• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Domy na sprzedaż Zachodniopomorskie Szczecin Gumieńce

Znalezionych ofert: 19

15715016 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24482250 15715016 Prezentujemy do sprzedaży segment bliźniaka o pow. 250 m2 wykonany w systemie tradycyjnym z dachem dwuspadowym kryty dachówką ceramiczną Braas. Nieruchomość usytuowana w dzielnicy Gumieńce posadowiona na dużej zagospodarowanej działce o pow..4...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 980 000 PLN (7 920 zł/m2)

6
3
250 m2
2004
15883040 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27673573 15883040 Opis:Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Szczecina — Gumieńce. Nieruchomość z 2020 roku, wykończona według projektu architekta wnętrz, gotowa do zamieszkania bez żadnych nakładów finansowych.Pow...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 150 000 PLN (14 742 zł/m2)

4
1
78.01 m2
2020
15819852 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26672715 15819852 Dom na sprzedaż Szczecin Gumieńce – 3 kondygnacyjny idealny dla dużej rodziny.Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej na Gumieńcach w Szczecinie, położony w doskonałej lokalizacji w pobliżu ul. Krakowskiej. Nieruchomość o dużym potencjale, nadaje si...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 290 000 PLN (5 119 zł/m2)

7
3
252 m2
1976
15883537 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27675226 15883537 Domek o pow. ok 35 m2 na działce rekreacyjnej ROD o pow. ok 390 m2, położonej na ROD Kolejarz na Gumieńcach (za osiedlem Za Sterem).Działka zabudowana nowym domem z antresolą o powierzchni ok. 35 m2.Na parterze znajduje się: salon z aneksem kuchenn...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

169 000 PLN (4 829 zł/m2)

2
1
35 m2
2025
15882954 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27673387 15882954 Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 139 m², położony na działce 179 m², w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Szczecina – Gumieńce. Nieruchomość z rynku pierwotnego, wybudowana w 2023 roku, sprzedawana jako samodzieln...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 399 000 PLN (10 065 zł/m2)

4
1
139 m2
2023
15000135 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 6564393 15000135 Oferujemy Państwu duży, wielopokoleniowy dom na Gumieńcach. DODATKOWO ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI ze względu na dobudowaną część (ok.70m2) funkcjonującą kiedyś jako pub.Parter domu to : wiatrołap, salon , oddzielna kuchnia, wc, oraz g...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 590 000 PLN (5 064 zł/m2)

9
2
314 m2
1989
15886564 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27761990 15886564 Dom wolnostojący położony na Gumieńcach przy bardzo spokojnej ulicy , ale równocześnie z doskonałym dostępem do środków komunikacji , wszelkich instytucji , Centrum Handlowych itd.Dom posiada taki rozkład , że mogłyby zamieszkać w nim dwie rodziny ...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 190 000 PLN (4 958 zł/m2)

6
2
240 m2
1975
15752113 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25153053 15752113 Na sprzedaż dom wolnostojący o pow. ok. 143 m2 posadowiony na działce o pow. 489m2 Dom składa się z następujących pomieszczeń :Parter : korytarz , 3 ustawne , ładnie doświetlone pokoje ,kuchnia ,łazienka z wc , Schody Piętro : 2 pokoje ,kuchnia ...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

899 000 PLN (5 619 zł/m2)

5
-
160 m2
-
14337353 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17079 14337353 Duży , przestronny dom w sercu dzielnicy Gumieńce w drugiej linii zabudowy. Parter: (ok 145m2) 2 duże pokoje łazienka i kuchnia . Jeden z pokoi z wyjściem na taras. Piętro: (ok 145m2) 4 pokoje i łazienka Balkon od strony ogrodu z wejściem z koryt...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 800 000 PLN (5 143 zł/m2)

6
3
350 m2
1995
15325643 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 15850890 15325643 Nowa inwestycja na Gumieńcach, w atrakcyjnej lokalizacji. W otoczeniu niska zabudowa jednorodzinna. Do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej - skrajny segment.Nieruchomość o powierzchni 166,51 m2 i dodatkowo poddasze, posadowiona na działce o pow.402 ...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 799 000 PLN (10 804 zł/m2)

4
1
166.51 m2
2023
15325655 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 15850891 15325655 Nowa inwestycja na Gumieńcach, w atrakcyjnej lokalizacji. W otoczeniu niska zabudowa jednorodzinna. Do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej - środkowy segment.Nieruchomość o powierzchni 139 m2 i dodatkowo poddasze, posadowiona na działce o pow.178 m2...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 399 000 PLN (10 065 zł/m2)

4
1
139 m2
2023
15767579 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25530967 15767579 Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący – prestiżowa lokalizacja Szczecin Gumieńce – idealny na inwestycję lub dom wielopokoleniowy.Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży domu wolnostojącego położonego w jednej z najbardziej cenion...

Szczecin (Gumieńce), Ogrodowa

1 350 000 PLN (4 813 zł/m2)

6
3
280.5 m2
1974