• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Domy na sprzedaż Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 1 140

15720915 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 24595215 15720915 Sprzedam gotowy do wprowadzenia dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 110m2 z pięknym widokiem, i otaczającą dom zielenią. Lokalizacja nieruchomości bardzo urokliwa, w pobliżu zabudowa domków jednorodzinnych. Bardzo dobrze...

Maszewo (Zachodniopomorskie, gm. Maszewo)

689 000 PLN (6 264 zł/m2)

4
2
110 m2
2022
15865110 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27288852 15865110 Dom wolnostojący 153 m² działka 1455 m² po generalnym remoncie Darż blisko Szczecina i GoleniowaNa sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni 153 m², położony na dużej działce 1455 m² w spokojnej miejscowości Darż. Nieruchom...

Darż (Zachodniopomorskie, gm. Maszewo)

1 150 000 PLN (7 516 zł/m2)

6
5
153 m2
2024
15884145 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27695759 15884145 Na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni 240 m², położony w Goleniowie. Nieruchomość usytuowana jest na trzech działkach o łącznej powierzchni 3211 m², w spokojnej, zielonej okolicy z dogodnym dojazdem do centrum miasta. Budynek został zaprojektowa...

Goleniów (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

2 790 000 PLN (7 605 zł/m2)

4
6
366.88 m2
2010
15796748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26127807 15796748 Na sprzedaż poniemiecka willa z dużym ogrodem wraz z budynkiem gospodarczym. Budynek mieszkalny idealnie nadaje się na usługi hotelarskie.Działka własnościowa o powierzchni 1100 m2 .Na powierzchnię całkowitą domu ok. 350 m2 (172,6 m2 powierzchni użyt...

Darłowo (Zachodniopomorskie, gm. Darłowo)

1 400 000 PLN (4 000 zł/m2)

6
3
350 m2
1926
15737031 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 24882886 15737031 Sprzedam gotowy do wprowadzenia dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 110m2 z pięknym widokiem, i otaczającą dom zielenią. Lokalizacja nieruchomości bardzo urokliwa, w pobliżu zabudowa domków jednorodzinnych. Bardzo dobrze...

Maszewo (Zachodniopomorskie, gm. Maszewo)

590 000 PLN (5 364 zł/m2)

4
2
110 m2
2023
15737035 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 24882889 15737035 Sprzedam gotowy do wprowadzenia dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 110m2 z pięknym widokiem, i otaczającą dom zielenią. Lokalizacja nieruchomości bardzo urokliwa, w pobliżu zabudowa domków jednorodzinnych. Bardzo dobrze...

Maszewo (Zachodniopomorskie, gm. Maszewo)

590 000 PLN (5 364 zł/m2)

4
2
110 m2
2023
15884165 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27695918 15884165 Na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni 240 m², położony w Goleniowie. Nieruchomość usytuowana jest na trzech działkach o łącznej powierzchni 3211 m², w spokojnej, zielonej okolicy z dogodnym dojazdem do centrum miasta. Budynek został zaprojektowa...

Goleniów (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

2 790 000 PLN (7 605 zł/m2)

4
6
366.88 m2
2010
15796372 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26117705 15796372 Na sprzedaż poniemiecka willa z dużym ogrodem wraz z budynkiem gospodarczym. Budynek mieszkalny idealnie nadaje się na usługi hotelarskie.Działka własnościowa o powierzchni 1100 m2 .Na powierzchnię całkowitą domu ok. 350 m2 (172,6 m2 powierzchni użyt...

Darłowo (Zachodniopomorskie, gm. Darłowo)

1 400 000 PLN (4 000 zł/m2)

6
3
350 m2
1926
15866372 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27319096 15866372 Nowa niższa cena!!Na sprzedaż bardzo klimatyczny, parterowy dom jednorodzinny o powierzchni 110 m² na nasłonecznionej działce 743 m² w Dobrej (gm. Dobra Szczecińska, powiat policki). Dom zbudowany w 2020 roku jest w doskonałym stanie, bardzo tani w u...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

1 140 000 PLN (10 364 zł/m2)

4
1
110 m2
2020
15650551 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Obniżka ceny! Nowoczesny i przestronny dom 23322342 15650551 Nowoczesny i przestronny dom na wsi z ogrodem i tarasem - Czarne MałeDuża obniżka ceny! Tylko u nas - oferta na wyłączność! Możliwa zamiana na inną nieruchomość.Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom położony w spokojnej wsi Czarne Małe, niedaleko Cza...

Czarne Małe (Zachodniopomorskie, gm. Czaplinek)

970 000 PLN (5 105 zł/m2)

6
2
190 m2
2015
15801012 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26224288 15801012 Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedającaZapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowych domów w zabudowie szeregowej w Koszalinie przy ul. Połczyńskiej 130A-130D.Te nowoczesne domy w stanie deweloperskim zo...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

649 000 PLN (5 161 zł/m2)

4
2
125.75 m2
2025
15882712 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27673168 15882712 Na sprzedaż bliźniak o pow. 101 m2 w Dołujach na działce o powierzchni ok. 220 m2 .Dom sprzedawany jako lokal mieszkalny w budynku jednorodzinnym. Inwestycja składa się z 2 budynków jednorodzinnych dwulokalowych. Na powierzchnię użytkową domu składaj...

Dołuje (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

870 000 PLN (8 610 zł/m2)

4
2
101.05 m2
2026