• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na sprzedaż Zachodniopomorskie Goleniów

Znalezionych ofert: 52

15884145 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27695759 15884145 Na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni 240 m², położony w Goleniowie. Nieruchomość usytuowana jest na trzech działkach o łącznej powierzchni 3211 m², w spokojnej, zielonej okolicy z dogodnym dojazdem do centrum miasta. Budynek został zaprojektowa...

Goleniów (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

2 790 000 PLN (7 605 zł/m2)

4
6
366.88 m2
2010
15884165 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27695918 15884165 Na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni 240 m², położony w Goleniowie. Nieruchomość usytuowana jest na trzech działkach o łącznej powierzchni 3211 m², w spokojnej, zielonej okolicy z dogodnym dojazdem do centrum miasta. Budynek został zaprojektowa...

Goleniów (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

2 790 000 PLN (7 605 zł/m2)

4
6
366.88 m2
2010
15824586 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26622606 15824586 WYJĄTKOWA PRZESTRZEŃ – 130 m² POTENCJAŁU W CENTRUM GOLENIOWANa sprzedaż niezwykle przestronne, 4-pokojowe mieszkanie położone na II piętrze w kamienicy przy ul. Konstytucji 3 Maja w Goleniowie. To idealna propozycja dla dużej rodziny lub osób szukają...

Goleniów (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

559 000 PLN (4 290 zł/m2)

4
1
130.3 m2
1930
15766131 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25498669 15766131 Oferujemy Gotowca Inwestycyjnego. Teren 7,73 ha w Goleniowie (obręb Ciechno), w pełni przygotowany pod budowę osiedla 54 domów jednorodzinnych. Omijasz 2 lata procedur administracyjnych. Wchodzisz na budowę niemal natychmiast.Cena: Ok. 50% wartości r...

Goleniów (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

4 073 489 PLN

-
-
77279 m2
-
15895010 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27956003 15895010 Mieszkanie z potencjałem – parter domu dwurodzinnego z ogródkiem i garażem Na sprzedaż mieszkanie położone na parterze domu dwurodzinnego, idealne dla osób szukających nieruchomości do własnej aranżacji. Lokal wymaga remontu, co daje możliwość stworz...

Goleniów (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

620 000 PLN (8 580 zł/m2)

3
1
72.26 m2
1980
15883285 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27674835 15883285 Na sprzedaż oferta mieszkania 3 pokojowego zlokalizowanego w Goleniowie. Mieszkanie położone na 1 piętrze, 4 lokalowego budynku mieszkalnego położonego w spokojnej dzielnicy miasta. Przestronne pokoje z ładną ekspozycją na słońce, duża kuchnia i widn...

Goleniów (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

550 000 PLN (8 079 zł/m2)

3
1
68.08 m2
1960
15822793 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26613936 15822793 Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą ofertą mieszkania z garażem na sprzedaż w Goleniowie. Mieszkanie o powierzchni 54,90 m2, na które składają się: - salon z aneksem kuchennym, - sypialnia z wyjściem na balkon, - duża łazienka z prysznicem i sz...

Goleniów (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

545 000 PLN (9 927 zł/m2)

2
1
54.9 m2
2008
15889780 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27861261 15889780 Zapraszamy Oferta dotyczy sprzedaży DOMU JEDNORODZINNEGO na os. Helenów, gm. Goleniów.Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny w stanie deweloperskim (w trakcie wykańczania), wybudowany w technologii tradycyjnej według indywidualnego projektu. Ch...

Goleniów (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

799 000 PLN (8 030 zł/m2)

4
1
99.5 m2
2026
15708030 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24333718 15708030 NOWA NIŻSZA CENA !!!!Tylko teraz wyjątkowa oferta na to mieszkanie – funkcjonalny układ, dobra lokalizacja i cena, która robi różnicę. Nie przegap tej okazji!Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ATRAKCYJNEGO, bezczynszowego mieszkania znajdującego s...

Goleniów (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

529 000 PLN (7 872 zł/m2)

4
1
67.2 m2
1945
15726286 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24695457 15726286 NOWA NIŻSZA CENA !!!!Tylko teraz wyjątkowa oferta na to mieszkanie - funkcjonalny układ, dobra lokalizacja i cena, która robi różnice. Nie przegap tej okazji. JUŻ DZISIAJ UMÓW SIĘ NA PREZENTACJĘ!!!Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ATRAKCYJNEGO, ...

Goleniów (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

529 000 PLN (7 872 zł/m2)

4
1
67.2 m2
1939
15883462 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27675202 15883462 Wyjątkowy dom w Marszewie – Symbioza Natury, Designu i Ponadprzeciętnej JakościOferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący, wybudowany według indywidualnego projektu. To propozycja dla świadomych klientów, którzy szukają ciszy i kontaktu z natur...

Goleniów (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

2 500 000 PLN (11 497 zł/m2)

6
3
217.44 m2
2022
15551115 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20977386 15551115 NOWA NIŻSZA CENA !!! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki budowlanej na sprzedaż z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego !Działka gruntu o pow. 1042 m2 zlokalizowana jest na rozwijającym się osiedlu domków jednorodzinnych w Golen...

Goleniów (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

192 000 PLN

-
-
1042 m2
-