• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na sprzedaż Zachodniopomorskie Szczecin Gumieńce

Znalezionych ofert: 84

15367194 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 16938467 15367194 Tylko u Nas!Powierzchnia 67m2 + piwnicaLokal mieście się na parterze w budynku wielorodzinnym z wejściem od ulicy oraz dodatkowym wejściem od zaplecza.W lokalu znajduję się bezpośrednie zejście do piwnicy co daje nam dodatkową przestrzeń magazynową o...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

499 000 PLN (7 448 zł/m2)

1
-
67 m2
2000
15715016 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24482250 15715016 Prezentujemy do sprzedaży segment bliźniaka o pow. 250 m2 wykonany w systemie tradycyjnym z dachem dwuspadowym kryty dachówką ceramiczną Braas. Nieruchomość usytuowana w dzielnicy Gumieńce posadowiona na dużej zagospodarowanej działce o pow..4...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 980 000 PLN (7 920 zł/m2)

6
3
250 m2
2004
15893438 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27911246 15893438 Opis:Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w zabudowie szeregowej w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Szczecina — Gumieńce. Nieruchomość z 2020 roku, wykończona według projektu architekta wnętrz, gotowa do zamieszkania bez żadnych nakładów finanso...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 150 000 PLN (14 742 zł/m2)

4
-
78.01 m2
2020
15883040 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27673573 15883040 Opis:Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Szczecina — Gumieńce. Nieruchomość z 2020 roku, wykończona według projektu architekta wnętrz, gotowa do zamieszkania bez żadnych nakładów finansowych.Pow...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 150 000 PLN (14 742 zł/m2)

4
1
78.01 m2
2020
15883230 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673707 15883230 Na sprzedaż przestronne, komfortowe mieszkanie na prestiżowym, zamkniętym, oraz monitorowanym osiedlu na Gumieńcach.W cenie zabudowa kuchni, wraz ze sprzętem AGD ( piekarnik, zmywarka, płyta grzewcza, okap, lodówa z zamrażalnikiem ). Istnieje możliwo...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

639 000 PLN (12 529 zł/m2)

2
1
51 m2
2013
15883458 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 27675195 15883458 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone przy zbiegu ulic Źródlanej i Ku słońcu. Dwupoziomowe mieszkanie powstało z połączenia dwóch mieszkań o powierzchni 92,32 i 71,62 metrów. Na pierwszym poziomie przestronny przedpokój, salon z aneksem kuchennym...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 467 000 PLN (9 000 zł/m2)

6
-
163 m2
1938
15369737 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 16995335 15369737 Gumieńce os. Nowa Cukrowa świetne umeblowane i wyposażone 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem do wydania od zaraz.Duży pokój z aneksem kuchennym ok 28m2, sypialnia ok 10m2. Łazienka razem z WC ok 5m2W pokojach na podłodze panele, okna pcv z roletami ze...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

639 000 PLN (13 067 zł/m2)

2
1
48.9 m2
2018
15882993 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673175 15882993 Na sprzedaż wyjątkowy apartament (penthous) 65 m² z tarasem 40 m² – Osiedle Harmonia w Szczecinie Gumieńce Nieruchomość wyróżnia się dużym, około 40-metrowym tarasem z pieknym widokiem, który stanowi niezwykłą przestrzeń do wypoczynku, spotka...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

879 000 PLN (13 523 zł/m2)

3
1
65 m2
2021
15885271 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27721746 15885271 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na spokojnym i zielonym osiedlu Reda, Gumieńce w Szczecinie.Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze wysokiego bloku z windą.Nieruchomość idealna dla osób ceniących dostęp do skle...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

419 000 PLN (8 556 zł/m2)

2
1
48.97 m2
1980
15771143 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25571423 15771143 Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. 52.6 m², usytuowane na parterze budynku z 1967 znajdującego się w dzielnicy Gumieńce w Szczecinie. SKŁAD NIERUCHOMOŚCI:Salon Pokój Kuchnia KorytarzSchowekDODATKOWO:Garaż OgródekMEDIA I OPŁATY:Mieszkanie bezczy...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

399 000 PLN (7 586 zł/m2)

2
1
52.6 m2
1967
15883461 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27675199 15883461 Oferujemy na sprzedaż garaż podziemny w bloku na ulicy Polskich Marynarzy na Gumieńcach Akt własności z księgą wieczystą bez obciążeń.Garaż znajduje się w podziemiu budynku mieszkalnego na ulicy Polskich Marynarzy 12-20. Powierzchnia 14,57 m2. Wysok...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

100 000 PLN (6 863 zł/m2)

1
-
14.57 m2
-
15819852 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26672715 15819852 Dom na sprzedaż Szczecin Gumieńce – 3 kondygnacyjny idealny dla dużej rodziny.Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej na Gumieńcach w Szczecinie, położony w doskonałej lokalizacji w pobliżu ul. Krakowskiej. Nieruchomość o dużym potencjale, nadaje si...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 290 000 PLN (5 119 zł/m2)

7
3
252 m2
1976