• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na sprzedaż Zachodniopomorskie Gryfino

Znalezionych ofert: 25

15893399 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27910352 15893399 Ofertą sprzedaży jest dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany na cichym i kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych w Gryfinie.Dobry i szybki dojazd do Centrum Gryfina, w pobliżu przebiega ścieżka rowerowa, w sąsiedztwie nowa zabudowa jednorodzinna....

Gryfino (Zachodniopomorskie, gm. Gryfino)

895 000 PLN (9 555 zł/m2)

5
2
93.67 m2
2021
15766288 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25501128 15766288 Na sprzedaż działka komercyjna z aktualnym MPZP :- tereny usług biurowych, obsługi eksploatacyjnej budynków, gastronomii, handlu, kultury, rzemiosła, ochrony zdrowia- dopuszcza się lokalizację wbudowanej funkcji mieszkaniowej.Założenia :- maksymalnie...

Gryfino (Zachodniopomorskie, gm. Gryfino)

2 500 000 PLN

-
-
5675 m2
-
15454987 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18951318 15454987 Dom parterowy z użytkowym poddaszem (całkowicie podpiwniczony) 8-pokojowy o powierzchni całkowitej 350m2, pow. użytkowej ok. 300,5m2 zlokalizowany na działce o powierzchni 693m2 z 2003 roku w spokojnym miejscu Gryfina, Górny Taras. Dom zadbany i zami...

Gryfino (Zachodniopomorskie, gm. Gryfino)

1 880 000 PLN (5 371 zł/m2)

8
3
350 m2
2003
15772296 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25607477 15772296 Urokliwe 2-pokojowe mieszkanie z widokiem na Odrę – GryfinoZapraszamy do zakupu urokliwego mieszkania w Gryfinie!To idealna propozycja dla osób, które szukają komfortowego, przestronnego lokum w cichej, zielonej okolicy z widokiem na Odrę, a jednocze...

Gryfino (Zachodniopomorskie, gm. Gryfino)

317 000 PLN (6 674 zł/m2)

2
1
47.5 m2
1980
14678418 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 1758845 14678418 NOWA DUŻO NIŻSZA CENA, inwestycja na cele mieszkaniowe lub inne, która zapewni szybki zwrot,odległość 15 km drogą na prawy brzeg Szczecina, czyli do 20. minut jazdy autem do Gryfina gdzie prezentujemy kamienicę z wieloma możliwościami inwestycyjnymi ...

Gryfino (Zachodniopomorskie, gm. Gryfino)

2 560 000 PLN (4 904 zł/m2)

12
5
522 m2
1920
15883184 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673616 15883184 Na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m², położone na 2 piętrze w czteropiętrowym budynku przy ulicy Marii Konopnickiej na osiedlu Górny Taras w Gryfinie. Mieszkanie rozkładowe w skład którego wchodzi:-salon z dużym balkone...

Gryfino, Marii Konopnickiej

490 000 PLN (7 778 zł/m2)

3
1
63 m2
1978
15883164 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27673575 15883164 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.W ofercie kształtna, regularna i płaska działka o słonecznej wystawie ogrodu w Gryfinie. Wokół wybudowane domy jednorodzinne.Do działki prowadzi droga utwardzona płytami.Na tym terenie obowiązuje plan zagos...

Gryfino (Zachodniopomorskie, gm. Gryfino)

250 000 PLN (237 zł/m2)

-
-
1057 m2
-
15882667 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przytulne mieszkanie z balkonem - Górny Taras 27671165 15882667 Mieszkanie, do którego chce się wracać. Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63,07 m², położone na 3 piętrze w zadbanym bloku przy ul. Krasińskiego w Gryfinie (osiedle Górny Taras). To miejsce ma w sobie coś więcej niż tylko ...

Gryfino, ul. Zygmunta Krasińskiego

459 000 PLN (7 278 zł/m2)

3
1
63.07 m2
1985
15728796 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24752682 15728796 Lokalizacja:Prezentujemy na sprzedaż piękny, klimatyczny dom wolnostojący, usytuowany w zadbanej miejscowości Mescherin, która znajduje się na styku Doliny Dolnej Odry i Wzniesień Szczecińskich, w sąsiedztwie Parku Narodowego Doliny Dolnej Odry. Miej...

Gryfino (Zachodniopomorskie, gm. Gryfino)

2 400 000 PLN (13 370 zł/m2)

5
2
179.5 m2
1922
15748136 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25105561 15748136 Na sprzedaż kompleks działek (8 szt) budowlanych z aktualnym MPZP :- teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, - dopuszcza się funkcję usługową..Założenia :- maksymalnie 2 kondygnacje, - wysokość budynków do 10 m,- wys. elewacji frontowej do 5 m2,...

Gryfino (Zachodniopomorskie, gm. Gryfino)

217 800 PLN (150 zł/m2)

-
-
1452 m2
-
15748134 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25105562 15748134 Na sprzedaż kompleks działek (8 szt) budowlanych z aktualnym MPZP :- teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, - dopuszcza się funkcję usługową..Założenia :- maksymalnie 2 kondygnacje, - wysokość budynków do 10 m,- wys. elewacji frontowej do 5 m2,...

Gryfino (Zachodniopomorskie, gm. Gryfino)

1 308 780 PLN (110 zł/m2)

-
-
11898 m2
-
15640283 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 23062530 15640283 Na sprzedaż działka o powierzchni 392 m2 z pozwoleniem na budowę 2 lokali usługowych. Lokalizacja:Nieruchomość gruntowa położona w centrum Gryfina. W pobliżu znajdują się sklepy, stacja paliw, przystanek komunikacji miejskiej oraz osiedle mieszkani...

Gryfino (Zachodniopomorskie, gm. Gryfino)

400 000 PLN (1 020 zł/m2)

-
-
392 m2
-