• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Domy na sprzedaż Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 1 140

15895086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27958546 15895086 Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej ok. 160 m², położony przy cichej uliczce w samym sercu Gumieniec. To nieruchomość dla osób, które nie szukają gotowego domu pod klucz, ale miejsca z potencjałem — do stworzenia dużego do...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

990 000 PLN (4 125 zł/m2)

7
3
240 m2
1984
15745369 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25058084 15745369 Na sprzedaż przestronna rezydencja o powierzchni 682 m², zlokalizowana w Mierzynie na prestiżowym, zamkniętym i monitorowanym osiedlu składającym się z zaledwie ośmiu domów.Nieruchomość oferuje unikalny układ przestrzenny, który doskonale sprawdzi si...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

3 490 000 PLN (5 117 zł/m2)

8
3
682 m2
2004
15794952 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26085675 15794952 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJISyndyk sprzeda udział 422 działka nr 24 - Trzeszyn (gmina Karnice, powiat gryficki) - cena 60% wartości oszacowania Syndyk masy upadłości Marcina Majkoś prowadzącego działalność gospodarczą pod nazwą: Lula-my MAR...

Trzeszyn (Zachodniopomorskie, gm. Karnice)

88 200 PLN (176 zł/m2)

3
-
500 m2
-
15705521 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24281009 15705521 Oferujemy do sprzedaży nowe domy jednorodzinne dwulokalowe zlokalizowane w Wielgowie, w prawobrzeżnej części Szczecina. Bliskość lasów gwarantuje możliwość aktywnego wypoczywania na spacerach czy bieganiu po leśnych ścieżkach. Szybki dojazd do centru...

Szczecin (Wielgowo-sławociesze) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

999 000 PLN (5 675 zł/m2)

5
2
176.05 m2
2025
15705532 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom dom letniskowy 24281020 15705532 Przedstawiamy do sprzedaży rekreacyjny murowany domek w stanie surowym zamkniętym, zlokalizowany na przystani wędkarskiej w dzielnicy Pomorzany. Teren położony bezpośrednio przy kanale wodnym - idealne miejsce dla zapalonych wędkarzy czy amatorów pły...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

160 000 PLN (2 462 zł/m2)

2
-
65 m2
2022
15705518 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24281008 15705518 Oferujemy do sprzedaży nowe domy jednorodzinne dwulokalowe zlokalizowane w Wielgowie, w prawobrzeżnej części Szczecina. Bliskość lasów gwarantuje możliwość aktywnego wypoczywania na spacerach czy bieganiu po leśnych ścieżkach. Szybki dojazd do centru...

1 050 000 PLN (5 964 zł/m2)

5
2
176.05 m2
2025
15705525 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom dom letniskowy 24281018 15705525 Przedstawiamy do sprzedaży rekreacyjny murowany domek w stanie surowym zamkniętym, zlokalizowany na przystani wędkarskiej w dzielnicy Pomorzany. Teren położony bezpośrednio przy kanale wodnym - idealne miejsce dla zapalonych wędkarzy czy amatorów pły...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

160 000 PLN (2 462 zł/m2)

2
-
65 m2
2022
15520162 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20381784 15520162 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIOGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCIProjekt Kolonia Brzeziny Wielkie sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: Spółka], zawiadamia o przetargu pisemnym, którego przedmiotem jest poniższa nieruchomość:1. Prawo wła...

Silnowo (Zachodniopomorskie, gm. Borne Sulinowo)

240 665 PLN (1 615 zł/m2)

6
-
149 m2
-
15449736 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18815666 15449736 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIOGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCIProjekt Kolonia Brzeziny Wielkie sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: Spółka], zawiadamia o przetargu pisemnym, którego przedmiotem jest poniższa nieruchomość:1. Prawo wła...

Będargowo (Zachodniopomorskie, gm. Pełczyce)

163 560 PLN (1 924 zł/m2)

3
-
85 m2
-
15704373 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24263029 15704373 Atrakcyjna nieruchomość ze względu na położenie w miejscowości Barnimie, położonej nad rzeką Drawą ( do gminy Drawno 9km, do powiatu Choszczno 25 km, do Szczecina 110 km. Miejscowość położona w otulinie Drawieńskiego Parku Narodowego, wokół tereny le...

Barnimie (Zachodniopomorskie, gm. Drawno)

800 000 PLN (4 848 zł/m2)

5
2
165 m2
2000
15460393 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19056419 15460393 Atrakcyjna nieruchomość ze względu na szerokie możliwości jej zagospodarowania i atrakcyjną lokalizację! (10 km od Szczecina). Na działce o pow. 6.44 ha jest dom mieszkalny (po remoncie) o pow. 106 m2). Dom ma dwa mieszkania. parter, kuchnia, pokój,...

Sierakowo (Zachodniopomorskie, gm. Police)

1 350 000 PLN (1 357 zł/m2)

3
2
995 m2
1960
15882747 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27673269 15882747 Na sprzedaż komfortowy budynek mieszkalny dwulokalowy z ogrodem w dzielnicy - Bezrzecze Bliźniak położony w cichej i bardzo zielonej części Bezrzecza, idealny dla rodziny ceniącej komfort, funkcjonalność oraz bliskość natury, a jednocześnie dobrą ...

Bezrzecze (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

1 350 000 PLN (8 616 zł/m2)

6
2
156.69 m2
2017