• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na sprzedaż Zachodniopomorskie Szczecin Śródmieście

Znalezionych ofert: 223

15886627 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27762888 15886627 Oferuję na sprzedaż duże, słoneczne, jasne mieszkanie w jednej z najpiękniejszych, zielonych dzielnic Szczecina tuż przy JASNYCH BŁONIACH w zacisznej, bocznej uliczce. Mieszkanie posiada wyjątkowy, a zarazem ciekawy układ pomieszczeń z widokiem na tr...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

729 000 PLN (11 240 zł/m2)

3
1
64.86 m2
1940
15883187 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27673623 15883187 Na sprzedaż lokal biurowo-usługowy przy ul. Królowej Jadwigi 11.Lokal znajduje się na parterze w kamienicy. wejście od ulicy, witryna wystawowa.Na powierzchnię 84m2 składają się 3 pomieszczenia, dwie kuchnie i dwie łazienki. Wysokość pomieszczeń 3,20...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

980 000 PLN (11 667 zł/m2)

3
-
84 m2
1930
15841788 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26798133 15841788 Na sprzedaż lokal biurowo-usługowy przy ul. Królowej Jadwigi 11.Lokal znajduje się na parterze w kamienicy. wejście od ulicy, witryna wystawowa.Na powierzchnię 84m2 składają się 3 pomieszczenia, dwie kuchnie i dwie łazienki. Wysokość pomieszczeń 3,20...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

980 000 PLN (11 667 zł/m2)

3
-
84 m2
1930
15377296 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 7 pokojowe 17164144 15377296 Oferujemy gotowy pakiet inwestycyjny - doskonałą okazję w sercu Szczecina, przy centrum miasta.Nasz gotowiec inwestycyjny to przestronne mieszkanie idealne pod wynajem, zapewniające stabilny przychód na poziomie 8500 zł miesięcznie. To mieszkanie inw...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

625 000 PLN (5 435 zł/m2)

7
2
115 m2
1930
15320845 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 15704213 15320845 Zapraszamy do zakupu mieszkania położonego w centrum Szczecin!Ta doskonale usytuowana nieruchomość znajduje się zaledwie 600 metrów od Bramy Portowej, 350-800 metrów od Wydziałów ZUTu oraz 850 metrów od Kaskady, co czyni ją idealną propozycją dla tyc...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

610 000 PLN (6 893 zł/m2)

3
1
88.5 m2
1938
15891337 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27894904 15891337 Trzypokojowe mieszkanie 65 m² w centrum Szczecina — największy lokal w budynku.Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 65 m², położone na piątym piętrze niskiego bloku w samym sercu Szczecina. To wyjątkowa oferta dla osób, które cenią sobie ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

585 000 PLN (8 959 zł/m2)

3
-
65.3 m2
1960
15883572 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675263 15883572 Na sprzedaż 3 pokojowe ustawne mieszkanie o powierzchni 87 m2 , I piętro w kamienicy przy ul, Ks. Bogusława . Pokoje o powierzchniach 18, 24 i 29 m2, obszerny przedpokój, łazienka z wc, kuchnia . Na podłogach w pokojach panele w przedpokoju, kuchni i...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

670 000 PLN (7 701 zł/m2)

3
-
87 m2
1934
15883182 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27673611 15883182 Kawalerka po kapitalnym remoncie balkon Jasne Błonia ul. Felczaka Na sprzedaż komfortowa kawalerka o powierzchni 29 m² po kapitalnym remoncie, położona w prestiżowej i bardzo poszukiwanej lokalizacji w Szczecin – przy ul. Felczaka, tuż obok Jasne ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

371 875 PLN (12 500 zł/m2)

1
-
29.75 m2
1970
15822255 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26608831 15822255 Przytulne i zadbane po remoncie, 4 pokojowe mieszkanie ( w 2024 roku remont mieszkania: ściany gładzie, podłogi nowe panele, terrakota i glazura w tym nowa częściowa instalacja elektryczna i hydraulika) Do mieszkania przynależy piwnica oraz możliwoś...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

525 000 PLN (9 906 zł/m2)

4
1
53 m2
1985
15709123 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24349137 15709123 Na sprzedaż lokal usługowy w stanie deweloperskim, zlokalizowane w nowoczesnym budynku w doskonałej lokalizacji – tuż przy rozwijającym się centrum Szczecina, w sąsiedztwie Łasztowni przy ul. Bulwary Gdańskie. Najważniejsze informacje: * Lokal o p...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

939 000 PLN (10 486 zł/m2)

2
-
89.55 m2
2025
15707059 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24312559 15707059 Mieszkanie duże o powierzchni 82mkw, dwupokojowe, położone, w kamienicy z 1930r w Śródmieściu Szczecina na ul. Pocztowej. Jest to adaptacja poddasza wykonana w 1962r. bez skosów. Ogrzewanie gazowe z pieca dwu funkcyjnego typu Vaillant ,we wszystki...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

399 000 PLN (4 866 zł/m2)

2
1
82 m2
1962
15890352 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27875845 15890352 Przedmiotem oferty jest przestronne, w pełni umeblowane mieszkanie, gotowe do wprowadzenia bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Nieruchomość znajduje się w samym centrum miasta, przy ul. Piłsudskiego, w kamienicy na 4. piętrz...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

690 000 PLN (7 500 zł/m2)

3
-
92 m2
1930