• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Domy na sprzedaż Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 1 139

15894789 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27948976 15894789 Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 260 m², z garażem w bryle budynku (1. stanowiskowym), zlokalizowany w atrakcyjnej destynacji szczecińskiego Żelechowa. Nieruchomość usytuowana na działce, o łącznej powier...

Szczecin (Żelechowa) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 399 000 PLN (5 390 zł/m2)

7
-
259.54 m2
2005
15776596 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25713160 15776596 AKTUALIZACJA CENY!!!Na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni 225 m², z garażem 2. stanowiskowym w bryle budynku, zlokalizowany na przedmieściach Stargardu.Nieruchomość usytuowana na działce o łącznej powierzchni 808 m². W najbliższym otoczeniu za...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

1 295 000 PLN (5 756 zł/m2)

5
2
225 m2
2006
15793035 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26029794 15793035 AKTUALIZACJA CENY!!!Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 220 m², z garażem w bryle budynku oraz wiatą, zlokalizowany w urokliwym zaciszu Warszewa.Nieruchomość usytuowana na działce o łącznej powierzchni 1000 m². Świetna lokalizacja, cicha i s...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 299 000 PLN (10 450 zł/m2)

6
2
220 m2
2000
15883548 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27675239 15883548 Na sprzedaż dom jednorodzinny z dużym ogrodem, położony w malowniczej dzielnicy Osów w Szczecinie.Lokalizacja: Szczecin, OsówPowierzchnia domu: 240 m²Powierzchnia ogrodu: 650 m²Kondygnacje: Parter do aranżacji i remontu, piętro mieszkalneŁazienki: dw...

Szczecin (Osów) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 399 000 PLN (5 829 zł/m2)

3
2
240 m2
1988
15870086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27418908 15870086 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego domu w zabudowie bliźniaczej, położonego w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Szczecina – Pogodno. To propozycja dla osób poszukujących nieruchomości z charakterem, w spokojnej i zielo...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 990 000 PLN (9 476 zł/m2)

7
2
210 m2
1920
15891394 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27896619 15891394 Planujesz skredytować to marzenie-zadzwoń.Polecam na sprzedaż dom położony w pięknej okolicy, blisko lasu, komunikacji miejskiej, przedszkola, placu zabaw, orlika, sklepów. Dom wolnostojący, przestronny, dla dużej rodziny.Na parterze:salon o powierzc...

Szczecin (Załom) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 999 000 PLN (9 863 zł/m2)

6
2
202.67 m2
2019
15883602 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27675322 15883602 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego domu w zabudowie bliźniaczej, położonego w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Szczecina – Pogodno. To propozycja dla osób poszukujących nieruchomości z charakterem, w spokojnej i zielo...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 990 000 PLN (9 476 zł/m2)

7
2
210 m2
1920
15843699 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26944131 15843699 Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, Sławno, ul. Tuwima, 868.000, - PLN Na sprzedaż atrakcyjnie zlokalizowany dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 135 m2, posadowiony na działce o numerze ewidenc...

Sławno (Zachodniopomorskie, gm. Sławno)

868 000 PLN (6 430 zł/m2)

8
1
135 m2
1992
15433851 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18439818 15433851 Na sprzedaż dom wolnostojący z bezpośrednim dostępem do jeziora Mielno, Mielno, gmina Węgorzyno, 786.000,-PLN Na sprzedaż atrakcyjnie zlokalizowany dom wolnostojący z budynkami gospodarczymi (garaże) posadowiony w otulinie Ińskiego Parku Krajobr...

Mielno (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

786 000 PLN (2 611 zł/m2)

5
1
301 m2
-
15493489 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom dom letniskowy 19787998 15493489 Na sprzedaż, kompleks 3. domków letniskowych nad morzem, Jezierzany. ul. Letniskowa, 1.288.000,-PLN Link do filmu: https:youtu.benKu-Oov61z4 Na sprzedaż kompleks 3. domków letniskowych położonych zaledwie 200 m od jeziora Wicko i 2500 m od mor...

Jezierzany (Zachodniopomorskie, gm. Postomino)

1 288 000 PLN (13 417 zł/m2)

9
1
96 m2
-
15636340 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22960396 15636340 Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący, wykończony w eleganckim stylu angielskim – z elewacją z czerwonej cegły oraz charakterystycznymi, białymi oknami wieloszprosowymi. Nieruchomość o powierzchni 230 m² posadowiona jest na starannie zagospodarowane...

Szczecin (Osów) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 000 000 PLN (13 043 zł/m2)

5
2
230 m2
1999
15724039 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24651426 15724039 Wyjątkowa okazja, dom w cenie mieszkania ! Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej położony w Lipniku 1 km od Stargardu, około 300 m od Jeziora Miedwie.Nieruchomość o całkowitej powierzchni 93,44 m2 ( 88.98 m2 powierzchni użytkowej), usytuowana na...

Lipnik (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

649 000 PLN (6 830 zł/m2)

5
1
95.02 m2
2025