• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na sprzedaż Zachodniopomorskie Stargard

Znalezionych ofert: 126

15883189 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673627 15883189 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,6 m², położone na 1. piętrze w niskim, 2-piętrowym budynku z cegły. Nieruchomość znajduje się tuż przy zjeździe z trasy S10 – to świetna propozycja dla osób dojeżdżających do pracy S10-tką oraz rodzi...

Stargard (Giżynek) (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

350 000 PLN (6 162 zł/m2)

3
1
56.8 m2
1950
15897160 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27995947 15897160 Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne, jasne mieszkanie usytuowane na 2. piętrze w zadbanym budynku z 2011 roku. To idealna propozycja dla rodziny, pary lub jako bezpieczna inwestycja pod wynajem.Lokalizacja:Wojska Polskiego Czynsz ok. 1000 zł (w zależn...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

569 000 PLN (8 455 zł/m2)

3
1
67.3 m2
2011
15882773 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673333 15882773 Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie, zlokalizowane przy ul. Czeskiej na popularnym osiedlu Chopina w Stargardzie.Lokal przeszedł w 2025 roku generalny remont, podczas którego wymieniono : nowa instalacja elektrycznanowa armatura, sanita...

Stargard (Os. chopina) (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

385 000 PLN (10 071 zł/m2)

2
1
38.23 m2
1980
15882986 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27673452 15882986 Oferuję na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, idealny dla osób ceniących wygodę oraz spokojną okolicę.ZAPRASZAM DO REZERWACJI KOLEJNEGO ETAPU! TERMIN WIOSNA 2027 Nieruchomość oddawana w standardzie deweloperskim o powierzchni 122,5 m2 - powierzch...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

799 000 PLN (6 522 zł/m2)

5
2
122.5 m2
2025
15763567 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25429749 15763567 Ofertą sprzedaży jest przestronne mieszkanie o powierzchni 120,42 m², położone w klimatycznej kamienicy w samym sercu Stargardu.Lokal dotychczas pełnił funkcję salonu kosmetyczno-fryzjerskiego, dzięki czemu świetnie nadaje się zarówno na cele mieszka...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

635 000 PLN (5 273 zł/m2)

4
1
120.42 m2
1940
15823529 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26620728 15823529 Na sprzedaż bardzo słoneczna kawalerka położona w atrakcyjnej lokalizacji na Starym Mieście.Mieszkanie doskonale doświetlone, z dużym potencjałem aranżacyjnym.Nieruchomość ma powierzchnie 26m2 i składa się z:- dużego pokoju z wnęką na łóżko z balkone...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

220 000 PLN (8 462 zł/m2)

1
1
26 m2
1976
15831067 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26685962 15831067 Na sprzedaż nowocześnie urządzone mieszkanie o powierzchni 52,6 m2, położone na 1 piętrze zadbanego budynku. Gotowe do zamieszkania - nie wymaga nakładów finansowych. Układ mieszkania:• salon jasny i przestronny, idealny do codziennego wypoczynku• o...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

425 000 PLN (8 164 zł/m2)

2
1
52.06 m2
-
15344427 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 16357039 15344427 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Komfortowy i nowoczesny dom wolnostojący posadowiony ładnie zagospodarowanej i ogrodzonej działce położony w Stargardzie. Znakomita lokalizacja; willowa dzielnica i spokojna uliczka z dobrym dojazdem do cen...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

1 800 000 PLN (5 247 zł/m2)

6
2
343.03 m2
2018
15893920 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27922302 15893920 Na sprzedaż komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,3 m² na Osiedlu Letnim w Stargardzie.To propozycja dla osób, które szukają przestronnego, funkcjonalnego mieszkania. Lokal jest po remoncie, wykończony w nowoczesnym i przytulnym stylu, s...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

539 000 PLN (7 700 zł/m2)

4
1
70 m2
1987
15840084 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26765627 15840084 NOWOCZESNE 2 POKOJE KLIMATYZACJA OS. OGRODY ŁUKASIEWICZAKomfortowe mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia, zlokalizowane na 2. piętrze nowoczesnego apartamentowca z 2020 roku. Wnętrze słoneczne, zaprojektowane w eleganckiej, spójnej stylistyc...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

469 000 PLN (11 725 zł/m2)

2
1
40 m2
2020
15896695 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27985105 15896695 .Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania znajdującego się zaledwie 5 minut drogi spaceremod centrum Stargardu..Nieruchomość to zadbana, 2-poziomowa przestrzeń gotowa do wprowadzenia OD ZARAZ..Nie musisz martwić się o miejsce parkingowe!W CENI...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

510 000 PLN (6 892 zł/m2)

4
2
74 m2
1980
15776596 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25713160 15776596 AKTUALIZACJA CENY!!!Na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni 225 m², z garażem 2. stanowiskowym w bryle budynku, zlokalizowany na przedmieściach Stargardu.Nieruchomość usytuowana na działce o łącznej powierzchni 808 m². W najbliższym otoczeniu za...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

1 295 000 PLN (5 756 zł/m2)

5
2
225 m2
2006