• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na sprzedaż Zachodniopomorskie Pyrzyce

Znalezionych ofert: 23

15100169 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 9808526 15100169 Do sprzedaży działka z wydanymi warunkami zabudowy, w bezpośrednim sąsiedztwie domów. Procentowa powierzchnia zabudowy wynosi 11,6%, wysokość do 9m., kąt połaci dachowych od 30 do 45 stopni. Bardzo dobre położenie względem stron świata-ogród wychodzi...

Pyrzyce (Zachodniopomorskie, gm. Pyrzyce)

110 000 PLN

-
-
1001 m2
-
15731881 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24796901 15731881 Do sprzedaży działka z wydanymi warunkami zabudowy, w bezpośrednim sąsiedztwie domów. Procentowa powierzchnia zabudowy wynosi 11,6%, wysokość do 9m., kąt połaci dachowych od 30 do 45 stopni. Bardzo dobre położenie względem stron świata-ogród wychodzi...

Pyrzyce (Zachodniopomorskie, gm. Pyrzyce)

110 000 PLN

-
-
1001 m2
-
15715608 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24495418 15715608 Marzysz o własnym domu, w którym odnajdziesz ciszę, przestrzeń i komfort? Ta nieruchomość w urokliwej i spokojnej miejscowości Pyrzyce może być Twoją idealną przystanią!Zaledwie 25 minut od Stargardu i 30 minut od Szczecina, dom łączy wszystkie zalet...

Pyrzyce (Zachodniopomorskie, gm. Pyrzyce)

750 000 PLN (3 261 zł/m2)

7
2
230 m2
1992
15198061 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 12365603 15198061 Nieruchomość gruntowa niezabudowana położona w Pyrzycach, gm. Pyrzyce, powiat pyrzycki, woj. zachodniopomorskie, o powierzchni 3001 m2( rejon ul. A. Mickiewicza). Rodzaj użytku R IIIa - 3001 m2.Dla działki brak planu zagospodarowania przestrzennego. ...

Pyrzyce (Zachodniopomorskie, gm. Pyrzyce)

147 500 PLN (49 zł/m2)

-
-
3001 m2
-
15731867 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24796902 15731867 Do sprzedaży działka z wydanymi warunkami zabudowy, w bezpośrednim sąsiedztwie domów. Bardzo dobre położenie względem stron świata-ogród wychodzi na stronę południową. Media (energia elektryczna, woda, kanalizacja) w drodze gminnej przy granicy dział...

Pyrzyce (Zachodniopomorskie, gm. Pyrzyce)

110 000 PLN

-
-
1001 m2
-
15506962 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20090269 15506962 Nieruchomość gruntowa niezabudowana położona w Pyrzycach, gm. Pyrzyce, powiat pyrzycki, woj. zachodniopomorskie, o powierzchni 3001 m2( rejon ul. A. Mickiewicza). Rodzaj użytku R IIIa - 3001 m2.Dla działki brak planu zagospodarowania przestrzennego. ...

Pyrzyce (Zachodniopomorskie, gm. Pyrzyce)

147 500 PLN

-
-
3001 m2
-
15625469 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22721529 15625469 Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w Pyrzycach, gm. Pyrzyce, powiat pyrzycki, woj. zachodniopomorskie, ul. Warszawska, o powierzchni 862 m2.RIIIa.Dla działki brak planu zagospodarowania przestrzennego. Należy wystąpić o warunki zabudow...

Pyrzyce (Zachodniopomorskie, gm. Pyrzyce)

75 000 PLN

-
-
862 m2
-
15819416 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26605324 15819416 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJINa sprzedaż działka budowlana nr 841 o pow 1143m2, wg MPZP położona w strefie M.Cena brutto 100 złm2.Lokalizacja Siemczyn10 min od Pyrzyc35 min od Szczecina przez S3Sprzedaż lub zamianaOgłoszenie dodane do wielu ...

Pyrzyce (Zachodniopomorskie, gm. Pyrzyce)

114 300 PLN (100 zł/m2)

-
-
1143 m2
-
15815411 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26588474 15815411 Sprzedam mieszkanie – Żabów, 39 m², pierwsze piętroNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39 m², położone w miejscowości Żabów, w 2-piętrowym bloku. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze. Pełna własność.Układ pomieszczeń:-2 ustawne pokoje-Kuchnia-Prz...

Pyrzyce (Zachodniopomorskie, gm. Pyrzyce)

139 000 PLN (3 564 zł/m2)

2
-
39 m2
-
15099733 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 9802758 15099733 Do sprzedaży działka z wydanymi warunkami zabudowy, w bezpośrednim sąsiedztwie domów. Bardzo dobre położenie względem stron świata-ogród wychodzi na stronę południową. Media (energia elektryczna, woda, kanalizacja) w drodze gminnej przy granicy dział...

Pyrzyce (Zachodniopomorskie, gm. Pyrzyce)

110 000 PLN (110 zł/m2)

-
-
1001 m2
-
14793861 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 38612 14793861 Pyrzyce, kompleks budynków, 1490 m2, sprzedam, 1 600 000 PLN netto. Kompleks budynków na mieszkania lub hotel, 30 km od Szczecina. W skład nieruchomości wchodzą: Budynek biurowy - zabytkowy, wyróżniający się w okolicy budynek z czerwon...

Pyrzyce (Zachodniopomorskie, gm. Pyrzyce)

1 600 000 PLN (1 074 zł/m2)

12
1
1490 m2
-