• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Domy na sprzedaż Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 1 139

15854212 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27071842 15854212 Na sprzedaż dochodowy biznes, kompleks drewnianych całorocznych domków nad morzem w Ustroniu Morskim !!!GŁÓWNIE ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- CICHA I SPOKOJNA OKOLICA- BLISKO MORZA W TURYSTYCZNEJ MIEJSCOWOŚCI - OK.1200 M - GOTOWY BIZNES DO PRZEJĘCIA Z BAZĄ...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

2 450 000 PLN (13 611 zł/m2)

12
7
180 m2
2020
15896624 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27984098 15896624 Przysiółek Wsi , Budziszcze Łobez Pomorze Zachodnie Wyłącznie u Nas ! 630 000 PLN Nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym posiadającym 2 kondygnacje nadziemne i jedna podziemną oraz trzema budynkami jednokondygnacyjnymi niemieszkalnymi . ...

Bonin (Budziszcze) (Zachodniopomorskie, gm. Łobez)

630 000 PLN (4 200 zł/m2)

5
-
150 m2
1930
15752282 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25156645 15752282 Wieś Kruszwin Myślibórz Pomorze Zachodnie Wyłącznie u Nas ! Przedwojenny Dom do kapitalnego remontu. Dom składa się z dwóch osobnych mieszkań. Jedno z mieszkań ma wejście od ulicy gdzie znajdują się dwa duże pokoje oraz kuchnia wraz z korytarzem....

Kruszwin (Zachodniopomorskie, gm. Myślibórz)

225 000 PLN (1 023 zł/m2)

4
-
220 m2
1930
15862405 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27225859 15862405 Wyłącznie u Nas ! Nowe Warpno Police Pomorze Zachodnie Wyjątkowa oferta nieruchomości klasy premium - nowoczesny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, zlokalizowany w urokliwej miejscowości Nowe Warpno (gmina Police), stanowiący idealne poł...

Nowe Warpno (Zachodniopomorskie, gm. Nowe Warpno)

680 000 PLN (6 296 zł/m2)

4
2
108 m2
2005
15881637 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27642321 15881637 Gospodarstwo na Sprzedaż ! Okolice Węgorzyna Pomorze Zachodnie Wyłącznie u Nas ! 990 000 PLN Na sprzedaż wiejska Posiadłość na ponad 2 Hektarach. Gmina Węgorzyno. Pomorze Zachodnie. Nieruchomość znajduje się na przepięknym terenie na granicy ...

Węgorzyno (Zachodniopomorskie, gm. Węgorzyno)

990 000 PLN (4 125 zł/m2)

5
-
240 m2
1930
15654658 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23373244 15654658 Wolin Wiejska Pomorze Zachodnie Wyłącznie u Nas ! Na sprzedaż super usytuowany Dom znajdujący się w Wolinie przy ulicy Wiejskiej 14. Dom został wybudowany w 1970r. i idealnie nadaje się pod aparthotel lub pensjonat. W skład nieruchomości o pow. ...

Wolin (Zachodniopomorskie, gm. Wolin)

1 400 000 PLN (2 972 zł/m2)

12
4
471 m2
1970
15444153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18690570 15444153 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu nad morzem, który łączy w sobie wygodę, bliskość morza i klimat nadmorskich miejscowości. Oto szczegółowe informacje na temat nieruchomości: Podstawowe informacje: * Powierzchnia dom...

Pobierowo (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

990 000 PLN (6 600 zł/m2)

6
6
150 m2
1970
15329815 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 15980876 15329815 TYLKO U NAS!Prezentujemy Państwu nowo powstającą inwestycję domu jednorodzinnego dwulokalowego w Dobrej.Zakończenie prac planowane jest na I-II kwartał 2026. Projekt domu indywidualny. Dostępna tylko lewa część bliźniaka.Dom o powierzchni całkowitej ...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

960 000 PLN (6 756 zł/m2)

4
3
142.1 m2
2024
15474406 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19385098 15474406 TYLKO U NAS!!!Willa z pokojami do wynajęcia , w spokojnej okolicy.Do sprzedania dom wolnostojący z 2 garażami 37,71m2. Parter: Mieszkanie dla właściciela. Duży salon z kominkiem połączony z częścią biurową, jadalnią i kuchnią. Przy kuchni zlokalizowa...

Rewal (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

2 100 000 PLN (6 269 zł/m2)

6
6
335 m2
2008
15883260 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27674811 15883260 Mam przyjemność zaprosić do zapoznania się z ofertą całorocznego domku o powierzchni około 70 m², położonego w malowniczej okolicy – Przystań Pomorzany.To doskonała propozycja dla osób poszukujących ucieczki od zgiełku miasta, pragnących cieszyć się ...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

250 000 PLN (3 571 zł/m2)

2
1
70 m2
2022
15562456 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21375480 15562456 TYLKO U NAS !!!Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość położoną w Dobrej Szczecińskiej, w malowniczej i spokojnej okolicy, otoczonej zielenią. Szczegóły oferty: Dom o powierzchni 140 m² został wybudowany w 2000 roku. Jest to solidny budynek z...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

1 450 000 PLN (10 357 zł/m2)

3
2
140 m2
2000
15883592 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27675282 15883592 0% prowizji! Wyjątkowa oferta inwestycyjna – działka z kompleksem 11 domków w Mielenku, 400 m od morza. Lokalizacja: Mielenko – urokliwa nadmorska miejscowość, granicząca z popularnym Mielnem. Doskonałe miejsce dla rodzin i turystów, przyciągające r...

Mielenko (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

1 990 000 PLN (3 317 zł/m2)

12
11
600 m2
2017