• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na sprzedaż Zachodniopomorskie Szczecin

Znalezionych ofert: 1 346

15812227 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26470698 15812227 Obejrzyj mieszkanie nie wychodząc z domu! Zapraszamy do obejrzenia wirtualnej prezentacji!Do sprzedaży piętro domu znajdujące w dzielnicy Pogodno, w budynku posadowionym przy cichej ulicy, gdzie dojeżdżają tylko mieszkańcy. Lokal położony jest w budy...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

879 000 PLN (8 363 zł/m2)

3
1
105.11 m2
1935
15812226 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26470706 15812226 Obejrzyj mieszkanie nie wychodząc z domu! Zapraszamy do obejrzenia wirtualnej prezentacji!Do sprzedaży piętro domu znajdujące w dzielnicy Pogodno, w budynku posadowionym przy cichej ulicy, gdzie dojeżdżają tylko mieszkańcy. Lokal położony jest w budy...

Szczecin (Pogodno), ks. Stanisława Kozierowskiego

879 000 PLN (8 363 zł/m2)

3
1
105.11 m2
1935
15793589 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26042567 15793589 Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie z garażem na Pomorzanach – świetna lokalizacja! Oferuję przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe położone w jednej z najbardziej cenionych części Pomorzan. Mieszkanie czyste ,zadbane wymaga jednak o...

Szczecin (Pomorzany), Xawerego Dunikowskiego

455 000 PLN (9 783 zł/m2)

2
1
46.51 m2
1985
15829070 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26599570 15829070 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń. Polecam na sprzedaż ładne, przytulne 3-pokojowe mieszkanie położone w centrum Szczecina tuż przy Galaxy i Parku Żeromskiego.Mieszkanie o powierzchni użytkowej 56,66 m2 położone na parterze niskiego bloku...

Szczecin (Centrum), Jana Matejki

585 000 PLN (10 325 zł/m2)

3
1
56.66 m2
1960
15828755 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26594478 15828755 Wyjątkowe mieszkanie z ogrodem w kameralnym domu – ul. Witosa, SzczecinNa sprzedaż przestronne i niezwykle klimatyczne mieszkanie spółdzielczo-własnościowe o powierzchni 71,14 m², usytuowane na wysokim parterze w jednopiętrowym domu dwurodzinnym. Nie...

Szczecin (Stołczyn), Wincentego Witosa

549 000 PLN (7 717 zł/m2)

3
1
71.14 m2
1930
15828441 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26594492 15828441 Na sprzedaż w Centrum Szczecina, ale bez centrum pod oknem - ciche, przytulne 2 pokoje w odnowionej kamienicy, nieopodal Parku Kasprowicza. Są mieszkania w centrum miasta… i są takie, które pozwalają z niego korzystać, ale nie męczą jego gwarem. To 2...

Szczecin (Centrum), Śląska

399 000 PLN (8 018 zł/m2)

2
1
49.76 m2
1920
15815026 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26626820 15815026 W ofercie sprzedaży bardzo klimatyczne mieszkanie, położone przy ul. Emilii Plater w Szczecinie. Lokalizacja dla ceniących sobie miejską infrastrukturę, miejskie tereny zielone i łatwy dostęp do komunikacji (autobus lini 53,67525,526, tramwaj linii 6...

Szczecin (Drzetowo-Grabowo), Emilii Plater

550 000 PLN (7 754 zł/m2)

3
1
70.93 m2
1968
15762347 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25401951 15762347 Lokalizacja: Szczecin Centrum, Pl. Grunwaldzki Piętro 44, poddasze Mieszkanie na poddaszu o powierzchni 90,48 m², wejście do mieszkania przez wydzielony korytarz z zamykanymi dodatkowymi drzwiami. Rozkład pomieszczeń:Strefa kuchenna: funkcjona...

Szczecin (Centrum), Marszałka Józefa Piłsudskiego

575 000 PLN (6 355 zł/m2)

3
1
90.48 m2
1930
15828124 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26590994 15828124 Planujesz skredytować tę nieruchomość – zadzwoń.Dom jednorodzinny na Gumieńcach wybudowany w 1968r., od początku w rękach jednej rodziny.Wolnostojący dom 3 kondygnacyjny, podpiwniczony w idealnej lokalizacji, z ogromnym potencjałem na stworzenie mini...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

890 000 PLN (4 541 zł/m2)

7
2
196 m2
1968
15366050 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 16916349 15366050 Lokal w samym centrum, w którym prowadzona jest aktualnie działalność gospodarcza - biurowa, z wygodnym wejściem bezpośrednio z ulicy oraz witryną, zlokalizowany przy ulicy Piłsudskiego, bardzo dobrze widoczny, o powierzchni ok. 80 m2, z pomieszczeni...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

740 000 PLN (9 328 zł/m2)

5
-
79.33 m2
1893
15812934 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26549443 15812934 2-pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Szczecina – obok Galaxy i Hanzy 460 000 złNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42,42 m², położone w ścisłym centrum Szczecina, tuż obok CH Galaxy i Hanza Tower. Lokal znajduje się na 3. piętrze w budynku z ogr...

Szczecin (Śródmieście), Jacka Malczewskiego

440 000 PLN (10 372 zł/m2)

2
1
42.42 m2
1962
15799749 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26196757 15799749 ⭐ APARTAMENT PREMIUM – ŚCISŁE CENTRUM SZCZECINA ⭐77 m² + taras 37 m² • Widok na Bulwary • 4. piętro • Winda • Klimatyzacja • Garaż podziemny za dodatkową opłatą 100 tyś. zł - zakup obligatoryjnyNa sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny apartament z ogromnym ...

Szczecin (Śródmieście), Świętego Ducha

1 299 000 PLN (16 870 zł/m2)

3
1
77 m2
2021