• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Domy na sprzedaż Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 1 139

15818490 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26638211 15818490 Energooszczędny dom dwulokalowy – Jęczydół gmina Kobylanka Opis Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny dwulokalowy, położony w miejscowości Jęczydół (gmina Kobylanka) – w spokojnym, zielonym otoczeniu, z bardzo dobrym dojazdem do Stargardu i Szcze...

Jęczydół (Zachodniopomorskie, gm. Kobylanka)

850 000 PLN (7 644 zł/m2)

4
2
111.2 m2
2025
15719660 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24578392 15719660 Wyjątkowa oferta – dom z trzema apartamentami nad jeziorem Morzycko Wyobraź sobie miejsce, w którym dzień zaczyna się od widoku tafli czystego jeziora, a powietrze pachnie lasem. Moryń – niewielka, klimatyczna miejscowość w powiecie gryfińskim – łącz...

Moryń (Zachodniopomorskie, gm. Moryń)

799 000 PLN (4 077 zł/m2)

7
3
196 m2
1990
15858976 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27160245 15858976 Nowoczesny dom dla rodziny – Kobylanka blisko Szczecina i Stargardu Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 109 m², położony na działce 450 m² w spokojnej części Kobylanki.To propozycja idealna dla rodzin, które szukają komf...

Kobylanka (Zachodniopomorskie, gm. Kobylanka)

840 000 PLN (7 706 zł/m2)

5
-
109 m2
2026
15799291 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26184966 15799291 Koszty pośrednictwa pokrywa strona sprzedająca.Atrakcyjna oferta jednego z ostatnich nowoczesnych domów na Osiedlu Harmonii.Dom znajduje się na funkcjonującym już od kilku lat osiedlu składającym się z zabudowy bliźniaczej.Lokalizacja:Białuń, ul. Prz...

Białuń (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

829 000 PLN (5 582 zł/m2)

5
2
148.51 m2
2024
15694937 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24094704 15694937 Rodzinny dom w Grzybowie, blisko plaży ! Cudownie zlokalizowany dom w zabudowie bliźniaczej, dla rodziny. Powierzchnia użytkowa 147,5m2. Posadowiony na zagospodarowanej działce o powierzchni 557m2, na działce jest niewielka altana i przejście do ga...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 680 000 PLN (9 825 zł/m2)

5
2
171 m2
2000
15799298 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26184979 15799298 Koszty pośrednictwa pokrywa strona sprzedająca.Cena obejmuje stan deweloperski jednego z ostatnich nowoczesnych domów na Osiedlu Harmonii.Dom znajduje się na funkcjonującym już od kilku lat osiedlu składającym się z zabudowy bliźniaczej.Lokalizacja:B...

Białuń (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

680 000 PLN (4 579 zł/m2)

5
2
148.51 m2
2024
15799297 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26184978 15799297 Koszty pośrednictwa pokrywa strona sprzedająca.Cena obejmuje stan deweloperski jednego z ostatnich nowoczesnych domów na Osiedlu Harmonii.Dom znajduje się na funkcjonującym już od kilku lat osiedlu składającym się z zabudowy bliźniaczej.Lokalizacja: ...

Białuń (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

680 000 PLN (4 579 zł/m2)

5
2
148.51 m2
2024
15315932 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 15594335 15315932 Wyjątkowy dom z duszą położony zaledwie 100 metrów od Jeziora Niewlino w miejscowości Nobliny. Pięknie odrestaurowany dom z cegły w zabudowie bliźniaczej położony w urokliwej miejscowości Nobliny. Dom o powierzchni 138m2 składający się z parteru na k...

Nobliny (Zachodniopomorskie, gm. Borne Sulinowo)

575 000 PLN (4 259 zł/m2)

3
2
135 m2
1936
15819852 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26672715 15819852 Dom na sprzedaż Szczecin Gumieńce – 3 kondygnacyjny idealny dla dużej rodziny.Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej na Gumieńcach w Szczecinie, położony w doskonałej lokalizacji w pobliżu ul. Krakowskiej. Nieruchomość o dużym potencjale, nadaje si...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 290 000 PLN (5 119 zł/m2)

7
3
252 m2
1976
15895086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27958546 15895086 Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej ok. 160 m², położony przy cichej uliczce w samym sercu Gumieniec. To nieruchomość dla osób, które nie szukają gotowego domu pod klucz, ale miejsca z potencjałem — do stworzenia dużego do...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

990 000 PLN (4 125 zł/m2)

7
3
240 m2
1984
15745369 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25058084 15745369 Na sprzedaż przestronna rezydencja o powierzchni 682 m², zlokalizowana w Mierzynie na prestiżowym, zamkniętym i monitorowanym osiedlu składającym się z zaledwie ośmiu domów.Nieruchomość oferuje unikalny układ przestrzenny, który doskonale sprawdzi si...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

3 490 000 PLN (5 117 zł/m2)

8
3
682 m2
2004
15794952 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26085675 15794952 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJISyndyk sprzeda udział 422 działka nr 24 - Trzeszyn (gmina Karnice, powiat gryficki) - cena 60% wartości oszacowania Syndyk masy upadłości Marcina Majkoś prowadzącego działalność gospodarczą pod nazwą: Lula-my MAR...

Trzeszyn (Zachodniopomorskie, gm. Karnice)

88 200 PLN (176 zł/m2)

3
-
500 m2
-