• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na sprzedaż Zachodniopomorskie Dziwnów

Znalezionych ofert: 38

15715564 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24494092 15715564 Apartament 3 pokojowy 57,56 m2 od strony Zatoki Wrzosowskiej. 3 pokoje o powierzchni 22,7 m2, 9,9 m2, 8,9 m2, łazienka 3,7 m2, przedpokój 2,5 m2. I piętro z balkonem o powierzchni 16,7 m2. I piętro. Klimatyzacja zainstalowana w mieszkaniu. Mieszkanie...

Dziwnów (Zachodniopomorskie, gm. Dziwnów)

1 286 466 PLN (22 350 zł/m2)

3
1
57.56 m2
2025
15706816 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24309483 15706816 Zapraszamy do odkrycia jednej z najbardziej prestiżowych nieruchomości na polskim wybrzeżu. Ten wyjątkowy apartament, położony w nowoczesnej inwestycji przy ul. Spadochroniarzy Polskich w Dziwnowie, to połączenie nadmorskiego stylu życia, najwyższej ...

Dziwnów, Spadochroniarzy Polskich

1 490 000 PLN (25 169 zł/m2)

2
1
59.2 m2
2022
15541963 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20868802 15541963 KUP, WYNAJMUJ, ZARABIAJ!APARTAMENT CAŁOROCZNY WIELKIM TARASEM Z WIDOKIEM NA MORZE I MIEJSCEM GARAŻOWYM!Sprzedam apartament o pow. użytkowej 63, 06m2 z ogromnym tarasem o powierzchni ok. 75m2 z widokiem na morze. Apartament usytuowany jest w nowoczes...

Dziwnów, Kaprala Koniecznego

1 997 000 PLN (31 668 zł/m2)

3
1
63.06 m2
2019
15883392 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675082 15883392 Lokal mieszkalny w centrum Dziwnowa, blisko plaży, w sąsiedztwie parku. Na sprzedaż lokal położony w atrakcyjnej nadmorskiej lokalizacji – Dziwnów, zaledwie 120 metrów od plaży.Idealny jako inwestycja lub lokal do codziennego życia.Stan prawny - włas...

Dziwnów (Zachodniopomorskie, gm. Dziwnów)

500 000 PLN (13 340 zł/m2)

2
-
37.48 m2
-
15883598 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675113 15883598 KUP, WYNAJMUJ, ZARABIAJ!APARTAMENT CAŁOROCZNY Z WIDOKIEM NA MORZE, TARASEM 22,59M2 I MIEJSCEM GARAŻOWYM!Sprzedam apartament o pow. użytkowej 44,39m2. Apartament usytuowany jest w nowoczesnym, komfortowym apartamentowcu z 2019r z windą zjeżdżającą do...

Dziwnów, Kaprala Koniecznego

1 300 000 PLN (29 286 zł/m2)

2
1
44.39 m2
2019
15883453 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675182 15883453 Na sprzedaż, trzypokojowe mieszkanie położone w nadmorskiej miejscowości Dziwnów, usytuowane na parterze czteropiętrowego bloku. Nieruchomość stanowi atrakcyjną propozycję zarówno do zamieszkania całorocznego, jak i jako inwestycja pod wynajem wakacy...

Dziwnów, Dziwna

735 000 PLN (10 532 zł/m2)

3
1
69.79 m2
1982
15576539 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21682822 15576539 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Działka w kompleksie działek rekreacyjnych, położona w otulinie lasu. Odległość od morza 600m. Niedaleko Osiedla Klimaty Bałtyku. Ostatnia działka z kompleksu ponad 40 działek, położona przy samym lesie. P...

Dziwnów (Zachodniopomorskie, gm. Dziwnów)

849 000 PLN (262 zł/m2)

-
-
3246 m2
-
15622876 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22663054 15622876 KUP, WYNAJMUJ, ZARABIAJ!APARTAMENT CAŁOROCZNY Z WIDOKIEM NA MORZE, TARASEM I MIEJSCEM GARAŻOWYM!Sprzedam apartament o pow. użytkowej ok.45. Apartament usytuowany jest w nowoczesnym, komfortowym apartamentowcu z 2019r z windą zjeżdżającą do poziomu g...

Dziwnów, Kaprala Koniecznego

1 350 000 PLN (30 358 zł/m2)

2
1
44.47 m2
2019
15802690 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26273445 15802690 Kawalerka w apartamentowcu w Dziwnowie , 100m od plaży, okolice ul. Sienkiewicza. Powierzchnia 29,17 m2, II piętro w budynku IV piętrowym z windą. Apartamentowiec wybudowany w 2010 roku. Teren ogrodzony z możliwością parkowania . Lokal w bardzo dobr...

Dziwnów, Henryka Sienkiewicza

495 000 PLN (16 969 zł/m2)

1
1
29.17 m2
2010
15622263 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22643408 15622263 KUP, WYNAJMUJ, ZARABIAJ!APARTAMENT CAŁOROCZNY Z WIDOKIEM NA MORZE, TARASEM I MIEJSCEM GARAŻOWYM!Sprzedam apartament o pow. użytkowej ok.45. Apartament usytuowany jest w nowoczesnym, komfortowym apartamentowcu z 2019r z windą zjeżdżającą do poziomu g...

Dziwnów (Zachodniopomorskie, gm. Dziwnów)

1 350 000 PLN (30 358 zł/m2)

2
1
44.47 m2
2019
15733900 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24810385 15733900 KUP, MIESZKAJ, WYNAJMUJ, ZARABIAJ!APARTAMENT CAŁOROCZNY Z WIDOKIEM NA MORZE, TARASEM I MIEJSCEM GARAŻOWYM!Sprzedam apartament o pow. użytkowej ok.45. Apartament usytuowany jest w nowoczesnym, komfortowym apartamentowcu z 2019r z windą zjeżdżającą do...

Dziwnów (Zachodniopomorskie, gm. Dziwnów)

1 200 000 PLN (26 984 zł/m2)

2
1
44.47 m2
2019
15540882 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20848970 15540882 KUP, WYNAJMUJ, ZARABIAJ!APARTAMENT CAŁOROCZNY WIELKIM TARASEM Z WIDOKIEM NA MORZE I MIEJSCEM GARAŻOWYM!Sprzedam apartament o pow. użytkowej 63, 06m2 z ogromnym tarasem o powierzchni ok. 75m2 z widokiem na morze. Apartament usytuowany jest w nowoczes...

Dziwnów (Zachodniopomorskie, gm. Dziwnów)

1 997 000 PLN (31 668 zł/m2)

3
1
63.06 m2
2019