• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na sprzedaż Zachodniopomorskie Gryfino

Znalezionych ofert: 25

15791354 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25989885 15791354 Mam przyjemność zaprezentować przestronne i jasne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,14 m², położone w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Gryfina. To idealna propozycja dla osób, które cenią komfort, ciszę i bliskość natury, a jed...

Gryfino (Zachodniopomorskie, gm. Gryfino)

355 000 PLN (7 224 zł/m2)

2
1
49.14 m2
1979