• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na sprzedaż Zachodniopomorskie Pobierowo

Znalezionych ofert: 30

15501415 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19958232 15501415 Zapraszam do zakupu pięknego domu w zabudowie szeregowej w Pobierowie oddalonym 10-minutowym spacerem do plaży, urządzony ze smakiem i skąpany w bogatym ogrodzie, do domu przynależy parking wliczony w cenę, jest to nieruchomość bezczynszowa. Najważni...

Pobierowo (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

830 000 PLN (15 091 zł/m2)

3
1
55 m2
2004
15442126 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18650292 15442126 Na sprzedaż oferujemy Państwu piękną działkę z dobrym nasłonecznieniem w Pobierowie, zaledwie kilometr od piaszczystej plaży.Opis działki- powierzchnia 5000m2- wymiary 20 m258 m- o kształcie prostokąta- teren płaski- dojazd do działki drogą gminną, u...

Pobierowo (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

799 000 PLN

-
-
5000 m2
-
15882930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27673338 15882930 Okazja -działka do sprzedaży ,położona w miejscowości Redliny oddalonej od Pobierowa o 6km. Działka ma dostęp do sieci wodociągowej oraz elektrycznej oraz wydane warunki pod zabudowę domem jednorodzinnym. Miejscowość , w której jest położona zapewni...

Pobierowo (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

150 000 PLN

-
-
998.58 m2
-
15726365 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24697594 15726365 Na sprzedaż oferujemy Państwu piękny funkcjonujący pensjonat w Pobierowie świetna lokalizacja blisko ok 100m do plaży, jest to l linia brzegowa, nieruchomość mieści się w zakątku głównej ulicy Pobierowa Grunwaldzkiejgrunt 609m2, płaski, ogrodzony, po...

Pobierowo (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

3 695 000 PLN (14 780 zł/m2)

9
7
250 m2
2000
15080804 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 9134405 15080804 Komfortowy 3 pokojowy apartament (58m2) w obiekcie Aprum Apartments położony w kurorcie turystycznym w Pobierowie. Nieruchomość położona jest na zamkniętym, ogrodzonym i monitorowanym terenie. Segment bezpośrednio przy basenie z podgrzewaną wodą. Na...

Pobierowo (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

1 100 000 PLN (18 966 zł/m2)

3
-
58 m2
2020
15562851 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21384077 15562851 Komfortowy 3 pokojowy apartament (58m2) w obiekcie Aprum Apartments położony w kurorcie turystycznym w Pobierowie. Nieruchomość położona jest na zamkniętym, ogrodzonym i monitorowanym terenie. Segment bezpośrednio przy basenie z podgrzewaną wodą. Na...

Pobierowo (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

1 100 000 PLN (18 966 zł/m2)

3
-
58 m2
2020
15506978 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20090399 15506978 Przedmiotem oferty jest bardzo dobrze prosperujący, całoroczny pensjonat z restauracją, usadowiony na działce o powierzchni 835 m2 w malowniczej miejscowości wypoczynkowej Pobierowo nad Bałtykiem w woj. zachodniopomorskim. Pobierowo pod względe...

Pobierowo (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

5 800 000 PLN (13 182 zł/m2)

12
-
440 m2
2012
15454614 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 18945839 15454614 Przedmiotem oferty jest bardzo dobrze prosperujący, całoroczny pensjonat z restauracją, usadowiony na działce o powierzchni 835 m2 w malowniczej miejscowości wypoczynkowej Pobierowo nad Bałtykiem w woj. zachodniopomorskim. Pobierowo pod względe...

Pobierowo (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

5 800 000 PLN (13 182 zł/m2)

12
-
440 m2
2012
15468158 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 19230339 15468158 Na sprzedaż wyjątkowa inwestycja - dom w zabudowie bliźniaczej położony w malowniczej miejscowości Pobierowo, idealnie przystosowany do wynajmu pokoi.Dom znajduje się w bliskiej odległości od morza, co czyni go niezwykle atrakcyjnym dla turystów. Pob...

Pobierowo (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

1 799 000 PLN (15 246 zł/m2)

7
6
118 m2
2009
15584744 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 21869420 15584744 Na sprzedaż uroczy pensjonat, posadowiony na działce o pow. 989m2. Budynek został wybudowany w 2010r, murowany, dachówka ceramiczna, posadzki betonowe, Stolarka okienna i drzwiowa PCV. Jest obiektem wolnostojącym, dwukondygnacyjnym.W jego skład wcho...

Pobierowo (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

3 650 000 PLN (10 458 zł/m2)

1
-
349 m2
2010
15621818 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 22632125 15621818 Marzysz o wygodnym Apartamencie nad morzem? Mamy dla Ciebie ciekawą propozycję.Ogrodzony teren, zabudowa szeregowa pośród drzew, zacieniony taras, a do tego komfortowe wnętrze!Przedmiotowy Apartament znajduje się w urokliwym i spokojnym miejscu (ulic...

Pobierowo, Toruńska

439 000 PLN (16 259 zł/m2)

1
1
27 m2
2002
15507001 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 20090394 15507001 Marzysz o wygodnym Apartamencie nad morzem? Mamy dla Ciebie ciekawą propozycję.Ogrodzony teren, zabudowa szeregowa pośród drzew, zacieniony taras, a do tego komfortowe wnętrze!Przedmiotowy Apartament znajduje się w urokliwym i spokojnym miejscu (ulic...

Pobierowo (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

439 000 PLN (16 259 zł/m2)

1
1
27 m2
2002