• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na sprzedaż Zachodniopomorskie Pyrzyce

Znalezionych ofert: 22

15883238 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27674789 15883238 Na sprzedaż dom wolnostojący II kondygnacyjny (II kondygnacja do adaptacji-80 m2) o pow. użytkowej 84 m² (I kondygnacja) , z pełnym podpiwniczeniem (ok. 80 m2 m²) oraz wolnostojącym garażem. Nieruchomość usytuowana jest na prostokątnej działce o pow...

Pyrzyce (Zachodniopomorskie, gm. Pyrzyce)

589 000 PLN (7 012 zł/m2)

3
-
84 m2
1920
15884477 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27704338 15884477 Szukasz idealnego miejsca pod budowę wymarzonego domu lub trafnej inwestycji kapitału? Prezentujemy atrakcyjną nieruchomość gruntową położoną w spokojnej, zielonej części Pyrzyc przy ul. Czerwonomłyńskiej.Kluczowe parametry nieruchomości:Numer działk...

Pyrzyce (Zachodniopomorskie, gm. Pyrzyce)

299 000 PLN

-
-
2997 m2
-
15384479 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 17342895 15384479 Na sprzedaż przestronne, słoneczne mieszkanie położone w Pyrzycach przy ul. Słonecznej. Lokal znajduje się na 4. piętrze ocieplonego, zadbanego bloku w spokojnej okolicy. Układ pomieszczeń: salon z wyjściem na balkon trzy sypialnie (jedna powiększo...

Pyrzyce (Zachodniopomorskie, gm. Pyrzyce)

323 000 PLN (5 724 zł/m2)

4
1
56.43 m2
1973
15882727 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27673207 15882727 Przez lata mieściła się tu apteka – miejsce kojarzone z zaufaniem, spokojem i profesjonalizmem. Dziś ta przestrzeń w odrestaurowanej kamienicy w samym centrum Pyrzyc czeka na nowy pomysł.Dlaczego to miejsce jest wyjątkowe?Lokalizacja, której nie trze...

Pyrzyce (Zachodniopomorskie, gm. Pyrzyce)

999 999 PLN (4 011 zł/m2)

1
-
249.3 m2
2008
15027146 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 7307606 15027146 Mieszkanie 3 pokojowe 120 m2- parter 3 rodzinnej willi z lat 30 tych w Pyrzycach. Mieszkanie rozkładowe, duże 3 pokoje, duża kuchnia,przedpokój, łazienka z wc. Na podłogach panele, okna PCV, ogrzewanie z pieca II biegowego. Zachowano stare drewniane ...

Pyrzyce (Zachodniopomorskie, gm. Pyrzyce)

390 000 PLN (3 250 zł/m2)

3
1
120 m2
1930
15883140 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27673543 15883140 Na sprzedaż przestronny, dwukondygnacyjny, podpiwniczony dom w zabudowie bliźniaczej , położony w Pyrzycach. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 120 m2 ( powierzchnia całkowita 160 m2), posadowiony na działce o powierzchni 500 m2. Lokalizacja:Dom po...

Pyrzyce (Zachodniopomorskie, gm. Pyrzyce)

680 000 PLN (4 250 zł/m2)

4
2
160 m2
1970
15568315 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 21522306 15568315 Działka rolno-inwestycyjna o powierzchni ponad 7ha w Pyrzycach na obrzeżach miasta. Działka obecnie zarejestrowana jako rolna z klasami IIIa i b z wydanymi warunkami zabudowy na farmę fotowoltaiczną. Obecnie właściciel złożył wniosek do urzędu gminy ...

Pyrzyce (Zachodniopomorskie, gm. Pyrzyce)

1 200 000 PLN

-
-
70308 m2
-
15835183 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26893270 15835183 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 43 m², położone w centrum Pyrzyc. To propozycja dla osób, które szukają lokalu gotowego do wprowadzenia, z jednoczesną możliwością wprowadzenia własnych zmian aranżacyjnych w przyszł...

Pyrzyce (Zachodniopomorskie, gm. Pyrzyce)

275 000 PLN (6 548 zł/m2)

3
1
42 m2
1980
15885252 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27721245 15885252 Działka budowlana 1000 m² – PyrzyceNa sprzedaż działka o powierzchni 1000 m² przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną, położona w spokojnej okolicy Pyrzyc, zaledwie 2 km od centrum.Działka znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji, w otoczeniu lasu, pól ...

Pyrzyce (Zachodniopomorskie, gm. Pyrzyce)

80 000 PLN

-
-
1000 m2
-
15886082 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27747048 15886082 Działka budowlana 1000 m² – PyrzyceNa sprzedaż działka o powierzchni 1000 m² przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną, położona w spokojnej okolicy Pyrzyc, zaledwie 2 km od centrum.Działka znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji, w otoczeniu lasu, pól ...

Pyrzyce (Zachodniopomorskie, gm. Pyrzyce)

90 000 PLN

-
-
1000 m2
-
15100169 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 9808526 15100169 Do sprzedaży działka z wydanymi warunkami zabudowy, w bezpośrednim sąsiedztwie domów. Procentowa powierzchnia zabudowy wynosi 11,6%, wysokość do 9m., kąt połaci dachowych od 30 do 45 stopni. Bardzo dobre położenie względem stron świata-ogród wychodzi...

Pyrzyce (Zachodniopomorskie, gm. Pyrzyce)

110 000 PLN

-
-
1001 m2
-
15731881 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24796901 15731881 Do sprzedaży działka z wydanymi warunkami zabudowy, w bezpośrednim sąsiedztwie domów. Procentowa powierzchnia zabudowy wynosi 11,6%, wysokość do 9m., kąt połaci dachowych od 30 do 45 stopni. Bardzo dobre położenie względem stron świata-ogród wychodzi...