• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na sprzedaż Zachodniopomorskie Goleniów

Znalezionych ofert: 52

15136468 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 10679590 15136468 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego w zabudowie bliźniaczej z użytkowym poddaszem. Nieruchomość zlokalizowana przy ul. Rybackiej w Goleniowie - 2,5 km od centrum miasta.Przedmiotem sprzedaży jest segment budynku w stan...

Goleniów (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

659 000 PLN (5 169 zł/m2)

4
1
127.5 m2
2025
15136313 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 10676181 15136313 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego w zabudowie bliźniaczej z użytkowym poddaszem. Nieruchomość zlokalizowana przy ul. Rybackiej w Goleniowie - 2,5 km od centrum miasta.Przedmiotem sprzedaży jest segment budynku w stan...

Goleniów (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

659 000 PLN (5 169 zł/m2)

5
1
127.5 m2
2023
15135504 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 10637961 15135504 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego w zabudowie bliźniaczej z użytkowym poddaszem. Nieruchomość zlokalizowana przy ul. Rybackiej w Goleniowie - 2,5 km od centrum miasta.Przedmiotem sprzedaży jest segment budynku w stan...

Goleniów (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

659 000 PLN (5 169 zł/m2)

4
1
127.5 m2
2023
15885965 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27745043 15885965 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego w zabudowie bliźniaczej z użytkowym poddaszem. Nieruchomość zlokalizowana przy ul. Rybackiej w Goleniowie - 2,5 km od centrum miasta.Przedmiotem sprzedaży jest segment budynku w stan...

Goleniów (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

680 000 PLN (5 333 zł/m2)

5
1
127.5 m2
2025
15883050 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27673594 15883050 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupoziomowego mieszkania, w zabudowie bliźniaczej, na nowopowstającym, kameralnym osiedlu, zlokalizowanym przy ul. Szuwarowej w Goleniowie. Teren położony na wzgórzu, z widokiem na panoramę miasta.Prze...

Goleniów (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

680 000 PLN (5 333 zł/m2)

5
1
127.5 m2
2025
15136490 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 10679738 15136490 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupoziomowych mieszkań, w zabudowie dwulokalowej, na nowopowstającym, kameralnym osiedlu, zlokalizowanym przy ul. Rybackiej w Goleniowie. Teren położony na wzgórzu, z widokiem na panoramę miasta.Przedm...

Goleniów (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

659 000 PLN (5 169 zł/m2)

5
1
127.5 m2
2025
15624303 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22698458 15624303 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości położonej zaledwie 6 km od Goleniowa, w miejscowości Glewice.Nieruchomość położona jest centrum miejscowości, pośród zabudowy mieszkaniowej i zabudowań gospodarczych, z bezpośrednim dostępem do dro...

Goleniów (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

249 500 PLN (1 468 zł/m2)

3
-
170 m2
1880
15448003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 18781058 15448003 Oferujemy Państwu do sprzedaży wyjątkowy obiekt w Goleniowie popularny Pub „ Kameralna.”Istnieje możliwość zmiany sposobu użytkowania obiektu na dom jednorodzinny, wolnostojący.Obiekt w zakresie jakim działał dotychczas jest do użytku od zaraz.Miejsc...

Goleniów (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

850 000 PLN (16 505 zł/m2)

2
-
51.5 m2
2001
15748251 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25108323 15748251 Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w promocyjnej cenie!Oferujemy Państwu przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 40,7 m², znajdujące się na parterze nowoczesnego budynku. Lokal jest w stanie deweloperskim, co daje możliwość własnej aranżacji...

Goleniów (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

395 100 PLN (9 708 zł/m2)

2
1
40.7 m2
2024
15759093 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25335533 15759093 Na sprzedaż kawalerka w promocyjnej cenie!Oferujemy Państwu przestronną i ustawną kawalerkę o powierzchni 32,1 m², znajdującą się na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku. Lokal jest w stanie deweloperskim, co daje możliwość własnej aranżacji wnętrz...

Goleniów (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

314 100 PLN (9 785 zł/m2)

1
1
32.1 m2
2024
15831096 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26686042 15831096 Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w super cenie!Oferujemy Państwu przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 51,1m², znajdujące się na parterze nowoczesnego budynku. Lokal jest w stanie deweloperskim, co daje możliwość własnej aranżacji wnętrz...

Goleniów (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

470 000 PLN (9 198 zł/m2)

2
1
51.1 m2
2024
15748248 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25108322 15748248 Na sprzedaż kawalerkaOferujemy Państwu przestronną i ustawną kawalerkę o powierzchni 32,3 m², znajdującą się na parterze nowoczesnego budynku. Lokal jest w stanie deweloperskim, co daje możliwość własnej aranżacji wnętrz.Główne informacje- ogrzewanie...

Goleniów (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

369 000 PLN (11 424 zł/m2)

1
1
32.3 m2
2024