• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na sprzedaż Zachodniopomorskie Szczecin Niebuszewo

Znalezionych ofert: 78

15886943 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27771873 15886943 UNIKATOWA OFERTA ! Mieszkanie w niskim budynku 4-piętrowym z 2006 roku, wyposażonym w wygodną windę.Wyjątkowy budynek z szeroką narożną klatką schodową oraz podziemnym garażowiskiem - opcja zakupu jednego lub dwóch miejsc postojowych.ATUTY MIESZKANIA...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

849 000 PLN (12 427 zł/m2)

3
1
68.32 m2
2006
15883265 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27674816 15883265 Do sprzedaży mieszkanie 2 - pokojowe, rozkładowe, zlokalizowane na wysokim parterze niskiego, ocieplonego budynku, w cichej, zielonej uliczce Niebuszewa. Przed budynkiem i wzdłuż całej uliczki ogólnodostępne, bezpłatne miejsca do parkowania oraz spor...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

339 000 PLN (7 699 zł/m2)

2
1
44.03 m2
1935
15482905 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19553177 15482905 TYLKO U NAS !!!MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU PRZEZ OSOBY SPOZA UNII EUROPEJSKIEJ !!!Mieszkanie położone w dzielnicy Niebuszewo, idealne dla osób ceniących spokojne otoczenie oraz szybki dojazd do centrum miasta. Idealne dla rodziny z dziećmi lub inwestycję.Lokal...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

719 000 PLN (10 401 zł/m2)

3
-
69.13 m2
1980
15893303 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27906810 15893303 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie z pełną własnością, położone na 1. piętrze zadbanego budynku z windą, w doskonałej lokalizacji – w samym centrum Szczecina, tuż przy Parku Kasprowicza. To idealna propozycja dla osób, które chcą korzystać z uroków ...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

569 900 PLN (9 630 zł/m2)

2
1
59.18 m2
2007
15497222 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 19873902 15497222 Kawalerka na Niebuszewie przy ulicy Jana Długosza , 34,2 m2, rozkładowa, IV piętro w ocieplonej kamienicy z lat 30- tych. Pokój 18 m2 z wnęką, na podłodze parkiet, dwa okna PCV, ściany malowane. Kuchnia oddzielna wejście z przedpokoju , w kuchni pi...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

305 000 PLN (8 918 zł/m2)

1
1
34.2 m2
1934
15623977 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22687165 15623977 Oferujemy na sprzedaż narożny lokal użytkowy usytuowany w jednym z najlepszych punktów w mieście – u zbiegu alei Wyzwolenia i ulicy Jana Długosza. To rejon Szczecina na granicy Śródmieścia Północnego i Niebuszewa, miejsce o dużym natężeniu ruchu pies...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

499 000 PLN (8 232 zł/m2)

5
-
60.62 m2
1900
15890172 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27873782 15890172 Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie po remoncie Os. Książąt Pomorskich, ul. Łucznicza. Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,10 m², położone na 6 piętrze zadbanego, ocieplonego budynku na spokojnym i zielonym Osiedlu Książąt Pom...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

559 000 PLN (11 868 zł/m2)

2
1
47.1 m2
1980
15623983 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22687159 15623983 Oferujemy na sprzedaż narożny lokal użytkowy usytuowany w jednym z najlepszych punktów w mieście – u zbiegu alei Wyzwolenia i ulicy Jana Długosza. To rejon Szczecina na granicy Śródmieścia Północnego i Niebuszewa, miejsce o dużym natężeniu ruchu pies...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

499 000 PLN (8 232 zł/m2)

5
-
60.62 m2
1900
15891133 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27889511 15891133 Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie po remoncie Os. Książąt Pomorskich, ul. Łucznicza. Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,10 m², położone na 6 piętrze zadbanego, ocieplonego budynku na spokojnym i zielonym Osiedlu Książąt Pom...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

559 000 PLN (11 868 zł/m2)

2
1
47.1 m2
1980
15888471 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27814352 15888471 Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 28,9m2 położona w rewelacyjnej lokalizacji przy ul. Kadłubka na 3 piętrze w budynku z windą. Mieszkanie było wynajmowane, obecnie zostało odświeżone - gruntownie wysprzątane i odmalowane na biało.Na powierzchnię mi...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

320 000 PLN (11 073 zł/m2)

1
1
28.9 m2
1980
15891424 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897063 15891424 Komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,8 m², zlokalizowane w jednej z najbardziej cenionych części Szczecina – tuż przy Parku Kasprowicza. To doskonała propozycja dla osób, które cenią połączenie miejskiego stylu życia z bliskością zielen...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

449 000 PLN (10 491 zł/m2)

2
1
42.8 m2
2007
15889908 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27863507 15889908 Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 37,90 m², położone na szóstym piętrze wysokiego bloku (lata 70.) przy ul. Krasińskiego w Szczecinie.To propozycja dla osób, które cenią ciszę, prywatność oraz wygodny układ pomieszczeń z o...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

359 000 PLN (9 472 zł/m2)

2
1
37.9 m2
1976