• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na sprzedaż Zachodniopomorskie Stargard

Znalezionych ofert: 126

15888368 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27810888 15888368 Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu wolnostojącego parterowego o powierzchni 97 m2 w Strachocinie. Działka o powierzchni 1025 m2. Dom sprzedawany w standardzie deweloperskim. Planowany termin ukończenia inwestycji: czerwiec 2026r. Układ pom...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

769 000 PLN (7 928 zł/m2)

4
1
97 m2
2026
15883267 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27674817 15883267 3 pokojowe mieszkanie 73,87 m² Stargard ul. Armii Krajowej balkon piwnica Gotowe do zamieszkaniaNa sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 73,87 m², położone w Stargardzie przy ul. Armii Krajowej, na 3. piętrze nis...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

557 000 PLN (7 540 zł/m2)

3
1
73.87 m2
1991
15893435 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27911251 15893435 Są mieszkania, które po prostu spełniają swoją funkcję — i są takie, które mają klimat, charakter i sprawiają, że od pierwszego kroku czujesz się „u siebie”.Położone w odrestaurowanej, ocieplonej kamienicy w Stargardzie, zachwyca przestrzenią, światł...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

390 000 PLN (6 500 zł/m2)

3
1
60 m2
1910
15774872 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25659768 15774872 Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 43 m² położone na II piętrze w zadbanym budynku w samym sercu Stargardu. Nieruchomość idealna dla osób szukających mieszkania do odświeżenia lub niewielkiego remontu – daje duże możliwości aranżacyjne.Uk...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

295 000 PLN (6 860 zł/m2)

2
1
43 m2
1971
15748060 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 25105236 15748060 Zielona Dolina – Nowoczesny dom w spokojnej części Stargardu Zamieszkaj w inwestycji Zielona Dolina – nowoczesnym osiedlu domów w zabudowie szeregowej, położonym w spokojnej i cichej dzielnicy Stargardu, z doskonałym dostępem do infrastruktury. Dojaz...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

618 760 PLN (6 975 zł/m2)

4
-
88.71 m2
2025
15560492 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21328245 15560492 Ofertą jest sprzedaż dwupokojowego mieszkania z balkonem o powierzchni 41,64m2.Mieszkanie jest usytuowane na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku na Os. Zachód.W skład mieszkania wchodzą:- pokój dzienny z wyjściem na balkon- sypialnia- oddzielna ku...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

360 000 PLN (8 646 zł/m2)

2
1
41.64 m2
1973
15746872 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25089254 15746872 Na sprzedaż: przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73,87 m² - Osiedle Pyrzyckie.Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 73,87 m², położonego na pierwszym piętrze w zadbanym budynku na ...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

499 000 PLN (6 755 zł/m2)

3
1
73.87 m2
1990
15723048 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24629856 15723048 Na sprzedaż – Kawalerka w Stargardzie, powierzchni 27,36m2 w sercu Starego Miasta. Oferuję na sprzedaż przytulne mieszkanie położone na 3. piętrze w klimatycznej części Starego Miasta. Parametry nieruchomości: Powierzchnia: 27,36 m² Układ: pokój,...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

233 000 PLN (8 516 zł/m2)

1
1
27.36 m2
1970
15711509 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24402782 15711509 Spokój, przestrzeń i prywatność. Dom wolno stojący dla Ciebie na pięknie zagospodarowanej działce 3.340 m2 dom z ogrodem, altaną, domkiem dla dzieci, garażem na 2 samochody. Pomieszczenie na narzędzia ogrodowe i rowery, nad garażem pomieszczenie stry...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

1 800 000 PLN (6 000 zł/m2)

6
2
300 m2
-
15883010 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673224 15883010 Na sprzedaż funkcjonalne i dobrze rozplanowane mieszkanie 3-pokojowe, zlokalizowane na Starówce w Stargardzie. Mieszkanie jest w pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania. Lokal o powierzchni 47,57 m² usytuowany jest na II piętrze budynku i stanowi i...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

349 000 PLN (7 337 zł/m2)

3
1
47.57 m2
1975
15883002 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673201 15883002 To nie jest „okazja roku” od handlarza. To mieszkanie dla kogoś, kto docenia, że najbrudniejsza robota jest już zrobiona - kuchnia, łazienka i przedpokój. Wchodzisz, odświeżasz tylko salon i dwie sypialnie i otwierasz szampana. 61,2 m2Salon z balkon...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

474 000 PLN (7 745 zł/m2)

3
1
61.2 m2
1980
15830137 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26664038 15830137 To dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na Os. Hallera łączy w sobie praktyczność, estetykę i jakość codziennego życia. Jeśli szukasz nieruchomości, do której można się wprowadzić od razu i cieszyć się jej pełnym potencjałem — ta oferta zasługuje na...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

279 000 PLN (7 476 zł/m2)

2
1
37.32 m2
1980