• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na sprzedaż Zachodniopomorskie Dziwnów

Znalezionych ofert: 38

15883436 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675148 15883436 Na sprzedaż nowoczesny i funkcjonalny, 2 pokojowy apartament z widokiem na morze i plaże. II Piętro piętrze w IV piętrowym budynku z windą w prestiżowej inwestycji Gardenia Seaside w Dziwnowie. Układ mieszkania:salon z aneksem kuchennym i wyjściem n...

Dziwnów (Zachodniopomorskie, gm. Dziwnów)

849 000 PLN (26 867 zł/m2)

2
1
31.6 m2
2019
15826481 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26626835 15826481 Nowa niższa cena !Na sprzedaż apartament zlokalizowany na I piętrze w budynku z 2012 roku w Dziwnowie.Nieruchomość znajduje się w pierwszej linii brzegowej pasa nadmorskiego w spokojnej części Dziwnowa przy samym parku ok. 120m do plaży.Na powierzchn...

Dziwnów (Zachodniopomorskie, gm. Dziwnów)

699 000 PLN (15 489 zł/m2)

2
1
45.13 m2
2012
15711073 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24391888 15711073 Słoneczny apartament typu studio w Dziwnowie na Os. Gardenia – apartamentowiec przy samej plaży w 1 linii zabudowy z garażem !Na sprzedaż komfortowa kawalerka o powierzchni 30 m², usytuowana na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku z windą wnadmors...

Dziwnów (Zachodniopomorskie, gm. Dziwnów)

699 900 PLN (23 330 zł/m2)

1
-
30 m2
2018
15826831 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26599795 15826831 KUP, WYNAJMUJ, ZARABIAJ!APARTAMENT CAŁOROCZNY Z WIDOKIEM NA MORZE, TARASEM I MIEJSCEM GARAŻOWYM!OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ!Sprzedam apartament o pow. użytkowej 31,39m2. Apartament usytuowany jest w nowoczesnym, komfortowym apartamentowcu z 2019r z windą ...

Dziwnów (Zachodniopomorskie, gm. Dziwnów)

1 000 000 PLN (31 847 zł/m2)

1
1
31.4 m2
2019
15752598 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25170294 15752598 KUP, WYNAJMUJ, ZARABIAJ!APARTAMENT Z WIDOKIEM NA RZEKĘ,CAŁOROCZNY Z KLIMATYZACJĄ, BALKONEM I MIEJSCEM GARAŻOWYM ORAZ DOSTĘPEM DO BASENU, SAUNY I SALI FITNESS! Apartament składa się z dwóch pokoi, łazienki korytarza balkonu oraz tarasu. Apartament spr...

Dziwnów (Zachodniopomorskie, gm. Dziwnów)

780 000 PLN (18 396 zł/m2)

2
1
42.4 m2
2023
15826833 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26626846 15826833 KUP, WYNAJMUJ, ZARABIAJ!APARTAMENT CAŁOROCZNY Z WIDOKIEM NA MORZE, TARASEM I MIEJSCEM GARAŻOWYM!OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ!Sprzedam apartament o pow. użytkowej 31,39m2. Apartament usytuowany jest w nowoczesnym, komfortowym apartamentowcu z 2019r z windą ...

Dziwnów (Zachodniopomorskie, gm. Dziwnów)

1 000 000 PLN (31 847 zł/m2)

1
1
31.4 m2
2019
15711164 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24394089 15711164 Luksusowy Apartament w Dziwnowie – Szansa na Inwestycję nad BałtykiemLokalizacja i otoczenie: Zlokalizowany w malowniczym Dziwnowie, ten nowoczesny apartament znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy, idealnej zarówno do wypoczynku, jak i inwestyc...

Dziwnów (Zachodniopomorskie, gm. Dziwnów)

480 000 PLN (10 811 zł/m2)

2
1
44.4 m2
2024
15371045 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17025270 15371045 Dobrze prosperujący pensjonat 17 pokojowy o powierzchni użytkowej około 400m2 na działce 1283m2 w Dziwnowie. Na działce położonej po stronie południowej Dziwnowa w pobliżu brzegu Zatoki Wrzosowskiej i rzeki Dziwny (około 100m) oraz w odległości od p...

Dziwnów (Zachodniopomorskie, gm. Dziwnów)

3 100 000 PLN (7 750 zł/m2)

12
-
400 m2
1979
15315026 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 15573398 15315026 Lokal mieszkalny 3 pokojowy o powierzchni 58,5m2 na pierwszym piętrze oraz pomieszczeniami przynależnymi (3 pokoje z łazienkami) w pawilonie użytkowym łącznej powierzchni 40,5m2 co łącznie stanowi powierzchnię nieruchomości 99m2 w Dziwnowie blisko p...

Dziwnów (Zachodniopomorskie, gm. Dziwnów)

689 000 PLN (6 960 zł/m2)

6
-
99 m2
1935
15758055 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25312760 15758055 Działka budowlana o powierzchni 1248 m2 zlokalizowana w Dziwnowie w otoczeniu działek pod zabudowę jednorodzinną. Objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego: - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna z dopuszczeniem lokalizacji funkcji usłu...

Dziwnów (Zachodniopomorskie, gm. Dziwnów)

490 000 PLN

-
-
1248 m2
-
15726918 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24708330 15726918 Apartament o powierzchni 36,95 m2 nad morzem w pierwszej linii. Pokój dzienny z aneksem kuchennym 19,9 m2, sypialnia 10,7 m2. Przedpokój 2,5 m2. Łazienka 3,7 m2. Balkon 6,7 m2. III piętro. Kameralna inwestycja obejmująca dwa budynki o wyjątkowej arch...

Dziwnów (Zachodniopomorskie, gm. Dziwnów)

746 877 PLN (20 213 zł/m2)

2
1
36.95 m2
2025
15726917 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24708329 15726917 2 pokojowy apartament o powierzchni 43,74 m2 z ogródkiem o powierzchni 21,2 m2, położony w nowo zbudowanym kameralnym apartamentowcu w Dziwnowie. Pokój z aneksem kuchennym 22,6 m2, sypialnia 13,9 m2, łazienka 3,7 m2, przedpokój 3,5 m2. Mieszkanie na ...

Dziwnów (Zachodniopomorskie, gm. Dziwnów)

873 698 PLN (19 975 zł/m2)

2
1
43.74 m2
2025