• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na sprzedaż Zachodniopomorskie Pobierowo

Znalezionych ofert: 30

15555430 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom rekreacyjny 21101341 15555430 Budynek z widokiem na morze z 8-ma samodzielnymi lokalami mieszkalnymi położony w pierwszej linii zabudowy. Każdy lokal składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym niemieckiej firmy Wellmann, sypialni oraz łazienki. Wszystkie mieszkania posiada...

Pobierowo (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

9 500 000 PLN (16 696 zł/m2)

12
9
569 m2
2016
15708219 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 24337588 15708219 Na sprzedaż budynek mieszkalny jednorodzinny w zabudowie szeregowej (segment skrajny) funkcjonujący jako pensjonat, położony w popularnej nadmorskiej miejscowości Pobierowo. W odległości ok. 200 m zejście na plażę!NIERUCHOMOŚĆ:Budynek o powierzchni u...

Pobierowo (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

1 649 000 PLN (6 869 zł/m2)

12
10
240.05 m2
1995
15802315 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26262982 15802315 Lokalizacja: Pobierowo, woj. zachodniopomorskie Powierzchnia działki: 898 m² Dojazd: droga utwardzona bezpośrednio do działki Odległość od morza: zaledwie ok. 200 metrów w linii prostejWalory zdrowotne Pobierowa. To jedno z najpiękniejszych miejscowo...

Pobierowo (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

1 900 000 PLN

-
-
898 m2
-
15802316 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26263008 15802316 Lokalizacja: Pobierowo, woj. zachodniopomorskie Powierzchnia działki: 898 m² Dojazd: droga utwardzona bezpośrednio do działki Odległość od morza: zaledwie ok. 200 metrów w linii prostejWalory zdrowotne Pobierowa. To jedno z najpiękniejszych miejscowo...

Pobierowo (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

1 900 000 PLN

-
-
898 m2
-
15444153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18690570 15444153 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu nad morzem, który łączy w sobie wygodę, bliskość morza i klimat nadmorskich miejscowości. Oto szczegółowe informacje na temat nieruchomości: Podstawowe informacje: * Powierzchnia dom...

Pobierowo (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

990 000 PLN (6 600 zł/m2)

6
6
150 m2
1970
15852846 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27042357 15852846 Pinea Resort: Penthouse na szczycie luksusu. Pierwsza linia brzegowa.Inwestuj tam, gdzie horyzont łączy się z prestiżem. Przedstawiamy unikatowy apartament na ostatnim piętrze (VII) prestiżowego kompleksu Pinea Resort w Pobierowie. To propozycja dla ...

Pobierowo (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

3 655 000 PLN (36 919 zł/m2)

3
2
99 m2
2024
15794604 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26075743 15794604 KUP, WYNAJMUJ, ZARABIAJ!APARTAMENT WAKACYJNY Z MIEJSCEM PARKINGOWYM i TARASEM I DOSTĘPEM DO SPA 80 M OD PLAŻY Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowy apartament na 2 piętrze z dużym balkonem oraz miejscem parkingowym w hali garażowej w popularnej, nadmorsk...

Pobierowo (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

916 000 PLN (23 560 zł/m2)

2
1
38.88 m2
2020
15803115 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26287714 15803115 KUP, WYNAJMUJ, ZARABIAJ!APARTAMENT WAKACYJNY Z MIEJSCEM PARKINGOWYM i TARASEM I DOSTĘPEM DO SPA 80 M OD PLAŻY Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowy apartament na 2 piętrze z dużym balkonem oraz miejscem parkingowym w hali garażowej w popularnej, nadmorsk...

Pobierowo (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

916 000 PLN (23 560 zł/m2)

2
1
38.88 m2
2020
15882784 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27673356 15882784 Na sprzedaż dom + 3 domki letniskowe – Pobierowo, 600 m od plaży, Lokalizacja: Pobierowo- Powierzchnia domu: 72 m²- Powierzchnia działki: 1379 m²- Odległość do plaży: ok. 600 m Opis nieruchomości Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość położona w nadmors...

Pobierowo (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

2 200 000 PLN (30 564 zł/m2)

3
2
71.98 m2
1945
15845827 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26870167 15845827 Na sprzedaż dom + 3 domki letniskowe – Pobierowo, 600 m od plaży, Lokalizacja: Pobierowo- Powierzchnia domu: 72 m²- Powierzchnia działki: 1379 m²- Odległość do plaży: ok. 600 m Opis nieruchomości Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość położona w nadmors...

Pobierowo (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

2 200 000 PLN (30 564 zł/m2)

3
2
71.98 m2
1945
15889365 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27848899 15889365 Planujesz skredytować to marzenie-zadzwoń.Na sprzedaż przestronny 2 pokojowy apartament zlokalizowany w cichej i spokojnej okolicy.Nieruchomość znajduje się na parterze budynku w odległości około 900 m od wejścia na plażę. W pobliżu liczne restauracj...

Pobierowo (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

599 000 PLN (13 437 zł/m2)

2
1
44.58 m2
2015
15882711 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673286 15882711 Wspaniały apartament 2- pokojowy z balkonem ok. 14m2, położony w malowniczej nadmorskiej miejscowości, nieopodal zejścia na plażę ok. 200m oraz w odległości 1,4km największego hotelu nadmorskiego Gołębiewski z licznymi atrakcjami typu baseny, SPA, be...

Pobierowo (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

520 000 PLN (16 000 zł/m2)

2
1
32.5 m2
2018