 km, Szczecin 169 km. Działka budowlana o kształcie nieregularnym o pow. 3,05 ha  Med...

Darłowo (Zachodniopomorskie, gm. Darłowo)

641 466 PLN (21 zł/m2)

-
-
30546 m2
-
15721197 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24598420 15721197 Wyjątkowy pensjonat w Darłówku – doskonała inwestycja nad morzem!Przedstawiamy Państwu dochodowy, trzykondygnacyjny pensjonat zlokalizowany zaledwie 400 metrów od plaży w Darłówku.Ta nieruchomość to idealne miejsce na rozwijanie działalności turystyc...

Darłowo (Darłówko) (Zachodniopomorskie, gm. Darłowo)

6 800 000 PLN (8 293 zł/m2)

1
-
820 m2
2014
15721199 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24598422 15721199 !! Nowa Niższa Cena!!Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę inwestycyjną o powierzchni 2248 m², zlokalizowaną w Darłowie Zachodnim, w prężnie rozwijającym się rejonie o charakterze turystycznym. Nieruchomość położona jest w bliskim sąsiedztwie wybr...

Darłowo (Zachodniopomorskie, gm. Darłowo)

3 200 000 PLN

-
-
2248 m2
-